26.1.2021 | Svátek má Zora


Diskuse k článku

GLOSA: Nesalichovat!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jenda 22.12.2008 18:41

Ano? K onem zminenym machinacim doslo pred peti lety

a najednou se kdosi kdo Wolfa uz jednou (nepravdive) z neceho obvinil rozvzpomel? Z Wolfova spisu uz pul druheho roku unikaji informace ve frekvenci tak akorat aby mely noviny stale o cem psat? Chapu, ze vam Cunek slapl na kuri oko, ale mohl jste si najit nejaky podobnejsi pripad nez zrovna tazeni medialni "humanisticke" fronty vuci Cunkovi.

cc 21.12.2008 21:06

demokracie totálně selhává

Ivan 21.12.2008 19:08

To bude křiku modrých strak.

ODS bude chránit Wolfa za každou cenu.  Zřejmě věděla o jeho "hospodaření" a tím ho vydírala. No a pak se to dověděl taky Paroubek a vznikl problém. Jistě se najde zase nějaký Salichov (proč když soudili prokurátorku Brožovou, bábu nad hrobem, nesoudí taky Salichova za jeho aktivní účast v procesech s chartisty?).

Adam 21.12.2008 20:05

Re: To bude křiku modrých strak.

Můžete nám prozradit, ve kterých procesech s chartisty měl Salichov aktivní účast ?   

Jenda 22.12.2008 18:49

Re: To bude křiku modrých strak.

Vase naivita je uzasna. Tedy pokud je to naivita.

Ludva 21.12.2008 9:42

Tleskám Vám, pane Vernere

Tak má vypadat novinářská činnost. Bez skrytého pozadí informovat o nepřístojnostech veřejných činitelů. Bez ohledu na to, komu zrovna slouží. Na Melčáka by něco nebylo ? Případně i na Hovorku, ať jsem spravedlivý.

jirka.s. 21.12.2008 10:30

Re: Tleskám Vám, pane Vernere

No až tak rychle na toho Melčáka soudruh Verner asi nic nezjistí!!! Budeš si muset, soudruhu domovníku, honem vymyslet něco sám !!! Nebo snad nečteš ani Blesk??? ;-P

BTW: Nestačilo by ti třeba ono "skryté pozadí nepřístojností" soudruha Zgarby, jak o něm správně novinářsky informoval svého času pan Steigerwald? ;-D

Nemo 21.12.2008 20:27

Re: Tleskám Vám, pane Vernere

Nevernerovat !!!!

Adam 20.12.2008 23:00

Bolševická mrdka

Příjde brzy doba, kdy články z Rudého práva budou povinně přetiskovány na všechny servery jako jediný zdroj objektivních informací pro pracující lid. A redaktoři Verner, Uhl a Hanák, staré bolševické mrdky, se stanou šéfredaktory zbývajících český deníků MF DNES, Lidových a Hospodářských novin.  K lepším zítřkům levá,levá !

PROKOP BUBEN 21.12.2008 8:41

Re: Bolševická mrdka

Jak vidno jste již nyní dostatečně připodělán a nehodláte zapáchat sám, takže strašíte, tak, že by vám mohl kLaus závidět......

jirka.s. 21.12.2008 10:34

Re: Bolševická mrdka

Prasečí zub se nám dneska vůbec nevyspal! Klaus ho strašil zase celou noc !!! ;-(

Adam 21.12.2008 11:44

Re: Bolševická mrdka

Nejsem připodělán, jsem znechucen. Stačí mi léta, kdy jsem byl vystaven dobrodiní budování rozvinuté socialistické společnosti a nelíbilo se mi v ní.  Vaši potickou orientaci vám neberu, zřejmě jste se za bolševika cítil jako ryba ve vodě. Vy mi laskavě ponechte tu mou.

PROKOP BUBEN 21.12.2008 14:58

Re: Bolševická mrdka

S bolševikem jsem sice prohrál, ovšem kontumačně to nebylo, to mi věřte....Jak víte po Hadráku už bylo všechno upečeno v jiné kuchyni.....

ascari 21.12.2008 10:49

Re: Bolševická mrdka

o to tu přece vůbec nejde.Jde o to, že někdo je povyšován nad zákon a o běžném kriminálním konání má rozhodovat nějaké politické jednání.Jsem pro ať Wolfa prošetří a případně odsoudí,vůbec se mi nelíbí,že by se tím měl zabývat parlament.Ale jedním dechem říkám,že stejně mělo být naloženo s Grossem Krausem a podobnými týpky.

