4.12.2021 | Svátek má Barbora


Diskuse k článku

GLOSA: Prymula? Vyhodit!

Roman Prymula se opět předvedl v plné parádě. Nejprve do médií vykládal, že bude prosazovat „totální lockdown“, a pak šel na fotbal. Co k tomu dodat?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Urban 21.2.2021 12:41

Jojo, vyhodime vsechny odborniky, nasadime si ruzove bryle a muzem si namlouvat, ze vsechno je v poradku, mrazaky nedame na ulici, ale do dvora, aby na ne nebylo videt, pred kovidova oddeleni s umirajicimi natahneme zavesy a vsechno zas bude v poradku. Pryc s tema kverulantama, ja chci do hospody.

M. Grundmann 20.2.2021 23:29

Andrej Babiš dělá chybu, když požaduje po svých spolupracovnicích, aby šli svým osobním životem příkladem ostatním. Podle tohoto kritéria by totiž určitě neměl být předsedou vlády. Sám byl zvolen díky tomu, že přesvědčil lidi o důležitosti odbornosti a nikoliv osobních morálních kvalit. Nyní Babiš nabourává sám svou vlastní volební strategii a popírá i svou legitimitu.

V. Klepetko 20.2.2021 22:01

Možná že jsme v situaci, kdy se každý z nás musí nějak vnitřně ztotožnit z někým na tomto obrázku:

1url.cz/bzxyv

Kde se cítíte být vy? Já sám sedím asi někde vpravo nahoře za jedním z těch oken, opatrně sleduji ostatní aktéry a mám pramalou chuť moralizovat. Jestli je jeden z těch vášnivých jedlíků tam dole dobrý doktor, tak je mi úplně jedno, jestli v době moru hoduje, tančí, nebo chodí na fotbal, když já nesmím. Zachrání-li přitom lidské životy lékem nebo dobrou radou, budiž mu přáno! Spíše mi tam na tom obrázku vadí ten ředitel televize :-)

V. Klepetko 20.2.2021 22:04

"s"

V. Heidlerová 20.2.2021 19:04

A co ten hnusák Mynář? Chlap bez prověrky a bez skrupulí. Dovoluje si absolutně všechno. Je nutné, aby ho zaklekla spravedlnost. Ten jednou špatně skončí.

M. Grundmann 20.2.2021 23:37

Bezpečnostní prověrka je něco jako komunistické kádrování. Pokud má někdo bezpečnostní prověrku, dá se z toho pouze usoudit, že daná osoba žila nudným banálním životem, na kterém není nic zajímavého. Jakmile někdo žije neobvyklým a zajímavým životem, bezpečnostní prověrku nemůže dostat. Většina skutečně úspěšných lidí na bezpečnostní prověrku nedosáhne.

J. Jurax 21.2.2021 19:58

Neřekl bych.

A když, tak to vypovídá o tom, jak svého úspěchu dosáhli.

V. Bok 20.2.2021 16:16

Hmm, obavam se, ze jsme vyhodili uz vsechny schopné epidemiology kterymi disponujeme. Ono jich zas neni tak moc.

No, očekavam že brzy nás bude léčit Ústavní soud...

J. Farda 20.2.2021 20:09

Mýlíte se, ctěný pane! Velice erudovaný epidemiolog MUDr. Maďar ,po podzimním Babišově zrušení Vojtěchova rozhodnutí o nošení roušek, sám do toho Babišova chaotického marasmu hodil vidle a odešel zpět do Ostravy, kde se stal děkanem lékařské fakulty! :-/

J. Kanioková 21.2.2021 12:15

R^R^R^

V. Hodorka 20.2.2021 13:37

A presto existuje spousta ovci, kterym pripada ta navsteva fotbalu normalni. Boze ochranuj tuto zemi, aby se taci nekdy dostali k moci.

V. Hodorka 20.2.2021 13:34

To by musel vyhodit dve tretiny svych nohsledu a to on neudela, bo ma moc rad kdyz mu prikyvuji a pochlebuji. On nechce slyset pravdu.

K. Lilibínský 20.2.2021 12:07

Ne, žeby mi do toho něco bylo.

Ale takhle náhodou, neudělal to ten plukovník záměrně? Aby ho vyhodili a konečně mu dali pokoj a on se mohl věnovat svým kšeftům???

V. Kain 20.2.2021 13:17

Možná čeká Prymulu dobrý flek na nějaké naší ambasádě.Jeden pro neschopnost má jisté Finsko.Druhý z koalice sice neschopný,ale nebezpečný by se rád usadil v Kanadě.Že to bude ostuda? To Babišovi vadit nebude.

V. Hodorka 20.2.2021 13:36

Je to fanousek fotbalu, takze bych to spise tipoval na zemi s kvalitni fotbalovou ligou. To kanada neni. Ale treba fandi i hokeji.

L. Novák 20.2.2021 23:58

Jak se letos koukám na koronavirem zdevastovanou hokejovou NHL, tak už ani kanadský hokej není vzorem pro ostatní země... ;-D

R. Vacek 20.2.2021 10:42

Doba, kdy elity šly příkladem, je dávno pryč. Dnes platí "káže vodu, pije víno". Měli bychom si na to zvyknout a alespoň dbát na to, aby elity dodržovaly zákony. Teda například Klause orouškovat + pořádná pokuta. Babiš po kontaktu s nakaženým dostane flastr za porušení karantény.

