29.11.2021 | Svátek má Zina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šejnoha 17.4.2011 18:55

potrefená husa se ozývá

Nic  nového. 

Logické by bylo, v  roli pana  Tuchoře, nenápadně mlčet.

Bezprostřední lidské reakce ale mnohdy  nesouvisí  s inteligencí.

Třeba  právě  dostal kapky od manželky, tak prostě musel  něco  udělat.

L. Kubeš 17.4.2011 12:16

Pozoruhodné

Ministr John, který nechává řídit své ministerstvo třemi náměstky spjatými s ABL a porady řídit minstrem dopravy Bártou zřejmě nikomu z autorů příspěvků nevadí, ani policie, která prodá jakoukoli informaci... pokud se někomu politicky hodí. Proč platit daně, ze kterých jsou podobné instituce placené.

J. Šejnoha 17.4.2011 18:58

Re: Pozoruhodné

Nevědomky jste  vyhmátl jádro pudla:

Proč by nemohla  dělat práci policie  soukromá agentura, když státem placení "nestranní" policisté prodávají  informace  vyšší nabídce !? 

Prodej informací  přece  nezavedl John.

L. Kubeš 17.4.2011 12:12

Pozoruhodné.

J. Šimonová 16.4.2011 21:33

Radek John tentokrát nedodržel pravidlo

"mluviti stříbro, mlčeti zlato" a zbytečně se odkázal na mail, nota bene zrovinka policajta z parlamentu, to bylo neuvážené. Škoda slov, která uletěla. Nicméně i Kočí mluvila o Tluchořovi a jejich společném vztahu docela otevřeně. Zdá se, že poslední, kdo se o vztahu dozvěděl, je Tlučchoř - a to je opravdu zázrak :-)

J. Urban 16.4.2011 21:23

Jaký protiútok

může vymyslet hlupák? Tento hlupák není jen hloupý, ale i neskutečně drzý. Fakt dobrej kůň pro ods, s ním se možná dostanou pod hranici volitelnosti.

A. Vyhlídka 16.4.2011 10:02

Panu knížeti...

...je to jedno, tedy pokud mu nebude Tluchoř při obědě plivat do polévky.

J. Stejskal 16.4.2011 2:26

Musím s vámi souhlasit.

Je dobré si všimnout, jak ten Tlučtchoř používá stejnou rétoriku, jako ta Krisína Kočí. Nikoho totiž nezajímá obsah sdělení, ale jen forma. Když se té paní ptal pan Veselovský, co je vlastně pravda, říkala, že je to není důležité, že důležité je, že ji někdo nahrál. Zrovna tak ten brandýský prodavač cédéček nevyvracel, jestli s Kristýnou něco dělá, ale pohoršoval se nad tím, jak je možné, že to někdo řekl. Oni totiž zahleděni do sebe, kocourci milovaní, ztrácí soudnost. Už nemá váhu ani logika. Ať jsou už do háje.

M. Varadinková 16.4.2011 8:52

Re: Musím s vámi souhlasit.

Soudnost ztrácí nejen Tluchoř, ale celá ODS, když tohoto člověka dál strpí v čele svého poslaneckého klubu. Soudnost ztrácí Nečas, když ho ponechává ve vyjednávacím týmu i poté, co Tluchoř zrežíroval takový podraz na koaličního partnera. Za pouhé vyhození Tluchoře, čili v podstatě  "zadarmo",  by se totiž určitě dal vyjednat nějaký ústupek od veverek, pokud jde o složení vlády. Přinejmenším by to zlepšilo atmosféru.

Jistěže Tluchoř používá stejnou rétoriku jako Kočí, protože Kočí říká jen to, co jí poradil či prozradil (o poměrech v ODS) Tluchoř. Ze své vlastní hlavy to Kočí určitě neměla. A "cílená lež" to od ní taky nebyla, protože kdyby věděla, že je nahrávána, tak by nepoužívala takové vulgarismy.

J. Kanioková 16.4.2011 12:06

Mluvíte mi z duše

J. Urban 16.4.2011 21:27

Re: Musím s vámi souhlasit.

Nečas je ve vleku tlučtchoře a jemu podobných, musí jim žrát z ruky, jinak skončí. Škoda by to nebyla, ods by se pak snad konečně taky mohla dostat, tam kam patří, tedy pod hranici volitelnosti. Jenže když on se nečáskovi ten premierský flek táááák líbí!

B. Brousková 16.4.2011 10:49

Re: Musím s vámi souhlasit.

Před časem jistá dáma v parlamentu dávala čestné pionýrské, že se jinou dámou vůbec nezná a v životě s ní nepromluvila  slovo. Když ji ukázali výpis podle kterého s ní prokazatelně telefonovala asi padesátkrát v jenom poslední době, označila  to za gestapácké metody. A ani se při tom nečervenala. Že sama lže to byl pro ní bezvýznamný detail.

J. Šimonová 16.4.2011 21:35

Re: Musím s vámi souhlasit.

Gratulace za překlep "Krisína", od teď to bude pro mne "Krysína" :-)) Pro Tluchoře asi také ;-)

J. Stejskal 16.4.2011 21:48

Re: Musím s vámi souhlasit.

No, musim priznat, ze to tak uplny preklep nebyl. Autorstvi patri jednomu priteli.

G. Krejčová 16.4.2011 0:41

Trouba se nezapře

Hezký večer, je s podivem do jakých krajností pan Tluchoř jde,poňouká, ryje a žaluje . Připomíná mi to nejhloupějšího žáčka ve třídě, který nevynikaje  chytrostí, aspoň  na sebe upozorňuje šaškováním a vyrušováním. O přestávkách hází houbou, namáčí spolužačkám copy do inkouistu a ještě se u toho blbě šklebí, očekávaje, že se mu ostaní zasmějí a budou ho obdivovat. Takový trouba vždycky vyvolá jen shovívavý úsměv a povzdech učitelů " Tluchoř, kdyby ses raději učil a nevyrušoval".

A. Richter 16.4.2011 7:15

Re: Trouba se nezapře

Že Vy jste se při psaní příspěvku koukala do zrcadla ?

J. Ráž 16.4.2011 19:06

Re: Trouba se nezapře

Pane Richter...že se nestydíte!