Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ok
zkáza pro Sudety
Největší zkázou pro Sudety byli a jsou komunisté typu Bobošíková.
Komunisté Sudety rozkradli, a co nemohli ukradnout, to zbourali za pomoci buldozerů, nebo vyhodili do povětří.
Dodnes se v Sudetech práva nedovoláte, dodnes tam totiž vládnou potomci komunistických funkcionářů.
Prorok
To je sice hrozné, ale pořád lepší než kdyby v českém pohraničí vládli Germáni.
F. Čech
Vezměte to hezky popořádku a nemíchejte koše s baňama
Proč mluvíte o Germánech vy bolševický magore? Germáni přece odešli ještě před nástupem komunistů k moci, díky dohodám vítězných mosností a bylo to jistě dobře - až na to, že mohli být odsunuti slušně a nemuseli být nastupující komunistickou soldateskou totálně okradeni a příležitostně i vražděni! A Sudety se zplundrovali a rozkradly díky vašim komunistickým "pořádkům". Kdyby tady nebyli po roce 1948 komunisté ale normální demokratický právní stát, tak by ta území kvetla tak jako na druhé straně!
K.
Re: Vezměte to hezky popořádku a nemíchejte koše s baňama
O vznik komunistického režimu v Rusku a tudíž i rozšíření komunistických "pořádků" do okolních zemí se postaralo (Vilémovo a pak i poválečné) samo Německo, které bolševickou revoluci financovalo a dlouhodobě podporovalo. O proniknutí bolševiků do střední Evropy se zasloužilo Hitlerovo Německo. Že je pravdou, že "kdyby tady nebyli po roce 1948 komunisté, ale normální demokratický právní řád, ...", to je přece jasné, jen nevím proč to říkáte. Západní mocnosti prostě vyměnily kus Evropy za pomoc ve válce v Asii. Ale řekl bych, že i bez tohoto dobrovolného ústupku by Stalin udělal maximum, aby měl po válce co nejbližší přístup k co nejdelší části německých hranic, a že by si při tom nebral servítky. Už jen z důvodu bezpečnosti.
Marat
Re: Vezměte to hezky popořádku a nemíchejte koše s baňama
Vy "K", vy jste přece jen zaslepenec. To ten Vilem v Rusku bojoval v těch Ulajnovoových hordách? Tu občanskou válku nerozpoutal a i když dodal do Ruska Uljanova s jeho bandou. Bojovali tam rusové proti rusum a bojovali tam mezi bolševiky i češi. Rovněž nikdo ve volbách v r. 1946 nenutil české občany aby volili komunisty. Rovněž nikdo nemusel se hrdě hlásit k LM. Ten socialismus a ničení země a státu se dělo českými rukami a nesvádějte to na Hitlera ani na Německo. Proniknutí bolševiku do Europy se nezasloužilo Německo. Naopak nájezd na Europu plánoval miláček osvoboditel Čech báťuška Stalin. Nebo to byl Hitler kdo plánoval a usiloval rozšířít komunismus po celém světě? Mimochodem, KSČ měla v předválečném parlamentu deseti procentní zastoupení. Tedy už tehdy to byla silná strana. A soudruh Gottwald už v r. 1929 sliboval co s ČSR provede a svůj slib splnil. Tak to oslové nesvádějte to, co jste sprasili sami dobrovolně, horlivě a s nadšením. Ostatně, ten Vilém který poslal do Ruska darebáka Uljanova, neudělal nic jiného, jak Sověti když za války posílali do Čech své agenty.
Prorok
Jak by se podle Vás dostali bolševici do ČSR bez války?
Těch 10% komunistů by to tu nevytrhlo.
Prorok
Schovej si toho bolševika do své tupé lebky, nečeský pablbe
Nikdo by české Němce nevyháněl, kdyby se nesnažili vyhubit Čechy a zabrat území Koruny české. Komunisté získali moc právě díky druhé světové válce, kterou vyvolali tvoji němečtí soukmenovci, natvrdlíku. Tak si tu pořád nehoň triko a neomílej ty své nesmyslné s r a č k y.
Marat
Re: Schovej si toho bolševika do své tupé lebky, nečeský pablbe
Komunisté by v ČSR získali moc i bez Německa a Hitlera. A s tím vyhubení čechu to je stejné, jako s těmi výroky které údajně pronesl kardinál Piccolomini na Kostnickém Koncilu, nebo ten obdivuhodný výrok na adresu Čech který měl pronést kancléř Bismark. Nebo i s přeslavnými Rukopisy.
Kdyby ti nacisté chtěli vyhubit takové čechy, jakým ráčite být vy falešný Proroku, tak myslím že by to nebyl špatný nápad.
Prorok
Až budu chtít slyšet názor nesoudného emigranta, tak se vám ozvu Marate.
Marat
Re: To je sice hrozné, ale pořád lepší než kdyby v českém pohraničí vládli Germáni.
Jistě Proroku. Není nad to, když čecha třiská po hřbetě český dráb českého pána, nežli aby na českého blbce padl i jen stín Germána. Ten Germánuv stín čecháčkovi oblíží mnohonásobně víc, jak krvavá záda od karabáče českého drába.
Češi sami zničili tu svou zem a né jen Sudety dalko víc, jak by dokázal nájezd těch nebarbarštějších vandalu ve středověku. Tak by ste měli být ticho.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz