22.4.2021 | Svátek má Evženie


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Pavelka 22.2.2021 19:55

Boha jeho , Ty takzvaně hnusné populistické věci včetně výhry ve volbách když převedete do tvaru saka , si můžou obléci všichni předsedové stran a uskupení , a to má být nějaký důkaz ?Spíše mi z toho vychází že se pan Pilný cítí odstrčený a zneuznaný, což bývá běžná výbava lidí i celkem inteligentních :-/ !

L. Novák 24.2.2021 0:45

Měli bychom jej, chudáčka, politovat... :-P [>-]

J. Kouk 22.2.2021 18:43

Možná má pravdu, ale napadlo mě, jak by to vypadalo za nynější situace, když by vládla ODS a za ministra financí byl Kalousek. Nemůžu si pomoct, tahle krize je o mnoho horší, než tehdy.. tak by i dopady byly mnohem horší bez tehdy. Fakt se divím, že to ještě běží.. malé obchůdky bych otevřel, stejně jako autobazary, oděvy a obuv. V Kauflandu jsou větší fronty a jeden na druhým.

J. Pšenička 22.2.2021 16:39

Zatím jsem se nesetkal s naprosto upřímným prozřením, které by vypadalo asi takto: Přidal jsem se k nim z vychcanosti, z touhy po snadném zisku, moci, funkcích a jiných výhod. Teď už je té ostudy tolik, že by si jí lidé mohli pamatovat příliš dlouho, a proto mizím.

J. Kadeřábek 22.2.2021 17:24

Ano, je to jistě motiv. A Pilný prohlédl už dávno, když zjistil, že sice všetký kradnú, ale za vlády Babiše je to velmi omezený okruh nejvěrnějších a ostatní jsou jen méněcení poskoci a slouhové jako třeba Vojtěch a Pilný. Teď tedy nastal čas opustit vratkou kocábku se po slovensky vzteklým a posádce nepřejícím majitelem.;-D

V. Čermák 22.2.2021 17:53

Myslíte jako Krysa opouštějící "vratkou kocábku"? ;-D

V. Čermák 22.2.2021 18:19

Tu vaši poslední větu bych pozměnil takto. Teď už mi nemohou nic nabídnout a proto mizím...;-D

J. Jurax 22.2.2021 19:18

No, to co píšete je přímo tresť politiky ...

J. Ráž 22.2.2021 16:17

Osobní poznámka k důvodům, proč se od Babiše odklání ti, kteří tvořili značnou část jeho příznivců.:

Po tom,co předváděl Nečas a po celou svou kariéru politika předváděl Sobotka, se mnohým zdálo, že by místo tlučhubů odtržených od reálného života, mezi které řadím i akademického teoretika Fialu, mohl být dobrou volbou člověk, který zná prostředí byznysu, který se setkává denně s reálný životem a jsou za ním vyditelné výsledky.

Pak nastala "ledová sprcha" , neb na destruktivně působící způsob autoritářského řízení, jaký Babiš předvádí, jsem nikde v úspěšném byznysu nenarazil. Rovněž jeho až chorobná závislost na radách svého PR manažera,kdy člověk neví, zda Babiš používá vlastní myšlenky nebo jen tlumočí myšlenky pana Prchala způsobuje, že co řekne ráno, večer už neplatí, což ve svých důsledcích vytváří ve veřejnosti chaos, čehož jsme zvláště v posledním roce dnes a denně všichni svědky.

Tolik o důvodech proč jsem se z tolerantního pozorovatele Babišova vládního působení, stal jeho tvrdým kritikem.

V. Čermák 22.2.2021 18:17

Tak od Babiše se značná část jeho příznivců neodklání, to je spíš vaše přání. Je to několik Jednotlivců, většinou vykuků, kteří již Babiše využili a už ho nepotřebují. Telička, Zlatuška, Pelikán, Krnáčová, Vokřál a nyní pan Pilný. Babiš hodně zvyšoval mizernou životní úroveň důchodců i zaměstnanců. Pilný místo valorizace důchodů posílal důchodce kosit trávu a hrabat louky. Proč se k Babišovi vůbec kdy přidal? Že podobní Týpci z Ano odchází je velmi dobře, ať už to nazývají jakkoliv...;-D

J. Frankl 22.2.2021 18:33

Babiš nikomu žádnou životní úroveň nezvyšoval,to byla práce venezuely Maláčové!Tuhle katastrofu naopak Babiš brzdil a pak to "prodal"jako jeho vstřícnost!

J. Jurax 22.2.2021 19:20

Vy to máte s Babišem jak s Kofolou - když ji (ho) miluješ, není co řešit ... :-)

L. Netolická 22.2.2021 20:58

Pan Čermák moc dobře ví, že Babiš vládl sedm let v konjunktuře, kdy ekonomika šlapala jak snad nikdy a nebyla to žádná zásluha vlády. I Kalousek by dle zákona přidával důchodcům téměř tolik co Babiš. A zaměstnance, myslíte státní zaměstnance, ano, ti se mají dnes nejlépe. Babiš chce udržet křeslo stůj co stůj a proto rozdával a mandatorní výdaje nabobtnaly.Neudělal jedinou reformu - NIC. Dělá politiku za každou cenu se udržet u koryta a nejenom kvůli tomu, že mu to vynáší po ekonomické stránce a zneužívá svého postavení, on potřebuje také svoje postavení kvůli svým kauzám, které kdyby se začaly opravdu vyšetřovat, tak by mohl mít velké problémy. Jemu jde o všechno a my jsme rukojmí. RvRvRv

V. Čermák 22.2.2021 12:58

O nějakém "prozření" pana Pilného nemůže být ani řeč. Podobně jako o prozření dalších vykuků, kteří využili ANOvýtah ke svému prospěchu. A že jich bylo. Telička, Zlatuška, Pelikán, brněnský rádoby hejtman Vokřál, taky Krnáčová, všichni když byli buď už uspokojení ve svých touhách, nebo naopak neuspokojeni, tak náhle Prozřeli a ostentativně s patřičnými komentáři opustili ANO. Já jsem samozřejmě rád, že podobní týpci z ANO odešli, či byli odejití. Exot Pilný, který důchodcům místo valorizace důchodu radil, aby na stará kolena šli kosit, či hrabat pole se k Babišovi opravdu, ale opravdu nehodil, možná po něm nyní ale sáhne IVK.. ..;-D

L. Novák 22.2.2021 14:40

Hehe, už přispěchal Babišův pilný prdomet blb"toš" Čermák... ;-D

M. Pivoda 22.2.2021 17:04

Hm. Typický "vědecký" argument od lidí, kteří podporují Jiřího Zlatušku.

Jiří Zlatuška za vědecké svinstvo (mohu prokázat i u soudu!) měl být z univerzity vyhozen již v 90. letech. On ale byl, naopak, povýšen na rektora univerzity. Společenské následky takových politických tahů se pak velmi obtížně léčí.

L. Novák 22.2.2021 23:31

No vidíš, ;-O hlupáku se zavirovanou UI. Vyhozen jsi byl ty a ještě k tomu označen za šarlatána... Takže k titulu agenta StB "Akát" ti přibyl další... Kolik jsi během své produktivní práskačské kariéry podobných titulů nasbíral? :-P

M. Pivoda 23.2.2021 10:13

Ladislav Novák musí nutně být agresivní dementní dědek.

Tou drobností je, že každý průměrný člověk (nikoliv Ladislav Novák) ví, že k tomu, aby byl někdo udavačem, musí být někdo udávaný a pojit je předmět udání. Když ale Ladislav Novák zarputile mlčí o těch dvou posledních, nemůže platit ani to první.

