7.12.2021 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Diskuse k článku

GLOSA: King Rath

Tento rok má být konec světa, samozřejmě to beru s rezervou, ale svět p. Ratha, na který byl zvyklý, už skončil, vlastně je to konec Ratha, tak jak jsme jej znali. Skoro by se zdálo, že Narcis David záviděl některým publicitu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Boleslav 30.5.2012 14:25

Re: Nejde jen o socfašouny, jde i o jejich

Dle mého názoru je třeba s takovou volbou být velmi obezřetný, podívejte se, jak to dopadlo s Veverkami. Kromě toho se ani nemusejí dostat do Parlamentu.

R. Langer 30.5.2012 12:52

Re: Nejde jen o socfašouny, jde i o jejich

Kohokoliv jiného než ty, co jsou tam teď, na výběr určitě máte.

J. Boleslav 30.5.2012 11:39

Re: Nejde jen o socfašouny, jde i o jejich

Myslím, že jsme spolu už na dané téma před časem diskutovali. Pravici a levici je dle mého názoru třeba brát také z pohledu rozvrstvení politického spektra ve státě. Z tohoto pohledu jak ODS, tak TOP09 představují u nás pravici. Koho navrhujete volit Vy, pokud nemáme chodit k volbám zbytečně? 

J. Boleslav 30.5.2012 11:33

Pokud by byl hejtmanoposlanec Drath

malá ryba, a to jak z pohledu zastávaných funkcí, tak rozsahu úplatků, kdo už by potom byl velká?

P. Lenc 30.5.2012 10:13

Re: Dobré!

Také si to myslím.

R. Langer 30.5.2012 9:14

Re: Nejde jen o socfašouny, jde i o jejich

To není "napříč" politickým spektrem, politické spektrum totiž tvoří v současné době pouze socialisti a bolševici. Ale lidi to furt nechápou a furt melou cosi o politickém "spektru", levici či pravici. Žádná pravice ve vládě ani v parlamentu neexistuje, a ani u nás nikdy neexistovala. ODS, původně strana levého středu už tak zesocanovatěla (ne-li hůř), že jenom omezuje svobody, zvedá daně a neštítí se ani nechat zavřít člověka do vězení za počmárání nějakých debilních plakátů.

No, když si to volíte, tak to máte. Pak si ale nestěžujte, já jsem tu levicovou chátru nevolil.

V. Váňa 30.5.2012 8:55

Re: Nejde jen o socfašouny, jde i o jejich

Víte, pane Urbane, tunely, zlodějiny, vydírání a kráglování nepohodlných lidí UŽ SE STALO běžnou normou.

Netřeba se domnívat, že za všechno mohou socani v pozadí s komunisty. To vše se děje napříč politickým spektrem. Proto jsou lidé tak namíchnutí, a proto a zejména proto spějeme pozvolna k diktatuře, která by alespoň pro začátek udělala pořádek.

Bohužel málokdo si uvědomuje toto nebezpečí. A nejméně ze všech naše politická garnitura, která hrabe plnýma rukama, a mlaská u koryt.

Alespoň toto je můj názor.

J. Urban 30.5.2012 7:44

Nejde jen o socfašouny, jde i o jejich

ve stč. kraji (i jinde) horlivé podporovatele bolševiky. Poměry ve stč. kraji pod vedením rátových soczlodějů s podporou na.bl.blých a senilních komundírů byly a jsou generálkou na vládu ksččssd v celém státě po příštích volbách, kdy tunely, zlodějny, vydírání a kráglování nepohodlných lidí se stane v ČR běžnou normou. Ovčane, zvykej si.

Ž. Halabudová 30.5.2012 7:14

Dobré!

Dobrý článek!

P. Pavlovský 30.5.2012 5:27

To už se stalo, Rathovi už ujely,

začal mluvit už u výslechů, v situaci, kdy ostatní zatčení ještě kušovali.

  Pokračovalo to před imunitním výborem a pokračovat to samozřejmě bude i před plénem, čehož budeme účastníky v přímém přenosu.

      Jestli si někdo myslí, že Rath, kterého strana hodila přes palubu, v tom ČSSD a především ostatní hejtmany nevykoupe, tak se šeredně mýlí.

  Vždyť jedinou polehčující okolností, na kterou si zatím vzpomněl, bylo zvolání: Může se to stát každému z Vás! Jinými slovy: Neodsuzujte mě, vždyť zloději jsme všichni!