1.3.2021 | Svátek má Bedřich


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Lukešová 27.5.2010 19:15

Až vyhraje ČSSD

zdaní všechny "bohaté". Otázka, koho ČSSD "bohatého"? Jsou to lidi nad 20 000 tisíc korun, což bude cesta do pekel. Všichni budou chudí, zahraniční firmy odejdou do zahraničí, nebudou pracovní místa, proste nezaměstnanost, stát bude vyplácet sociální dávky, stát zbankrotuje. Jen proto, že levice nepřeje úspěchu, jedná se o nejnižší závist.

H. Lukešová 27.5.2010 19:08

Kdo je nacista pane Nováku?

O nacismu byste měl pomlčet pane Nováku. Je to Rath, který vychvaloval Hitlera aniž by mu vadily vyhlazovací tábory. A velmi si pamatuji případ poslanců ČSSD Grulich-Wagner, kde Grulich napadal židovský původ Wagnera. Kdo je nacistou?

Další nedemokratický rys Paroubka, je, že nadává mládeži, která ho nevolí za fašisty. Tady něco smrdí.

H. Lukešová 27.5.2010 19:03

Re: Jo, když si neumíte po sobě přečíst...

O nacismu byste měl pomlčet, Rath vychvaloval Hitlera za stavbu dálnic. A Paroubek napadá mládež jen proto, že volí ODS a nazývá je fašisty. A NP mi nedovolila přirovnání,ale velmi si pamatuji na Grulicha, který napadal svého kolegu Wagnera projeho židovský původ,kdo je nacista?

M. Prokop 27.5.2010 18:34

Re: Jo, když si neumíte po sobě přečíst...

Proč bych já měl na vaši agitku v nejlepším goebbelsovském duchu reagovat nějakou sebereflexí?

J. Kejkrt 27.5.2010 18:12

Tento článek je od A po Z nechutně lživý!

Celá popisovaná akce probíhala přece v NAŠÍ televizi VEŘEJNÉ SLUŽBY, řízené jedním z nejskvělejších našich demokratů Janečkem, pod vedením neméně skvělého podvelitele, řídícího zpravodajství, Fridricha!

Tedy je jasné, že tito dva GARANTI by nikdy ani ve snu to, co popisuje zlý a ošklivý Zahradil, nedopustili,

a pokud (stát se může všechno, i když ..) by NÁHODOU k něčemu takovému došlo, jistě by nás o takovém jednání NAŠÍ NEJVĚTŠÍ a NEJLEPŠÍ politické strany obsáhle a pravdivě informovali ve zpravodajství!

To, jak se v NAŠÍ TV organizují nepolitické rozhovory o sportu, je, koneckonců pádným důkazemnestrannosti a vyváženosti vysílání těch zavšivených bolševiků.

J. Pechanec 27.5.2010 18:03

Re: No, pane Zahradile

Zajímavé je, vážený pane Urbane, že autor popsal celkem slušně (s mírnou jízlivostí, ale slušně), co viděl, a jak to vnímal. Vy, místo reakce na jeho článek, kde byste vysvětlil svůj pohled na událost (které jste zajisté byl přítomen), se pouštíte do hanění a téměř urážek. Místo věcných a podložených argumentů slyším pouze nářky, spílání, hanění a útoky na autora skrze jiné lidi, které ani nemusí osobně znát. Bravo, občane.

V. Novák 27.5.2010 18:01

Jo, když si neumíte po sobě přečíst...

Tak po vás těžko žádat nějakou sebereflexi.

M. Prokop 27.5.2010 16:12

Re: Stručně řečeno, psal jsem o něčem,

To věřím, že k vám lidé přistupují dle onoho úsloví o pytli a záplatě.

J. Urban 27.5.2010 14:27

Zajímalo by mne, zda čssd

po vítězných volbách zruší poplatky u houpaček a kolotočů. Protože jinak

je nevolím, bo k dochtorovi nechodím. A školné? Jen ať si ho ta zlatá

pravicová mládež platí, bo dělník či horník vzdělání nepotřebuje. A my

co jsme na dávkách teprve ne!

V. Novák 27.5.2010 13:20

Stručně řečeno, psal jsem o něčem,

co u ODS nevidáí pouze slepý nebo zaslepený. Modrý SA tým byl vidět dokonce i v naší modropropagační "veřejnoprávní". Nepsal jsem o ČSSD, protože o té se více než nadbytečně rozepisoval pan autor.

Co jste vy, mě nezajímá. Trochu mě zajímá, že neumíte diskutovat,aniž byste útočil ad hominem - ale na to jsem si už do lidí vašeho ražení zvykl a byl bych spíše překvapen, kdyby nějaký modrák slušnou diskusi zvládal.

M. Prokop 27.5.2010 12:04

Re: Nepsal jsem o názoru, Vondráček.

Stručně řečeno, psal jste o něčem, co není vidět u ODS, zato je to vidět u ČSSD, o které jste nepsal.

Asi budete z Dimunovy stáje obhájců Kočkovy SA.

M. Prokop 27.5.2010 12:02

S Pehe

nemůže nějaká realita pohnout.

Je v zajetí vlastních fantasmagorických představa a nenávisti k ODS a Klausovi. 

V. Novák 27.5.2010 10:55

Nepsal jsem o názoru, Vondráček.

