28.5.2020 | Svátek má Vilém


Diskuse k článku

GLOSA: Piráti vymetli Tožičku

Radikální levicový aktivista Tomáš Tožička se nakonec nebude ucházet o senátorský post po zemřelém Jaroslavu Kuberovi. Kandidát za piráty Tomáš Tožička na žádost předsednictva strany stáhne svou účast v doplňovacích senátních volbách na Teplicku. Tožička čelil kritice kvůli svým tvrdě protiizraelským vyjádřením na sociálních sítích.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 178, poslední: 6.3. 2020 7:59, přehled diskusí

J. Jurax 5.3.2020 19:00

Ano, když už jste vytáhla tento termín, pak jste pomatený fundamentalista. Rudý.

On se tu vyskytuje ještě jeden takový Vašeho ražení, nějak od K, nevzpomínám si přesně jeho nick ...

E. Stein 5.3.2020 14:45

Ostře protiizraelský postoj není u pirátů nic nového.

M. Krátký 5.3.2020 13:45

Ježibaba Němcová má dnes den - asi bude úplněk - ráno svítily hvězdičky a bylo -4C - musel jsem škrábat okna. A furt si nedá pokoj - a furt musí provokovat - asi jí nikdo nesouloží a tak má mindrák jako prase - chuděra nechutná !!!!!!!!!!!!!!!!

P. Staronový 5.3.2020 14:39

Kdo Vám dovolil urážet ježibaby? :-P

P. Han 5.3.2020 23:18

Ježibaba to fakt není, u té se předpokládá inteligence.

Ale krávy bych také nerad urazil.

Jednu ježibabu najdete tady, ale o Němcové by nikdo nezpíval.

https://www.youtube.com/watch?v=wRE-RY75WXc

H. Lukešová 5.3.2020 13:27

Pro milovníky palestinských teroristů je i masakr izraelských sportovců v Mnichově 1972 hrdinský a správný. Na olympiádě, kde má zavládnout mír, mír mezi národy, udělají palestinští Arabové takovou ohavnost. Nelze hájit neobhajitelné, nelze obhajovat palestinský terorismus. Izraelci se mají právo jakýmkoliv způsobem bránit palestinskému terorismu a svému vyhlazení. Palestinští představitelé otevřeně mluví o likvidaci a zabíjení Izraelců a Židů obecně no a antisemité tomu tleskají.

V. Kain 5.3.2020 18:12

Neměli ani tušení co s organizátory postřílení izraelských sportovců provede starší dáma tehdejší ministerská předsedkyně Goldy Meyer.

H. Lukešová 5.3.2020 18:54

Ano, tento děsivý masakr mou židovskou duši hluboce zasáhl. Operaci Boží hněv, potrestání palestinských teroristů, považuji za zadostiučinění. Palestinští teroristé neušli trestu.

P. Han 5.3.2020 23:36

Kdo se chce o tom něco dozvědět, ať se podívá na film Meč Gideonův. Případně známější Spielbergův remake Mnichov. Oba ty filmy jsou natočeny na základě skutečných událostí - byť ne zcela přesně, nejsou to dokumenty.

S teroristy se prostě nevyjednává. Kdo vyjednává, ten se jim podřizuje a dlouhodobě nemá šanci přežít. To si stát, obklopený miliony nepřátel, dovolit nemůže.

Když už jsem u těch filmů: ještě bych doporučil film Operace Blesk, pojednávající o izraelské reakci na únos letadla Air France do ugandského Entebbe, který provedli arabští teroristé ve spojení s německými (někoho to překvapuje?). Tento zásah se dodnes dává za příklad ve světových tajných službách a protiteroristických útvarech..

J. Schwarz 5.3.2020 19:16

Skvělá ukázka současného dvojího metru. Obdivovatelé palestinských teroristů jsou zváni do EP a jejich "postoje" jsou naprosto legitimní, ale zkuste podpořit Breivika nebo střelce z Christchurche a hned po vás půjde policie. Možný trest za "schvalování terorismu" až 10 let... Evidentně není terorismus jako terorismus. Jeden je "pokrokový, hrdinný a následováníhodný", druhý odporný a trestuhodný...

J. Kanioková 5.3.2020 19:36

Přesně !

M. Němcová 5.3.2020 22:06

nemícháte jablka s hruškami? kam byste ve své tabulce zařadil zabijáky, kteří napadají Gazu?

P. Han 5.3.2020 23:39

No, vy arabské vrahy, zabíjející děti na diskotékách, řadíte mezi "partyzány", tak zařazujte, zařazujte...

M. Němcová 6.3.2020 5:01

máte na myslí diskotéky na okupovaných územích a v osadách nebo na legálním izraelském území?Je to rozdíl.

jestli vy vrahy, kteří střílejí děti v Gaze ať již s kameny nebo v náručí rodičů zařazujete mezi obránce , pak se musím hodně divit.

J. Kanioková 5.3.2020 19:33

Dnes večer, na Prima Max v 21:55 - 01:35 - film Mnichov,

právě o těchto událostech..

H. Lukešová 5.3.2020 20:17

Tento film jsem viděla dříve, ale zajímavý je i kratší dokument o masakru Izraelců v Mnichově a zejména pak odplata Mossadu. Pořad vysílala Prima Zoom.

Mnichov: Odveta Mossadu

https://ulozto.cz/file/1zm9hpSwJ/mnichov-odveta-mossadu-mp4

P. Han 5.3.2020 23:42

Psal jsem to o něco výše. Zkuste film Meč Gideonův.