A jakmile budou politici donuceni k tvrdému lockdownu, tak si pohlídat, aby zákon platil i pro ně.

H. Ulrychová 20.2.2021 16:47

Vy tady vidíte nějaké elity? Doby, kdy vládly elity jsou nenávratně pryč. Dnes vládne pouze parta hochštaplerů a všehoschopných gaunerů s Burešem v čele.

A i když je to smutné, tak ten Prymulův přestupek je v rovině morální, žádný zákon ani opatření neporušil. Ani on, ani další, kteří tam také byli. A nejhorší je, že se morálkou ohání a vyhazuje lidi největší bezpáteřník, který ani neví, co morálka znamená.

P. Kmoníček 21.2.2021 8:08

Paní Ulrychová, malér je v tom, že pravdu, kterou tady píšete, vůbec nepochopí značná část Čechů odkojených výchovou komunistů a nevědoucích o čem vlastně píšete

J. Urban 20.2.2021 10:10

Ja bych takovato utkani poradal pravidelne a vyhradne pro VIP. Kdo chce kam, pomozme mu tam... a Pan Buh si je pak uz prebere. Novotny z Reporyj by mohl mit ucast povinnou ;-D;-D

D. Müller 20.2.2021 9:30

Obecně mi návštěva fotbalu nikterak netrápí. Jen by mne zajímalo jaké rady se páně premiérovi dostalo od poradce Prymuly za naše daně.

J. Kalina 20.2.2021 9:14

Takže německé týmy hrají domácí zápasy v Budapešti, Bukurešti, protože jim do země soupeře nepustí resp s nějakou karanténou a u nás se rozhodne, že je to možné a že dokonce na zápas může několik set diváků. Takže bych se nejdříve ptal kdo a proč vůbec vydal ono povolení. To umožnilo pozvat nějaké diváky. Dále bych si všiml, že například Česká televize do toho moc nerýpe. Že by neměl nikdo zálusk na místo ředitele Dvořáka?

L. Novák 20.2.2021 10:39

Kde jste přišel na to, že německé týmy hrají domácí fotbalové zápasy v Budapešti? 8-o Vidím je hrát v Německu... na prázdných stadionech s několikanásobnou ozvěnou. :-P

Ale když tak právě koukám na fotbalový zápsa FC Sydney - Brisbane Roar (1. australská liga), vidím množství fandících diváků s odstupy po skupinkách rozsazených v hledišti nebo na travnatých plochách kolem. To je nejspíš tím, že není až tak velký zájem, aby bylo narváno. Ale zdá se, že rouška se tam běžně nosí, rozhodně je má na sobě veškerý obslužný personál na stadionu, na který je vidět zblízka díky kamerám.

J. Kalina 20.2.2021 18:06

psal jsem to v kontextu zápasů Ligy Mistrů a Evropské ligy. Jeden příklad LM: Lipsko - Liverpool 0:2, hráno v Budapešti neb Liverpool do Německa nesměl resp by tam byla nějaká sankční karanténa. Za týden budou odvety resp pokračování LM. Zkuste si to zjistit sám. Nezajímal jsem se podrobně za se to týká jen klubů z Británie (kvůli té mutaci) nebo všech týmů z Evropy. Připomínám, že Slávia hrála s klubem z Británie.

Nevím proč sem taháte Austrálii a její domácí ligu. Ligy běží s restrikcemi snad všude v Evropě. Jde o to, že Němci k sobě skoro nepouštějí nikoho z Čech vyjma kamionů a některých pendlerů co nejvíce potřebují, jsou dávaní za příklad v tom jak to zvládají, jak očkují. Poškodí vlastní týmy v Lize Mistrů a u nás se dovolí diváci a tom kdo to dovolil se nějak nepíše, ale píše se o těch co tam byli. Ovšem zase o řediteli České televize je v ČT ticho po pěšině. kjdyby tam on nebyl, to by bylo odsudků těch návštěvníků a i jiných než jen Prymuli.

L. Novák 20.2.2021 23:56

Mezinárodní zápasy jsou pochopitelně organizovány jinak, než domácí ligové. Pak samozřejmě máte pravdu.

R. Meišner 20.2.2021 8:58

..autore,, zítra napiště něco o Alexandru Vondrovi--ten nám také přece neustále vypráví v televizi báchorky,,--pravda, sice jiného rázu než Prymula--ale jaký je v tom vlastně rozdíl? 8-o (pozn. kdyby byl vyhlášen tvrdý lockdown, Prymula by jistě na fotbal nešel. ale ten vyhlášen nebyl--tak co vlastně porušil? popravovat kdekoho umíte opravdu velice rychle.

P. Kmoníček 20.2.2021 11:07

Vondra, Kvitová i Tvrdík nevyzývají k lockdownu, tak ať si s příslušnou rouškou chodí kam se smí oproti těm, kteří k lockdownu vyzývají, Meišnere. Vidím, že jste také jeden z těch kteří musí mít někoho kdo za ně myslí.

F. Sojka 20.2.2021 16:16

Asi vám ušlo, že si Lexík řádně posypal hlavu popelem, který úplně nevychladl.

Nevypadalo to moc upřímně, spíš pokrytecky, ale tím se elegantně vyvinil.

V. Kain 20.2.2021 13:20

On byl Prymula na ten fotbálek vylákán stejně jako na Vyšehrad.Tihleti VIP lemplové potopí celé hnutí ANO.

J. Urban 20.2.2021 15:14

Joojoo! Chudak Babis!;-D;-D;-D