Psal jsem o drzosti ODSáka, který je zjevně přesvědčen, že ODS jsou povoleny Sturmabteilungy, na které nikdo jiný nesmí reagovat jinak než souhlasem. Psal jsem o formě ODSáckého übermenschovství, které zřejmě SODSák (Správný ODSák) získává se stranickým průkazem, někteří lidé zvláštního modrého ražení pak narozením.

Opakuji - nepsal jsem o názoru. Musím to opakovat ještě kolikrát, aby to proniklo do toho, co máte mezi ušima? Lze-li očekávat, že tam něco pronikne...

S. Luňák 27.5.2010 10:07

Je vidět, že není rozdílu mezi ČSSD a KSČM!

Naštěstí tahle cháska po volbách většinu dohromady nedá, protože tolik prostoduchých voličů zase nebude.

Klaku ČSSD potřebuje, kdo by ji zadarmo chválil, leda osel.

M. Vondráček 27.5.2010 9:57

jasně Novák

Kdo má jiný názor ať drží hubu, my si na něj po viězných volbách posvítíme :-)

V. Novák 27.5.2010 9:41

Kdo poukazuje na smítko v oku bližního svého,

by se měl nejdřív podívat do zrcadla, jestli on tam nemá trám...

Ausgerechnet člen ODS s její modrotýmovou Sturmabteilung napadající shromáždění ČSSD by měl držet hubu někde v koutě a snažit se, aby lid obecný co nejdřív zapomněl. I na "Noc dlouhých nožů", "Martina Bormana" a jiná Topolovsko-Dalíkovsko-náckovská přirovnání.

Leč toho zřejmě Správný ODSák není schopen.

J. Urban 27.5.2010 8:45

Re: Je to smutné, ale musím souhlasit.

Nepodceňujte Langera.

T. Kočí 27.5.2010 8:03

Paroubek-jugend v ČRo

Nadpis je třeba natvrdo Hitler-Paroubek-jugend.Ani mně to netrklo.

V. Kain 27.5.2010 7:09

Re: Pan Zahradil ma mozna pravdu, jenze videno v obraze ...

Díval jsem se na OVM-speciál z Ústí.Bylo to trapné.Paroubkovi to nevadilo spíše naopak.

U ž tady ukázal co v něm je a měl by dostat nekompromisně červenou.Pokud jde o ty koupené bučící primitivy,tak ti by klidně za 300 Kč znovu nechali zadrátovat hranice a do zahraničí na dovču jenom s devizovým příslibem (ten by ovšem nedostal každý).Dnešní mladí vůbec nevědí co to je a komunisti se s tím moc nechlubí.

K. Filek 27.5.2010 6:30

Re: Pan Zahradil ma mozna pravdu, jenze videno v obraze ...

Pane nemate pravdu,já jsem na kuponových knížkach vydělal.Nikdy jsem nechtěl být velkým investorem a to co jsem za ně utržil mi docela vyhovovalo.Brál jsem to jako hru.V každé hře někdo vyhrává a někdo/většina/ne.Tady však,byla řeč o něčem jiném.Pan Zahradil má pravdu.Měl jste se přijít podívat do Ústí .Tak začíná socialfašismus.Paroubkovci se neštítí ničeho.

S. Vaněček Šauerová 27.5.2010 0:58

Je to smutné, ale musím souhlasit.

Včera jsme se navíc v Událostech, komentářích dozvěděli, že již v r. 2006 neprošla velká koalice ve VR ODS toliko o jeden jediný hlas. A P. Nečas navíc připouští : "Klidně může být, že 30. května už do toho nebudu mít co mluvit". Kdo tedy bude vyjednávat o velké koalici ? Klausova loutka Bém ? Nebo snad přece jen Nečas, dojemně se dožadující prezidentovy přízně ?

T. Pansky 27.5.2010 0:24

Pan Zahradil ma mozna pravdu, jenze videno v obraze ...

... poslednich dvacetit let, pravice dnes sklizi, co sela od devadesatych let.  S investicnimi knizkami a po prvni a druje privatizaci byla vetsina naroda malymi investory, kteri byli nabuzeni na to, aby to slapalo a neco z toho meli.  Jenze v Cechach byl schvaleny zakony, ktere dovoluji vytesneni malych investoru, coz se delo.  Mali investori byli de facto okradeni (tohle nema ve svete obdobu) a tim hozeni do chrtanu levici.  Dnes tu tedy budeme brecet?  Ne, sklizime, co bylo zaseto.  top0625top@hotmail.com

J. Urban 27.5.2010 0:17

No, pane Zahradile

kdyby zrovna ta vaše partaj byla jen o trochu slušnější, měla míň Jančíků, Řápkových, Nováků, Langmajerů, Šulců atd., nemusel by teď na vás z té partičky, o níž píšete, jít strach, protože by ta partička byla někde na okraji společnosti, kam také po zásluze patří a vy byste měli o voličstvo postaráno - prostě mezi normálními, slušnými (dalo by se říct Paroubkovým slovníkem "obyčejnými") lidmi. Ale ty všechny jste vy otrávili svým přístupem k politice, z níž jste si udělali byznys a k volbám možná ani nepřijdou - takže se nám tu už chystá lůzovláda. Ovšem vaše skvělá partaj - pro záchranu penězovodů - možná s touto kočkopinglovskou cháskou ještě uzavře velkou koalici (nebude to poprvé - předvádíte to už skvěle mj. v Ústeckém kraji) - jaký jiný efekt by mělo mít odstranění Topolánka? Sliby sice nesplníte (jistěže kvůli nutnému kompromisu s čssd :-/ ), ale 4 roky u koryt dobrý, ne?