22.5.2022 | Svátek má Emil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Linhart 23.3.2010 23:54

Re: 2x řež.

Přijměte ,prosím,pane Sedláčku,moji upřímnou omluvu. Znát pravý stav věcí,nikdy bych si nedovolil použít výše uvedené formulace. Mě jenom zarazila emociálnost Vašeho hodnocení,které postrádalo  faktické výhrady,na což jsem pokládal za potřebné poukázat. Ale i tak bych ještě rád podotkl,že do mojí politické orientace Vám vcelku nic není. To že neobdivuji okázalé buranství pana M.T.,ze mě snad ještě nedělá bolševika. Život je přeci složen z více než nějakých čtyřech pěti barev. Stejně tak samotná informace je bezcenná,pokud není doplněna vlastním postřehem nebo impresí(ne emocí). Obávám se ovšem,že zde takových příspěvků mnoho není.

J. Kozák 23.3.2010 16:45

Aneb česká novinařina v akci...

Tak takle se dneska dělají články v civilizované zemi?

Víte co mi připomíná tento styl (bez znaosti faktů soudit nebo hůře soudit ikdyž fakta jsou známá a schválně je nezveřejnit)? Trošku totalitní, nemyslíte?

Byl uveřejněn celý rozhovor a v kontextu to rozhodně není tak útočné jak z toho udělaly média a potažmo autor tohoto článku. Topolánka nemám rád a chová se jako ho**do, ale tohle bylo sprosté zneužití a naprostá machinace s fakty.

Autor by se měl zamyslet nad tím něž něco takového napíše nebo si aspoň vzít více fakt než to, co si přečte v BLESKu...

J. Kulheim 23.3.2010 15:27

Premiér Fischer neuhybá proto, že je Žid, ale proto , že je Fischer.

M.T.  řekl, že Slánečka,  když jde do tuhého , tak uhne. Fischer není gay,  je Žid a uhne ještě dřív. To, že někdo uhne nesouvisí s tím jestli je gay nebo Žid. Slánečku výrok M.T. neurazil

"Výroky předsedy ODS Mirka Topolánka o povaze Židů, církví a homosexuálů považuji - diplomaticky řečeno - za urážlivé, hloupé a zcestné. Odpovědnost za ně nese výhradně on sám," uvedl Fischer.

Myslel jsem si, že Fischer si to přečte, než vydá nějaké prohlášení. Bohužel si to nepřečetl a uchyluje se k nečestnostem. . To, že Fischer uhne ještě dřív než Slámečka je fakt. Nesouvisí to s tím, že je žid, ale s tím, že se mu zalíbilo být populárním politikem.

Autor článku je křivák, který píše o něčem co vůbec nečetl. 

R. Sedláček 23.3.2010 12:30

Re: 2x řež.

Vážený pane, já jsem vyhledáváním podkladů na rozdíl od vás strávil ně+kolik hodin. Jinak bych si totiž nedovolil něco kritizovat. Pokud vám stačí informace ničím nepodložená, je to váš problém. I vače politická orientace je zřejmá, ale to je taky váš problém. Jen prosím nenapadejte, pokud sám informace nemáte.

P.S. Ven bych skutečně potřeboval, nebpť už dva roky nemohu chodit a jsem plně invalidní. V tomto případě byla vaše narážka (byť jste to nemohl tušit) mnohem horší, než všechny Topolánkovy výroky dohromady.

Topolánkova.huba

D. Streit 23.3.2010 9:08

Hloupá konspirační teorie

Topolánkova prostořekost nenahrává ODS, ale Paroubkovi:

http://streit.blog.idnes.cz/c/129672/Nenechme-supa-Paroubka-hodovat-na-intelektualni-mrsine-Topolanka.html

"Novinářské hyeny" se mohou podělat, aby Topolánka "politicky korektně" odrovnaly.

V. Linhart 23.3.2010 7:07

Re: 2x řež.

Měl by jste,pane Sedláčku,občas vyjít na vzduch. Pořád dřepět u kompu ve Vašem věku rozhodně neprospívá. A když nepodrobíte své názory kritice svého okolí,často zůstanete stát v úžasu nad břeskností vlastních myšlenek... A pamatujte,že lépe hloupý článek než (protože o ničem)hloupý komentář.Je vidět,že toho o papouškování hodně víte!A sežeňte si k tomu nějaké podklady!

R. Sedláček 23.3.2010 5:17

2x řež.

Topolánkova.huba

Autore, další hloupý článek. Nejprve si sežeňte podklady a potom pište. Tohle je papouškování s rádoby názorem.