Dan 21.12.2008 13:50

Re: Bolševická mrdka

Milý Adame, při lepším rozhledu bys věděl, že chartista Uhl byl za bolševiků politickým vězněm, a špičkoví novináři Hanák (též chartista) a Verner nesměli v té době dělat svoje povolání, ten první byl skladník, druhý dělník na stavbě. To pravicový žurnalista Komárek z MFDnes byl předsedou SSM v redakci MF a superpravičák Steigerwald byl dramaturgem v divadle Na zábradlí a oficiálním dramatikem. Život je složitější, než si ve své naivitě představuješ.V

Adam 21.12.2008 14:53

Re: Bolševická mrdka

Díky za poučení.  Vím velmi dobře koho jde. Hanák a Verner byli tzv. reformní komunisté, kteří ve stranických bitkách po roce 1969 podlehli jiným komunistům. A Uhl byl extrémní levičák, maoista, pro kterého byl i Stalin příliš pravicový. Jsou to lidé, kteří nejsou schopni překročit svůj stín, zastydlí bolševici, kteří jen zneužívají demokracie. Od nich se mentorovat nedávejme. Jejich socialistická demokracie má se ke skutečné demokracii, jak se kdysi říkávalo, jako svěrací kazajka ke kazajce.  

Jenda 22.12.2008 18:48

Re: Bolševická mrdka

Zabije-li jeden masovy vrah shodou okolnosti i jineho masoveho vraha neprestava byt masovym vrahem.

janko 21.12.2008 19:55

Re: Bolševická mrdka

 Tě zdravím ,demokratický kozomrde.

Adam 21.12.2008 20:10

Re: Bolševická mrdka

Právě ses ukázal v plné duševní nahotě.

OM3wlp 20.12.2008 21:52

OK KLOBUK DOLE.

R^

Aleš 20.12.2008 16:16

Nečetl jsem to

Zkorumpovaného bezectného Paroubkova šmoka z Rudého práva Vernera, zásadně nečtu.

palava 20.12.2008 15:33

nesalich

Za kterou , že to stranu ten Wolf candidoval souvernere? Za svoje kandidáty ručíme volal velký (malýkulatý) kormidelník před volbami .Šibalové říkal po nich .Kde je pravda na Floridě ?

Tis 20.12.2008 14:29

Římské právo

Podle římského práva, na ktrém stojí i právo ČR, nestačí k odsouzení pouhé svědectví jedné osoby. Pan Verner a ostatní pánové co požadují a požadovali, aby byl Čunkův případ řešen u soudu ví, nebo by alespoň vědět měli, že   státní  zástupce nemůže podat obžalobu jen na základě svědectví jedné osoby, pokud si nechce uříznout ostudu. Proto se případ údajné Čunkovy korupce vyšetřoval rok, za pomocí 60ti policistů, protože žádný důkaz neměli. Protože věc měla politické pozadí, šlo o člena vlády, bylo třeba učinit konec zvůle jednoho státního zástupce.

Starý J. 20.12.2008 12:17

Zdá se, že ze všeho nejvíce

Frašujem!  Je přinejmenším pozoruhodné, že všechny politické kauzy, které měly za úkol zlikvidovat některé osoby (velice nechvalně proslulá kauza Hučín, kauza Čunek, kauza Dalík-Večerek) má na starosti státní zástupce Fraš, který se v těchto kauzách neuvěřitelně osvědčil! Podivná to náhoda! Za kauzu Dalík-Večerek, kdy byli oba vrtulníkem převezeni právě k Frašovi, Fraš dostal dokonce trest.

Paroubek byl v TV nepříčetný vztekem. Mluvčí protikorupční policie oznámil, že není pravda to, co mluvčí onoho slavného ostravského státního zastupitelství oznámil v TV, že policie navrhla Wolfa ke síhání. Oznámil jen a jen skutečnou pravdu, protože protikorupční policie zatím nic takového neudělala. Do ruda rozžhavený Paroubek, když tato lež byla dementována, naprosto nepochopitelně požaduje odvolat mluvčího protikorupční policie (asi za to, že záměrně vypuštěnou lež dementoval) a samozřejmě Langera, který mu neuvěřitelně pije krev (za co - to ví zřejmě jen a jen Paroubek). Kdyby měl být někdo odvolán, tak jen mluvčí státního zastupitelství v Ostravě, který tuto záměrnou lež z důvodů naprosto zřejmých (co nejrychleji Wolfa lynčovat zěsilými Paroubkovými voliči) vypustil ven (ať již z vlastní vůle, či na příkaz politických manipulátorů).

Paroubek také obvinil Langera, že zasahuje do vyšetřování, aniž mohl předložit jeden jediný důkaz, krom své chorobné konfabulace. Obdivuji Langera, že si toto nechá líbit. Vzpomínám, jak ministr Bublan během celé kauzy Dalík-Večerek, vykonával sám mluvčího policie a komentoval každý den průběh vyšetřování případu v TV (podle Paroubka ministr nemůže o živých kauzách vypustit slovo. Má pravdu, ale na svého ministra jakoby najednou zapomněl). Bublan šel dokonce tak daleko, že ještě před vyhodnocením detektoru lži zalhal v TV a oznámil, že vyšetření na detektoru lži potvrdilo, že Kořistka nelže. I toto Bublanovo prohlášení musel potom vyšetřovatel dementovat a prohlásit, že vyšetření nebylo ještě vyhodnoceno.

Pokračování....

Starý J. 20.12.2008 12:18

Re: Zdá se, že ze všeho nejvíce

Pokračování...

Hry, které v tomto státě Paroubek se svými nohsledy provozuje jsou otřesné. Bez uzardění bez důazů obviňuje, s pravdou si žádné problémy nečiní, lže jen když tu prolhanou klapačku otevře. Je neuvěřitelně zákeřný.

Nějak se zapomíná, že Wolf, který má dle hlásné trouby Vernera vstoupit do dějin, byl až do vydírání Paroubkem, poslancem ČSSD (ne ODS) a Paroubkovo ministerstvo mu dotaci přidělilo a mělo hospodaření sledovat a ne to dnes házet na krk někomu jinému. Dokud Wolf šlapal v brázdě prodle Paroubkova pískání, žádné šetření nebylo, Wolf byl jedním z těch, které si Paroubek nemohl vynachválit. Až odmítl volit Švejnara, je defraudant, zloděj a jeho "kauza "nesmí být zametena pod koberec"! Donedávna ji pod kobercem Paroubek sám držel (je zajímavé, že když se brání obvinění Wolfa, že jej vydíral - tvrdí, že všichni věděli, že Wolf je vyšetřovaný, ale on to nevěděl!!! Všichni věděli, že jeho poslanec je zloděj, ale on se to chudák dozvěděl, až když jeho poslanec Wolf odešel z klubu!!! Je to stejně věrohodné tvrzení, jako že všichni věděli, že ČSSD jedná o radaru (psaly o tom stále v tisku, Tvrdík mluvil v TV a jeho projev v parlamentu přenášela TV, jen on chudák neměl tušení, že jeho ministr jedná v USA o radaru a že dokonce pozval vojenské techniky z USA, kteří již vybírali vhodný terén!

Dělá si z nás soudruh Paroubek (Y). Věří mu to ale jen jeho zblblí voliči a fandové. Myslící člověk už jen nad tou drzostí, s jakou permanentně lže, zírá!

čtenář zdrojů 20.12.2008 13:07

Re: Zdá se, že ze všeho nejvíce

jestli to náhodou nebude tím, že Fraš je dozorujícím vyšetřovatelem pro severní Moravu a Čunek, Dalík a Wolf tam všichni mají tvrvalé bydliště.

ascari 21.12.2008 10:55

Re: Zdá se, že ze všeho nejvíce

víte on na severní Moravě není jen jediný stýtní zástupce a kromět toho krajský státní zástupce dozoruje jiné trestné činy než okresní, takřže to an není možné.Pokud se týká Čunka,myslím,že ho dozoroval Ilbl nebo tak nějak a byl z Přerova.

Penzista 20.12.2008 15:09

Re: Zdá se, že ze všeho nejvíce

Pane Starý, už nejen podle jména jste neskutečně starý a dementní.Jinak byste věděl, že ostravský Fraš dozoroval Dalíka a Večerku (zamázla to potom ostravská Zlatuše) a Čuníka a Hučína dozoroval přerovský Obst. Jenže účel světí prostředky viď ,starouši a ty si myslíš, že národ je tak blbý, že ti tvoje cancy zbaští. Bohudík, už ti to nezbaští, demente. To je zajímavý, Paroubek ač nemá "ruce na pákách", neovládá soukromá, ba ani veřejnoprávní media,  má podporu teď už téměř 50% "zblblých" voličů. Jenže tenhle problém je opravdu už nad tvoje dementní síly.

Starý J. 20.12.2008 15:37

Re: Zdá se, že ze všeho nejvíce

Ano, v případě Fraše a Obsta jsem se spletl. To je pravda.

Jinak na tom co jsem napsal, nemám co měnit. Bohužel mě na chybu upozorňuje starý zapšklý komunista. Pozná se to podle tykání, urážek a doprovodného vzteku.

Paroubek má ruce na pákách, právě na pákách ovládajících těch 50 procent komunistických voličů, kteří schováni po revoluci v očekávání, zda jim to 40 leté vládnutí projde, vylezli nyní z děr. Prošlo jim to. To je bohužel slabina demokracie.

Ještě demente zkuste vyvrátit ten zbytek toho, co jsem napsal. Doufám, že Vám ty  dementní síly na to ještě stačí!

janko 21.12.2008 20:01

Re: Zdá se, že ze všeho nejvíce

  Zblblí, nezblblí, tak tomu bude na věky věků. Amen