Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J39i61n63d17ř84i94c42h 14P80l79z28á43k
Céčkový tým vymyslel autor. Má jít o Motoristy. Co se to tu šíří za blemty. Kdo je jejich autor? Motoristé jsme téměř všichni, kteří k volbě půjdeme. Volte motoristy!
P65e13t34r 38H47a18n
Abych byl motorista, už nestačí mít motorové vozidlo, ale musím volit tu pseudostranu? A když nebudu, necháte mi auto?
V25l96a67d28i78m60í80r 51Č59e22r50m90á27k
Jura Jurax
7. 9. 2025 10:18
Možná i není. Ale táhne s nimi a dělá jim stravitelnější stafáž. Asi chce být rozkulačen, až komunisté zvítězí.
Snaživý Volič Demolice varuje před komunisty...
V37l49a25d75i18m91í13r 14Č73e89r47m76á54k
Je to svazák, Demolice Držák. I komouši měli do poslední chvíle svoje Svazáky-režimu držáky
...
J21u88r71a 91J78u88r45a38x
Úvodník - toť ukázka politika v kostce.
Boj o moc, koryta, obročí, pašalíky a ovládání penězotoků. A strategie lovu na voliče oblbené nálepkami, hesly, zaplacenými médii, řečněním mluvících hlav a možná i volebními programy, které stejně málokdo čte, neboť mají hodnotu prázdných frází a opakovaných floskulí a vůbec fake news, jež se stejně nebudou po případném nástupu k moci plnit; samozřejmě z objektivních důvodů a že nám to koaliční partneři kazí.
Zde arciť ukázáno jen na jedné části naší politické scény. Na té druhé je to samozřejmě zhruba totéž, odlišné jen v nepodstatných detailech. Zejména v tom, že jsou tam jiné mluvící hlavy.
Boj idejí, jsou-li zde vůbec nějaké, to není. Je to prostě boj o moc a prachy pro věrchušku politických subjektů na tomto zajisté demokratickém klání účastných.
Sprostný lid si pak užije svou chvilku slávy a určí, kdo bude mu po další čtyři roky vládnout, tedy kdo byl ve rvačce o koryta úspěšný. A pak ty čtyři roky muset lid držet hubu a vyžrat si, co si svým hlasem nadrobil. To je demokracie – (z řec. démos = lid; kratos = síla, vláda) v tuzemské praxi. Karel Kryl tomu říkal demokratůra. A nedělejmež si iluze, že jinde je to jiné.
J78u90r25a 21J82u12r36a43x
Pardon, hned v první větě - ne úvodník, nýbrž článek páně Zamazalův jest ukázkou politiky v kostce.
D62a90n93i50e37l 26R46y43š13l51i17n30k
Konzervatismus je stav, kdy stárnoucí jedinec přestává být schopen držet tempo s rychle se proměňujícím světem, a tak zoufale kope kolem sebe - ke škodě vlastní i svého bezprostředního okolí.
J50i34ř49í 90W78a67c43k60e54r88m57a58n98n
Ach jo, no jak myslíte... Řekl bych spíše: Progresivismus je stav, kdy si postižení jedinci namlouvají, že přitakáním "rychle se proměňujícímu světu" stojí na té správné straně dějin. Někde v pozadí straší Hegel a Marx, zdá se mi. Co opravdu potřebujeme, je právě radikální odmítnutí všeho zdánlivě nevyhnutelného. Tady konservatismus nestačí – rozhodné reakce je třeba! Snad nám to (některým)ještě včas dojde...
V63l34a88d75i70m38í69r 82Č85e91r30m94á31k
Prezident na motorce. Jak poznat, kdy úřaduje - a kdy odpočívá?
Mí-li sluchátka napojené na Koláře, Pracuje...
A64. 61R52e12n34j37a83s94c69u
Ale cestovkou si z toho prezidentského úřadu udělal pěknou... inu PP vždy věděl za každého režimu, kde má být
V45l50a72d90i56m66í42r 23Č47e46r63m41á28k
Tak Vidlák není komunista, je to naštvaný zemědělec a chce poslat Demolici do řiti, oprávněně...
J95u56r13a 80J18u52r63a30x
Možná i není. Ale táhne s nimi a dělá jim stravitelnější stafáž. Asi chce být rozkulačen, až komunisté zvítězí.
P74e14t92r 75H36a40t16i59n82a
Jestli jsem to správně pochopil, tak pan Zamazal má obavy, aby Babiš jako premiér neskončil jako Fiala při řízení dnešní pětikolky, když si budou jeho koala spojenci taky dělat co chtějí.
Ovšem to se stát nemusí - a zdárně tomu brání současné podané žaloby na falešné koalice.
Řada jejich voličů si uvědomí to riziko, že by mohly ty soudy jejich hlasy škrtnout, takže "pro jistotu" půjdou volit rovnou Babišovo Ano. A bude po starostech..
J80u51r28a 86J58u80r90a69x
Nebude.
Po volbách nastanou starosti, jak se vyrovnat s tím, jaké pacholky si to lid zase zvolil, aby mu bylo jimi vládnuto.
A95. 44R91e24n46j57a16s26c43u
Autore proč tolik trápení s tak dlouhým článkem, vždyť stačilo napsat, že fandíte Spolu, STAN a Pirátům a nesnášíte Babiše a Konečnou s Vidlákem popř., že máte rád progresivní levici a nesnášíte tu konzervativní. Ušetřil byste místo i čas... Těm co fandí pravici by to stejně bylo jedno a levičáci všeho druhu by si to již přebrali...
J48u16r74a 15J93u91r19a22x
Nicméně článek je užitečný tím, že ukazuje taktiku a strategii boje o koryta a jak oblbnout voliče. Takové vnitřnosti praxe zastupitelské demokracie.
K70r45e78i25d29l 35A35.
Jestli jsou pod rozlišovací schopnost konzervativců dosti zásadní rozdíly mezi klasickou (konzervativní) levicí a neomarxisty, tak se nedivím, že nakonec těm neomarxistům vlezou na lopatu sami.
O čem jiném tenhle článek je? Chápu určitý odpor ke komunistům, jenže ODS má už má neomarxisty převlečené za liberály ve svém nitru a s dalšími se spojuje (STAN, Piráti, TOP09).
Jenom taková drobnost: Pro neomarxoliberály je Stačilo fašistické hnutí, stejně jako SPD, stejně jako všechno trochu konzervativní (třeba Aliance pro rodinu). Ta snaha některých konzervativců nezašpinit se s komunismem, fašismem ani Babišem je téměř dojemná. Vždycky se posouvají o píď blíže k liberálům, aby nebyli náhodou vyloučeni z mainstreamu. A tak si je nakonec neomarxisté ohánějící se liberalismem usmaží za živa.
D62a63n65i22e22l 41R46y75š21l20i22n18k
Bohužel nevíte, co je to "neomarxista", nevíte ani, co je to marxismus, protože jste z Marxe nic nečetl. Tyhle pojmy jsou pro vás takový fetiš, kolem kterého tancujete se členy svého kmene v temné noci kolektivní nevědomosti.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz