29.2.2020 | Svátek má Horymír


GLOSA: Koho chleba jíš...

31.7.2018

Výroky ministryně průmyslu a obchodu, která by měla bojovat za zájmy podnikatelů a obchodníků, považuji za naprosto nehorázné.

Paní ministryně projevila jednak neuvěřitelné patolízalství vůči svému šéfovi, když bagatelizuje jeho trestné jednání i to, že po celou dobu kauzy Čapí hnízdo neskutečně manipuluje a překrucuje fakta. Zároveň ale její vyjádření o tom, že stejně postupovala většina podnikatelů, uráží a poškozuje všechny, kdo podnikají poctivě a kdo jsou již několik let doslova pronásledováni ze strany vlády represemi a šikanou.

Ačkoliv paní ministryně sama vzešla z podnikatelského prostředí, toto její vyjádření si nezadá s nejhoršími vyjádřeními socialistů či komunistů, kteří mají podnikatele a živnostníky za třídního nepřítele.

Její výroky jsou jen dalším dokladem pro tvrzení, že máme nejhorší vládu, která tu kdy byla. Vládu, která bude napadat a urážet ty, kdo poctivě platí daně, která bude poslušně tolerovat svého trestně stíhaného šéfa a dokonce před ním takto panáčkovat, vládu, která bude projídat naši budoucnost a dokola rozhazovat plané sliby bez reálných výsledků.

Autor je slovácký senátor

Převzato z profiluAkční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.