Pátek 20. června 2025, svátek má Květa
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

KOMENTÁŘ: Thatcherová? Ne, Fiala chce být jako Kohl

Vzorem historika, politologa a od roku 2021 premiéra Petra Fialy je Helmuth Kohl. Ten byl jako kancléř v čele západního a následně spojeného Německa 16 let, stejně jako jeho politická žačka Angela Merkelová. Fiala je také Kohlových žákem. Mnoho let denně četl německého noviny a studoval dlouhodobý úspěch oportunistické konzervativní politiky německých křesťanských demokratů.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

KF

Petr Fiala je nejslabší premiér, momentálně totálně neschopné vlády. Ekonomický balíček je málo ambiciózní, mělo se razantně říznout do výdajů na straně rozpočtu. Dotace, neziskový, ne stíhačky a podobně nesmysly v této době.

0 0
možnosti
KF

Oprava neziskovky.

0 0
možnosti
MK

Bude to ještě horší - zatímco příjmy půjdou automaticky, na straně snižování výdajů se budou bránit i soudní cestou a nakonec z toho vyjde tak polovina, když bude dobře. Před odpočtením výloh za prohrané soudní spory.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz