14.5.2021 | Svátek má Bonifác


Diskuse k článku

GLOSA: Havlův nejhloupější výrok o EU

„Členství v EU znamená pro nás výzvu k prohlubování naší adaptability, k vynalézavosti a k přemýšlení o nových projektech. Je totiž všeobecně známo, že Evropská unie podpoří jen to, co je dobře vymyšleno,“ odpověděl prezident republiky Václav Havel v Hospodářských novinách 5. srpna 2002 na otázku, jak při cestách do krajů reaguje na obavy z tvrdé konkurence po vstupu naší země do Evropské unie.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Chaloupka 29.8.2016 14:21

Po bitvě je prý každý generál: No, to že se bude

přikrádat z fondů, bylo zjevné již při té příležitosti, když se ministr pro místní rozvoj za ČSSD pan Radko Martínek rozhodl, že tady nechá pro druhé období vytvořit 25 operačních programů, aby si na ty peníze mohl sáhnout každý socdem hejtman.(Oni totiž moc záviděli Praze, že v minulém období měla dost peněz a byli tu lidé, schopní je čerpat.) A že si sáhl, to je zjevné. Ostatně v prvním období to nebylo jen proto, že se učili na těch hlupácích, co nějaký projekt vytvořili. No a když se to naučili, tak se do toho dali ve velkém. Nějaké Čapí hnízdo je jen kapka v moři. Jen se podívejte na stránky třeba Siemensu. Ten jistě potřeboval podporu. Pokud se Babišovi povede trochu dát finance tohodle státu dohromady, tak mu přeji i těch 5 mld.

M. Prokop 29.8.2016 21:21

Re: Po bitvě je prý každý generál: No, to že se bude

Nepovede. Jen prohloubí penězovod do Agrofertu. Finance se vylepšují růstem , daným okolnostmi Burešem i Sralbotkou neovlivněnými.