J. Jurax 5.3.2020 11:58

No jo, ale soudruh levičák Tožička je typický rudozelený pirát, akorát vykecal, co piráti tají ...

P. Lenc 5.3.2020 10:54

Tři čtvrtiny Pirátů jsou Tožičkové, nakonec když Bartoš hrdě stál mezi anarchisty a "antifou" a nyní fašouna Tožičku odstranil, tak to je pouze pro udržení "demokratického"obrázku této ultralevičácké strany.Komunisti se musí chytat za hlavu. jak je Piráti perfektně dokázali nahradit.

P. Han 5.3.2020 9:57

To je ten, co řekl, že kapitalismus a pravicová politika jsou zločiny proti lidskosti? Manžel Saši Uhlové? No, to by byl jistě vhodný kandidát na Kuberovo místo.

M. Němcová 5.3.2020 10:09

ne každá pravicová politika, ale kapitalismus každý ano

H. Lukešová 5.3.2020 10:15

Podle vás je nějaká pravicová politika dobrá? Tak to je pokrok, a která to je?

Ta nacistická politika, nevím z jakého důvodu nazývaná "ultrapravicová". Takový Kamas, který řádil u Jílkové, smál se plynovým komorám, když ho konfrontovali Jílková s Bartoškem, který přinesl i roztomilý oznáček, který musí nosit křesťané, takové "N", jako nazarejci...Tomský, který vykládal, že 27 jeho členů rodiny pohltily plynové komory a kulomety. Jo, jo, Kamas, ten je borec, vydavetel nacistické knihy Jedovatá houba.

M. Němcová 5.3.2020 10:20

jste si více než podobni.

H. Lukešová 5.3.2020 10:21

Vy jste podobná s Kamasem, to víme. Vy, stejně jako Kamas, vedete křížové tažení proti židovskému obyvatelstvu...

Já s Kamasem nemám společného vůbec nic, vy sdílíte stejný antisemitismus.

M. Němcová 5.3.2020 10:27

vy jste Kamas zrubu, jste plná nenávisti proti jiným, ve vašem případě proti Palestincům a jste schopna veřejně schvalovat střílení do palestinských dětí, stejně, jako on se (já to neviděla, ale vy o tom referujete) smál plynovým komorám.

já nemám k židovskému ani palestinskému obyvatelstvu žádný osobní vztah, ale lumpa poznám na první dobrou, a ten, kdo střílí děti a krade zem v mých očích lumpem je.Partyzáni nikoliv.

H. Lukešová 5.3.2020 10:39

Paní Němcová, nepřiřazujte mi prosím vaše vlastnosti, já neschvaluji žádné zabíjení, zabíjení nikoho. Vy jste v životě neodsoudila vraždění Židů palestinskými teroristy. Já jsem pořad s Kamasem zhlédla ze záznamu pořadu Máte slovo.

K palestinským Arabům necítím nenávist, ne, cítím jen odpor k jejich protižidovskému fanatismu a touze vraždit Izraelce.

Máte to jednoduché, "Palestinec" je pro vás dobro, Izraelec je pro vás zlo, tudíž je ospravedlnitelné jejich zabíjení, které eufemisticky nazýváte "partyzánský boj".

Stejně tak Němci chtěli židovskou otázku vyřešit tak konečně, komplexně a očistit společnost od židovského živlu, které nazývali krysami, šváby a podlidmi. Vy k Židům sdílíte stejnou nenávist. Já k palestinským Arabům nenávist necitím, nikdy jsem nepsala, že jsou méněcenní kvůli své rase či původu, kritizuji jejich antisemitismus.

M. Němcová 5.3.2020 11:17

ne,m vy neschvalujete.. o pak je vaše šílené tvrzení, že je legitimnmí zastřelit kluka, který hodí kamenem, nebo dnes dodaný výrok, že je dobře napadnout Sýrii kvůli"iránské chobotnici"...nebo že Palestincům v tom, co si nárokuje a ještě nárokovat bude Izrael nepatří nic? jenže vy se ani nesnažíte zaujmout objektivní postoj.

H. Lukešová 5.3.2020 11:27

Podívejte, nezaujatý člověk neexistuje, nezaujatý člověk nemá názor, vy nejste objektivní, ale propalestinská, to je možné vyčíst z každého vašeho příspěvku.

Ano, když na vás někdo hází kamení, je nutné se bránit, i kámen vás může usmrtit. Nevím, jak by se vám líbilo, kdybyste kdekoliv prošla a pršely by na vás kamení, no nevím, nevím. Ale Židé? Ti musí snést naprosto všechno.

"Parazitování na genocidě". No to je hezké, zkuste nějakému člověkovi-přeživšímu holocaustu říci, že je jen parazitem, co zneužívá své situace, např. Tomskému, který přišel o 27 svých rodinných členů. A někteří přeživší holocaustu ještě žijí v Izraeli, USA, VB a dokonce i u nás. Řekněte jim, že jsou jen a jen parazité...V Izraeli žijí stovky tisíc potomků, synů a vnuků těch, kteří holocaust přežili. NO zřejmě také parazité...

M. Němcová 5.3.2020 11:54

ano, a mnozí z těch přeživších nikdy s izraelskou agresí nesouhlasili.

R. Langer 5.3.2020 13:11

Jo, a kolik jich je, tak odhadem, schválně? :-D