Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

JF

J93a41n 43F77r86á86ň92a

18. 6. 2024 8:57

Pan Mařák je taková mužská verze tetuše drahuše.;-D

Zahradil je uz velmi dlouho “mimo misu”, jeho nazory a proslovy ho v podstate “diskvalifikovaly” pro dalsi volby a pobyt v Bruselu.

Tedy neni prekvapenim, ze nekandidoval, naopak, jeho umisteni na kandidatce by bylo prekvapenim.

On “to” ma podobne jako Klaus. Aktualni vedeni ODS je pro oba spatne, souperi ODS i z podivnych koutu politiky jsou OK.

Foto

Tak Zahradil je v ODS od jejich počátků samozřejmě společně se zakladatelem Klausem. Jejich představa byla vybudovat konzervativně pravicovou stranu. To, že se z toho postupem času stal progresivistická středová strana přináší pochopitelně konflikty s ostatními. Holt si neohlidali, kdo jim do strany leze a tak přijímali každého kariéristu a když jejich počet převážil skalní ODSáky, tak se vydali oním převažujícím progresivistickým směrem, který frčí a kam tečou penízky a podpora. Tak to dopadne, když dopustite, aby byl zvolen předsedou takový chameleon, jaký nyní vládne v současné ODS i v ČR... Hledat nové uskupení se mu bude docela těžko, tedy aspoň do doby než pravicoví voliči prokouknou, že ODS s pravicí a konzervatismem už dávno nemá nic společného

VH

To je zajímavé, že zelený fanatik Niedermayer autorovi vadí, ale lhář, dezinformátor, bruselská korouhvička a člověk, který stojí za vznikem takové kandidátky, totiž Fiala, ten nevadí, toho chválí. [>-]XEU

ZP

To bude asi nějaká nákaza. Kdo se kolem ODS jenom protáhne, chytí Moribundus fialensis a začne se chválit i za ten největší a nejblbější průser.

Foto

Pan Šlachta neřídil tým kriminalistů pod dohledem státního zástupce " kvůli kabelkám" . Policie toho měla víc, než jen podezření a víc, než zaznělo u soudu. Koneckonců, ODS dala od Nečase ruce pryč.

LN

Jasně, stamiliony korun se scvrkly na nulu, zlato v bance (museli ho vrátit majiteli ;-D) taky, tak jim nakonec zůstaly ty kabelky a nedovolené úkolování tajných služeb. Šlachta je idiot i s tím povedeným státním zásTupcem...:-P

LN

Císař je nahý. ODS zavírá oči před realitou, ale dole už to bublá, tvrdí Zahradil

Končící europoslanec z ODS Jan Zahradil přirovnává situaci ve své straně ke slavné pohádce, ve které se všichni bojí říct císařovi pravdu. "Bohorovnost, se kterou se vedení postavilo k výsledkům voleb, mi připadá jako zavírání očí před realitou," říká. ODS by podle něj už neměla pokračovat s koalicí Spolu. Strana se tím prý posunula příliš do politického středu a vyklidila prostor na pravici.

(pokračování v článku)

"... Nejste ale v současnosti se svými názory v ODS dost osamocený? Nikdo z vedení strany, poslanců a senátorů nesdílí váš pohled.

Samozřejmě že jsou všichni zticha. Ale volalo a psalo mi dost lidí z ODS, které znám ještě z 90. let, a ti mi sdělovali: Už nemůžu, já to prostě hodím tomu Turkovi. Psali mi to srdcaři, členové, kteří v ODS zůstali i ve špatných časech. ..."

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/zahradil-ods/r~f8e4676e299111ef9af20cc47ab5f122/

Foto

Ten Zahradil relativní volební úspěch SPOLU, nebo-li nedostavivší se katastrofální neúspěch, fakt nemůže překousnout a má z toho dodnes kopřivky asi, jak je ledakde na těch rozhovorech, co od té doby dává, jaksi vidět, nebo co Oi!

Nu, co se dá dělat.

EU First!

VK

V43. 47K51u41h13a10j

17. 6. 2024 17:33

Strategie premiéra Fialy vychází?! No tak to mu přeju, aby mu právě takhle vyšla strategie před volbami u nás, jak komunálními, tak parlamentními! Pane Mařáku, tohle by nenapsal snad ani Ziegler!;-D;-D;-D

Foto

Tento článek pana Mařáka je jasným důkazem, proč by lidé, kteří zde nežijí, neměli mít právo zde volit.

FN

Strategie premiéra opravdu vychází a volby dopadly pro pětikolku lépe, než se očekávalo. Ovšem vládu by už Fiala nesložil. Proto tak usiluje o zásadní změny volebního systému. Jde zejména o korespondenční volbu, kde je možné podvádět. Dále o snahu prosadit volební právo od 16 let. A nejšpinavějším trikem by bylo realizovat největší svinstvo fialové vlády, kterým je udělení občanství všem potomkům bývalých Československým občanům až do čtvrtého kolena. Tím by se mohlo získat druhé občanství na 10 mil. nových voličů z řad potomků odsunutých Němců, současných Slováků a Ukrajinců z bývalé Podkarpatské Rusi. Dovedeno do absurdity, počet takových korespondenčních voličů by převýšil počet voličů z České republiky. Šel bych raději cestou Irska, kde můře volit pouze ten, kdo má v Irsku trvalý pobyt.

PD

Korespondenční volba pro občany mimo území republiky není zásadní změna volebního systému, o volbách od 16ti se jen kecá a ač je to pitomost, také by to nebyla zásadní změna, jen parametrická.

Ty "bývalé ČS občany" si taky představujete dost alternativně, takže celkově lze konstatovat, že blbnete na kvadrát.

Jo a mít někde trvalý pobyt neznamená, že nejste v době voleb zrovna v cizině. Naopak, trvalý pobyt mohou mít i osoby bez občanství.

FP

Svoboda je otroctví.

Válka je mír.

Prohra je výhra.

Orwell feat. Martin Mařák

Oi Oi Oi

🤘🤘🤘😁😁

Prohra je nevýhra (V. Klaus)

Být 2. ve volbách je dle Ing. Paroubka být "druhý vítěz"

Dle P. Fialy z Brna prohra znamená "splnili jsme stanovené síle".

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz