Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

GLOSA: Politik Stráský, protipól Klause

Vzpomínám, že silvestr v roce 1992 končil tím, že jsme já a předseda slovenské vlády v televizi o půlnoci popřáli občanům a tím vše skončilo. Odjel jsem pak na Šumavu, takže ten den už byl sám o sobě sympatický a příjemný. Po půl roce intenzivního boje, který se vedl o další osud Československa...
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Pane Hvížďalo, vy jste ukázkový typ pravdoláskaře. Jednou provždy - vládnutí podle představ levicových intelektuálů (zajímavé v tomto smyslu je to, že jsem nenarazil na pravicového intelektuála, který by chtěl aby se podle něj vládlo) fakt nefunguje !!!

0 0
možnosti

I43v71a88n 38Š75t38í56p35e16k

12. 11. 2019 10:33

Stráský byl fajn, Hvížďala ani za mák.

0 0
možnosti
Foto

J96i98ř69í 88S43k67á34l16a

12. 11. 2019 10:15

S Janem Stráským jsem párkrát mluvil na chatě na Libínském sedle, kam jsme jezdili s kamarády na běžky. Šumava byla pro něj druhým domovem a je škoda, že mu nebylo umožněno ji zachovat tak krásnou jak bývala. Třeštění pitomců, přivazujících se ke stromům, bylo silnější.

Sečtělý, moudrý muž, na kterého je možno vzpomínat jen v dobrém.

0 0
možnosti
ŠH

Souhlas ..... s výjimkou!!!!

Šumava je stále krásná!!!!!

Pan Stráský byl chytrý muž, politik, ........ ale stran Šumavy jednal přísně technokraticky. Pokud pečujete více jak čtyřicet let o kus země, půdy, vidíte hory alesy mírného pásma (já jo), tak máte jiná měřítka, než tehdy měl pan Stráský z titulu své funkce. A z titulu volebního období. Zkráceno.

Nevztahuje se nijak k přivazování se ke stromům.

0 0
možnosti
PF

Klaus je nevinný - svoji prašivou povahu si nevytvořil totiž sám, ale zdědil jí -a za prašivé geny člověk bohužel nemůže. Jinak Klaus a Zeman jsou dva zcela profláklí poličtí šíbři staré gardy a nikdo z nich tam už dávno nemá být, mají oba sedět v base a tam také chcípnout.

0 0
možnosti
Foto

T33o19m76á87š 52H75r72a54j

12. 11. 2019 9:52

Klaus psal o Stáském předevčírem velmi pěkně. Hvížďala dnes o VK decentně jedovatě (toto umnění ovládají všichni levicoví, morálně nadřazení intelektuálové). Názor ať si udělá každý sám.

0 0
možnosti
PK

P77a23v20e68l 32K42h39a40i26l

12. 11. 2019 10:10

Klaus mluvil velmi pěkně i o Havlovi v den jeho pohřbu. Teď už je to ovšem jiné morálně podřazený neintelektuále. Názor už máte jistě hotový. :-)

0 0
možnosti
JF

Pan Jan Stráský byl charakterní a poctivý člověk - i politik... A to není u nás moc obvyklé... Čest jeho památce...

0 0
možnosti
Foto

Jo, když někoho nemám rád a jsem z něj rozčarovanej, tak s ním jdu na horskou tůru a spím s ním v jednom stanu. To dá rozum.

0 0
možnosti
MV

Přečtěte si paní Moravcová posledních pár rozhovorů s panem Stráským nebo Ježkem a Údem a pak možná Vám to dá ještě víc rozumu.

0 0
možnosti
RM

...když má jeden subjekt víc jak třicet procent, tak je zrušená demokracie?? to je mi ale novinka. já myslel že demokracie je soutěž politických stran ve svobodných volbách......njn, pan Hvížďala.

0 0
možnosti
ŠH

Tedy, Hvížďalo ......

Vy jste opravdu "bizdrí" pozorovatel!!!

0 0
možnosti
MK

trochu silně přitažené za vlasy - čest jeho památce a hezký den všem R^

0 0
možnosti
ŠH

Velice silně přitažené za vlasy. Inu Hvížďala.

Inu, v okruhu Václava Havla se nehovořilo o vládě, plánech, ........ hovořilo se o "šíleném Klausovi". Ta prohra jejich geniality - OF ve volbách, se jich ostatně asi drží dodnes.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz