3.7.2022 | Svátek má Radomír


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
marie 25.11.2009 8:59

jedna persona ?

no to sice přímo ne, ale díky stoupající oblibě, této Vám zřejmě vadící "personě", je naprosto evidetní jak tady - v ČR -  lidem chybí elity, a tou tato Vám "vadící persona" zcela určitě jest..

dulcibelka 25.11.2009 8:43

Zajímavé

kdejaký zakomplexovaný parvenu se jedovatou slinou, používaje slovo aristokracie téměř jako nadávku,  otírá o Schwarzenberga - který se nikdy jako šlechtic nedeklaruje. Asi by mu to, jako slušně vychovanému člověku, bylo trapné. Měl byste si z něj vzít příklad, autore! A pokud vám vadí zakládání nových stran, odstěhujte se do míst, kde dosud funguje vláda jediné! Mám pro vás špatnou zprávu - u nás už byla vedoucí úloha zrušena.(Y)

Vlado Z 25.11.2009 8:29

Zavedení = Nedotknutelní?

Ano, tohle je už bohužel jediná argumentace, která "tradičním" a "zavedeným" stranám zůstala. Protože,nejsou schopny se sami dostat z marasmu, dokterého zabředli, tak jen kopou kolem sebe a křičí - ano, jsme ksindl, ale ti druzí jsou ještě horší. Argumenty o "zavedenosti" jsou pravdivé a mají svoji váhu, ale donekonečna se jimi vše vyvažovat nedá. Nezmění-li se styl politiky velkých stran, pak dříve nebo později s nimi lidé ztratí trpělivost a zvolí nějakou, třeba i nejistou, alternativu, aby sepořád nemáchali v té samé louži. A hysterické povykování lodníků na tonoucím korábu na tom nic nezmění.

Robert 25.11.2009 8:27

Re: Magie

 Máte pravdu, volte koho chcete. Třeba "menší" zlo.;-D

Bereniké 25.11.2009 8:24

Re: Magie

Kolikrát se vám musí opakovat, že to tvrzení ohledně krize se týkalo finanční krize - tedy krachů bank? Kolik jich u nás krachlo? Neměl náhodou Kalousek pravdu?

AGO 25.11.2009 8:23

Znak normálnosti.

pokud by na parkovišti před sjezdovou budovou parkovala auta  SPZ čísel 0000,0001,0202,6666 apod. bral bych TOP09 či SPO jako nevolitelnou.

PRASI DENT 25.11.2009 8:22

NO ANO

Ale co smysl v tom směru má.......Snad pokud by vytvořily koalici vhodné neparlamentní strany, ale to je spíše otázka utopie....

Kresinka 25.11.2009 7:54

Já bych se, pane Pečínko,

aspoň zamyslela nad tím, proč získávají ony, jak píšete umělé, médii prohnané a nafouklé strany tolik popularity u veřejnosti ( aspoň na počátku jejich existence). Nebude to ono trochu tím, že v té Jediné Velké Pravicové není už dlouhá léta všechno v pořádku ? Vždycky se svolá kongres, věci se "řeší", ale nakonec všechno vyšumí do ztracena. Teprve až bude mít ODS dost odvahy se jednoznačně zbavit lidí, kteří kazí čest jejímu jménu, teprve potom se může posmívat těm, kteří se snaží vytvořit stranu čestnější, Ne, že by se jim to mohlo bezezbytku povést, do každé strany začnou infiltrovat lidé, kteří chtějí moc a peníze. Ale odpusťte, pana Swchwarzenberga z toho nepodezírám.

Pejsátko 25.11.2009 7:46

Článek ve mě vyvolal jednu otázku:

Proč panu Pečínkovi tolik vadí zakládání nových stran, že do nich musí tak kopat? Sice nejsou žádný zázrak, je v nich hodně (nechvalně) známých politiků, ale přece není důvod, proč by si nemohli založit novou stranu.

Timur 25.11.2009 7:42

Vážení spolučtenáři

Článek pana Pečínky se nám může nelíbit, kníže vadit, inkoustová skvrna  a zrádce svatostrany Kalousek nasírat, jeden fakt tady je: TOP se hrabe na třetí místo mezi tradiční strany. To považuji za fenomén, jaký tady dlouho nebyl. Dle mého mínění ona se po Luxově straně stane jazýčkem na vahách.

Všem hezký den.

Ruda 25.11.2009 7:38

Jsem presvedcen

ze spousta lidi do TOP vstoupila se seriozni snahou zlepsit politickou situaci v CR a prace na lokalni urovni se nestiti. Pokud se to tak opravdu ukaze, pak TOP ma sanci stat se alternativou toho ksindlu, ktery nam vladne. Je cas, aby se v CR zacala budovat civilizovana demokracie zapadniho typu, a ne polo ruska a mafianska divocina, kterou zde zatim bohuzel mame. Chce to jeste ale jeste jednu malickost. Aby vsichni lidi videli dal nez jen na svoje koryto. Tim nemyslim politiky, ale nas vsechny. Je az strasidelne, kolik mych vzdelanych pratel tvrdi, ze venovat se verejnemu deni (i lokalne) je ztrata casu a ze politici si maji delat co chteji, stejne na tom nezalezi. Moc prima obcanska spolecnost. Cim dal tim mi pripada, ze za nase prusvihy, vcetne socializmu muzeme predevsim a opravdu my vsichni a ne KSC, KGB, CCCP. Ti jen vyuzili nasi mekkosti, zbabelosti a pohodlnosti. Stejne jako soucastni zkorumpovani cinovnici...

badaxe 25.11.2009 7:37

Re: TOP09 je "šajze"

Opravdu věříte že Kalousek (původně lidovec) a "kníže" (sedící ve vládě za zelené) se změní a neudělají to co dříve? Tedy nepřilepí se na nějakou ze silných stran? Třeba na socany nebo modré? Sami vládnout nebudou, ke korytu ale chtějí, takže si to zkuste spočítat, rozumné řešení to není.

badaxe 25.11.2009 7:34

Re: Jeden aristokrat?

Přiznám se že jsem si nevšiml toho neurážení, mne jako občana docela uráží, když někdo spí při práci na kterou jsem si ho najal a zaplatil, tedy třeba při práci v parlamentu. To že pak na plakátech uráží tím že vyhlašuje že šlo o blbosti (jak to ví když spí?) mi přijde i docela hloupé.

A čím se vyznačuje jeho gentlemanství? Tím že spolu s Havlem rozvířil kauzu Lety (prasečák je mimo území tábora, ale poblíž jeho pozemků) aniž by mu vadil třeba tábor u Kunštátu (stejný) ? No nezlobte se gentlemanem se nestanete tím že se umíte slušně obléct a neprdnete si na veřejnosti.

Ano mám dojem že je tahle modla nežádoucí, jeho spřažení se SZ (opravdu povedený politický subjekt) nebo problémy kolem TOP9 (aniž by "gentleman" žádal nápravu nebo odešel) jen ukazují že jde o běžnou sortu politika, tedy jedince bez skrupulí. A to že jeho aroganci a lži nevidíte je spíš váš problém

honzak 25.11.2009 7:30

Re: Magie

Kalousek bezpochyby je exot a lump. Ale co ostatní ministři financí? Samý Mirek Dušín, že?

Volte si koho chcete. Jen znova upozorním, že soudný člověk nevolí marketingové "dobro", ale reálné nejmenší zlo z nabízeného sortimentu. Čili nikdy nemůžete zvolit dobře, jen nejméně špatně.

Hubolík 25.11.2009 7:15

Re: Teď jsem si přečetl ostatní příspěvky

Tak moment! Nad tím blbem přečníváš ty, a hodně vysoko!;-D

Hubolík 25.11.2009 7:14

Re: Teď jsem si přečetl ostatní příspěvky

tak moment! Nd tím blbem přečníváš ty, moulo!;-D

Zeměžluč 25.11.2009 7:09

Magie

Neuvěřitelné se stalo skutkem - část voličů se dala přesvědčit, že záchráncem ČR před korupcí a zvyšováním státního dluhu je Kalousek. Exot známý v kauzách podivného opatření bytu, kamarád s Diag Human, prodejce kasáren v Praze, nejlepší ministr financí, který ještě v listopadu 2008 tvrdil, že se nás krize netýká, že jsme malým ostrovem prosperity a při sestavování rozpočtu počítal s růstem 3,5 %. Skutečný zázrak. 

Hubolík 25.11.2009 7:08

Pečínko,

máš pravdu. U zavedených politických stran člověk opravdu ví ne čem je. Já například jsem jejich působením zklamán a myslím, že zklamáno je více voličů. tady opravdu po celých šedesát let není politik, ktrého by bylo možno akceptovat. Proto mnoho z nás vzhlíží ke Schwarzenbergovi v naději, že dojde k obratu, i když, sám pan kníže nemá sílu něco mezi politickými hyenami změnit! Zprofanovaných politiků už jsme si užili vrchovatě, proto alespoň ta naděje!:-(

Standa 25.11.2009 7:03

Tak

jako mediokracie stvořila Topolánka teď chce mít jako koně TOP09.

honzak 25.11.2009 6:57

že by sis

založil svojí strane, pečínko? Abys všem mukázal jak se to dělá?

Těžko, že? S  takovým zmetkem by nikdo nešel. Tak dál piš ty svoje nablblý moudra těm, kteří si to aktuálně zaplatí.

ijáček 25.11.2009 6:21

Re: TOP09 je "šajze"

Když máte na vybranou kombinace Paroubka-Ratha-Kočku, Filipa-Grebeníčka nebo Béma-Blažka -Janečka, tak kníže může být dost slušná alternativa. Možná jen na jedny volby, kdo ví. Podle reakcí se zdá, že výše jmenovaní se toho docela obávají.

Bohužel, ODS jako protiklad k ČSSD moc nefunguje, v řadě krajů ochotně vládnou spolu. I proto může být kníže (alespoň pro jednou) rozumné řešení.

Jihočech 25.11.2009 6:20

Jeden aristokrat?

Všiml jste si toho, že ten "jeden aristokrat" se nesníží k tomu, aby někoho urážel? Všiml jste si toho, že ten chlap je gentleman? Máte dojem, že je to nežádoucí? Máte dojem, že politiku dělá jenom hulvátsí, arogance a lži?

Hubený 25.11.2009 6:13

Re: blábolení

...a basta ! Pozapoměl jste dodat fidli .... A basta fidli ! A kdo se opováží nevolit TOP09 bude zastřelen ! A basta... " fidli" .....;-D

Mirek_K 25.11.2009 5:01

Re: Teď jsem si přečetl ostatní příspěvky

Jaký všichni? Já vidím jenom tebe, blbe.

Mirek_K 25.11.2009 5:00

TOP09 je "šajze"

..včetně svého knížete.Více nemá cenu se tímto spolkem zabývat.

?? 25.11.2009 3:42

Re: Teď jsem si přečetl ostatní příspěvky

A vychází mi to : 18 =20 - 2.  (Y):-D

M.S. 25.11.2009 3:01

Re: Teď jsem si přečetl ostatní příspěvky

a musím konstatovat.:Pro pravdu se lidé nejvíc zlobí. Autor zřejmě píchl do vosího hnízda.

Pavpek 25.11.2009 2:25

Teď jsem si přečetl ostatní příspěvky

a musím konstatovat: Pečínka má odezvu, jakou si zasloužil.

Všichni ho považují za blbe... a tlučhubu bez úrovně.

Chudinko, tomu poplivanému nesaháš ani po kotníky.

Zmiz v kanále, hlupáku.

Pavpek 25.11.2009 2:23

Teď jsem si přečetl ostatní příspěvky a dá se říct ujen jedno.

Pavpek 25.11.2009 2:22

Pane Pečinko,

řeknu to jednoduše-Odpornější článek jsem na Psu už dlouho nečetl.

Shrnuji-Idioti by si měli číst Rudé právo a neobtěžovat normální lidi.

To Vám tedy doporučuji .

Jinak -pro mě jste obyčejný idi........