22.9.2021 | Svátek má Darina


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Volf 4.8.2021 0:12

Vakcinační mafii je třeba zatnou tipec. Totéž platí o bankovním a pojišťovacím sektoru jako celku. Co ale dál? Návrat ke směnnému obchodu? Už jsme příliš zpohodlněli.

J. Lukavsky 3.8.2021 12:32

"Doufejme jen, že k podobným nesmyslům nepřibude i tlak na hromadné očkování dětí..." jak jsme už kdysi viděli u černých neštovic, dětské obrny, TBC, záškrtu, černému kašli.... které se jistě prokázaly být naprosto neúčinné a proto zbytečné, ba přímo škodlivé.... že? J.L. end

O. Karen 3.8.2021 13:51

Tyto nemoce děti vážně ohrožují a vakcíny přinášejí dlouhodobou ochranu, která převažuje nad nežádoucími účinky. Nic z toho neplatí pro čínskou chřipku.

Ś. Svobodová 3.8.2021 14:24

To on ví, ale stejně to bude psát pořád dokola...

R. Langer 3.8.2021 17:38

Nelži zase, prolhané bolševické totalitní hovado, povinné očkování proti smrtelným chorobám nemá nic společného s očkováním proti chřipce.

Stokrát opakovaná lež zůstává pořád LŽÍ, prolhanče! :-P

J. Sedlář 3.8.2021 18:58

HIV, vytratil se Vám HIV, ještě v minulém příspěvku byl, co se stalo?

J. Vintr 3.8.2021 20:26

Očkování proti chřipce je nejspíš podvod. Jeho účinnost nejde dokázat přímo, protože jednoho člověka nelze nakazit dvakrát a vzhledem k tomu, že je v podstatě jednorázové, není dost podkladů na statistické vyhodnocení účinnosti. Pokud se přizná, že nefunguje stoprocentně, nemusí fungovat vůbec a nedá se to prokázat. Kdyby výrobci do těch ampulí plnili jen fyziologický roztok, tak to nikdo nepozná.

O. Karen 3.8.2021 11:26

Za ty asi 3 měsíce, které aspoň první stupeň minulý školní rok chodil do školy, se nikdy neobjevilo ohnisko nákazy ve škole. Pozitivní (ne nemocné) děti to přinesly z rodiny, byly izolovány a nijak se to nešířilo. Dětský imunitní systém koronavirus zřejmě rychle zlikviduje a prakticky se mezi dětmi nepřenáší. Ve většině zemí děti chodily do školy víceméně normálně. Je zločinné trápit školáky invazivními testy a vůbec je strašit touto, z jejich hlediska, banální infekcí. Divím se, že se rodiče už dávno nevzbouřili proti téhle šikaně. Babiš nemá koule zavřít hospody a bary a svoji "činnost" vykazuje na bezbranných školácích. Navíc drží na místě naprosto neschopného Plagu, který by, nebýt hejtmanů, nechal školy zavřené celý školní rok. Že mu není hanba.

P. Kavan 4.8.2021 8:20

Pozitivní děti byly nalezeny a izolovány právě v té škole, i díky "zločinným" testům, na které by jinak nešly. A proto se tam neobjevilo ohnisko nákazy.

Dětský imunitní systém je možná fajn, ale když si nakazíte učitele, stejně se škola zavře. Ano, na školách se intenzivně testuje a hlídá právě proto, že je to místo, kde se to dá snadno realizovat. Zároveň se tak může strčit sonda do mnoha rodin - jakmile je dítě pozitivní, víte, že máte otestovat i rodinu. Můžete to brát jako příklad teroru, ale taky jako účinný způsob jak hlídat infekci ve velké části obyvatelstva. Já volím to druhé, ještě minimálně během této zimy. Jestli budou přes zimu čísla nízká, tak po vánocích bych pokusně uvolnil další opatření, a když se nic moc nestane, tak očkování + přirozená imunita skutečně zabraly. A v tom případě budou i pro uvolňování ve školách. Ale dokud to nevyzkoušíte, nemůžete to vědět dokonce ani vy.

F. De Winter 3.8.2021 9:05

V první řadě si musíme uvědomit, že pojem »bezinfekčnost« je zavádějící. Očkovaní ani ti, kteří nemoc prodělali, nemohou počítat s tím, že jim to zajistí tzv. bezinfekčnost. Nejde o bezinfekčnost, jde o imunitní ochranu před opakovanou infekcí. Žádné očkování bezinfekčnost nezajistí a nezajistí ani to, že nedostanete respirační infekci.

J. Vintr 3.8.2021 1:04

I kdyby tady byla nějaká pandémie, tak je už dostatečně prokázáno, že děti můžou onemocnět jen naprosto výjimečné. Nakazit někoho jiného může zase jen člověk nemocný. Takže u dětí absolutně nehrozí, že by se mohly podílet na šíření nemoci nebo byly nějak samy ohroženy. "Experti", kteří vymýšlejí vládní opatření, to musejí vědět (pokud nejsou úplní blbci), takže zavirání škol bylo jen součástí snahy co nejvíc vystrašit občany a za tou neskutečnou buzerací dětí testy a rouškami může být jen to, že někdo vydělává na jejich odbytu. A totéž bude za snahou o očkování dětí. Pokud za tím není něco mnohem horšího....

K. Machala 3.8.2021 2:38

Přesně. Možná nejsou blbci, ale něco horšího - zlobbovanci, kteří si zpívají hymnu Gott erhalte unseren Pfeiser, über alles in der Welt.

J. Kopp 3.8.2021 8:39

Nakazit někoho jiného, může člověk nejenom nemocný, stačí být infikovaný, což je něco jiného než být nemocný.

J. Vintr 3.8.2021 8:50

Co je to infikovany? Pokud se člověk setká s virem a ten zlikvidují "první linie obrany", tak se to neprojeví žádnými příznaky. Virus se nemá čas a kde namnožit a tím pádem se ani nemůže přenést na někoho jiného. Pokud virus pronikne do organismu a tam se začne množit, což je nutná podmínka toho, aby mohl nakazit někoho jiného, musí zasáhnout další obranné mechanismy, což se nutně neobejde bez klinických příznaků onemocnění. Termín "bezpříznakové onemocnění", který se používá v rámci lživé covidové kampaně, je naprostá hloupost.

R. Langer 3.8.2021 10:17

Přesně. Je to umělý, politicky zavedený bolševický konstrukt, aby se za přenášeče brzy mohl bezdůvodně označit jakýkoliv ZDRAVÝ člověk. Bolševická hovada se na to už třesou. ;-€

V. Stichhauer 3.8.2021 11:04

R^

P. Kavan 4.8.2021 8:43

Je to tak, za inkubační dobu nemocí můžou bolševici.

V. Stichhauer 3.8.2021 11:04

R^

V. Stichhauer 3.8.2021 11:01

R^