Závažnější je to vědecké "šarlatánství". Tak totiž Jiří Zlatuška označil seriózní práci matematika docenta Václava Poláka. (Já jsem dělal pouze aplikaci)) Bohužel, doc. Polák je od roku 1995 mrtev, takže se nemůže bránit. Nicméně jeho kniha je dostupná zde: https://sites.google.com/a/miroslav-pivoda.com/www/v%C3%A1clavpol%C3%A1k:mathematizedhumanitiesviahum

L. Novák 24.2.2021 0:50

A v kterém archivu jsou uloženy ty tvé anonymní dopisy, co jsi psal nadřízeným na své kolegy? Na pracovišti jsi měl zařazení do kolonky "práskač", našli ti v šuplíku jeden dopis rozepsaný... :-/

M. Pivoda 24.2.2021 9:47

Jiří Zlatuška i Ladislav Novák podlehly fake news od agenta Stb Alexandra Čestnějšího, obnovovatele Svazu československo sovětského přátelství po invazi v roce 1968. Alexandr Čestnější ukradl společnou práci a vydával si ji za svoji, takže jsem pro něj byl velmi nepříjemný svědek. Proto se prý vloupal do mého pracovního stolu, a tam prý něco našel. Nikdo ale nic neviděl, jenom on to tam prý našel.

A kvůli takovému zmetkovi (v součinnosti s Jiřím Zlatuškou z Masarykovy univerzity) přišla Česká republika o konkurenční výhodu v oboru umělé inteligence (viz práce doc. Václava Poláka, kterou Zlatuška označil za šarlatánskou). Čeští historici se z toho případu snad i poserou.

V. Čermák 22.2.2021 17:46

A něco k věci nedodáte, pilný Ocásku?;-D

J. Ptáček 22.2.2021 12:12

Připadá mně, že spíš prozřel pan Vodvářka. Pan Pilný byl už v minulé vládě protlačen, přes odpor premiéra, na post ministra financí, kam Babiš tlačil paní Schillerovou. Měl rozhodně u mě mnohem větší důvěru. Říkal totéž, co říká dnes. Proto ho tam Velký šéf nechtěl.

V. Čermák 22.2.2021 12:46

Tak premiér Babiš konečně důchodcům jejich dlouhodobě podfinancované důchody podstatně zvedl. Tedy i vám se zvýšila životní úroveň. Kdyby se prosadil názor pana Pilného na důchody, pak byste musel na stará kolena kosit, či hrabat pole a občas si u toho sezobnout nějaké zrnko na přilepšení...;-D

M. Valenta 22.2.2021 13:08

Kdyby to nebylo na dluh, tak by to bylo OK.

M. Ih 22.2.2021 15:17

Váš problém je v tom, že jste tragicky zapomněl na to, kdo ty dluhy nadělal. Ale kvůli tomu nemusí důchodci chcípnout na okraji společnosti.

V. Kain 22.2.2021 13:13

Babiš žádné důchody podstatně nikomu nezvedl.Lžete,ale to je u vás voličů Babiše běžná norma.Pokud není inflace tak není valorizace.A např.za Kalouska inflace nebyla.Dneska inflace je a proto se valorizuje ze zákona, zdůrazňuji ze zákona..Pokud dal něco navíc,tak to není nic jiného ne korumpování voličů.Ale to co rozdal bude muset někdo zaplatit.

M. Ih 22.2.2021 15:21

Kaine, kecáte si na triko. Všichni víme, že inflace je jiná pro pracující a jiná pro důchodce. Trošku jiný spotřební koš, víme?

J. Jurax 22.2.2021 19:27

Inu, důchody se v principu valorizují o celou inflaci a o polovinu růstu mezd, nemýlím-li se.

Takže když dostanete ze zákona řekněme devět stovek, Babiš s tím nemá nic co do činění. On přihodil akorát stovku, aby prodal slogan Babiš přidal důchodcům tisícovku. Ti méně intelektuálně zdatní mu to uvěří a zatleskají.

V. Čermák 22.2.2021 18:07

S tím Kainovým znamením na čele moc důvěryhodný nejste...;-D

J. Ptáček 22.2.2021 13:24

Jako osmdesátník kašlu na jeho almužnu, kterou znehodnotil otřesnou inflací. A sám stejně pracuju. Za Pilného i za Schillerové. Tak mně je vaše rada k ničemu.