Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

JK

Jsem ze střední Moravy, nemám důvod nenávidět Pražáky ani milovat Brňáky Jejich hantec je idiotská směs německo-češtiny.To jak vadí blbům z těchto stránek,že v těchto největších městech u nás vyhrála vláda rozumu a ne sliby pomatené opozice, svědčí o tom, že tam je nejvíc vzdělaných a inteligentních občanů a nejlepší vysoké školy. Na rozdíl od prosťáčků z venkova, které vodí na vařené nudli Babiš a jeho tlučhubové.

KF

Pokud jeden vzpěrač vzepře činku o váze 180 kg a dalších pět vzepře dohromady 200 kg, jsou to přece mistři a zlatá medaile jim plným právem náleží!!! ;-D

VB

Musíme vyslat jasný signál, že máme v koalici pět silných a statečných, kteří dokážou zvednout 40 lilovou činku. A to je opravdu vynikající výsledek.

J25a81n 38Č56e29r22n12ý

12. 6. 2024 11:55

Prostě takový Fiala tu od roku 1990 ještě nebyl.

PU

P77a88v30e75l 96U65r60b61a43n

12. 6. 2024 11:22

Fialovo vládnutí připomíná čekání na Godota. Eurovolby pouze potvrdily, že by bylo dobré, kdyby Godot přišel.

LP

volilo cca 30% voličů - v domácích volbách to bývá zhruba dvojnásobek. K volbám do EU chodí spíš ti aktivističtí voliči, kteří se o politiku zajímají - což jsou většinově "libodemo" pětikolkaři. Zbytek voličů zajímá, zda vyjdou s výplatou, kolik platí za nájem, energie, jídlo....... Ti přijdou volit do PS.

AF

A16. 12F71o46r28m26a76n

12. 6. 2024 10:46

Doporučuji, pro zajímavost, si přečíst glosu Ivo Strejčka na webu IVK - Debakl ODS v evropských volbách.......... poučné a varující.

JN

No nevím, čistě podle čísel dostala pětikoalice 9 poslanců a parlamentní opozice 8 poslanců. To mi jako výprask nepřipadá.

FDW

A ty ostatní mandáty má kdo? Provládní strany nebo opozice?

OK

Hi, autor si přeje, aby spolu a piráti přišli s něčím novým, ale to není třeba, je třeba - aby od řečnění a vysílání silných signálů přešli k činům, k práci pro náš stát a pro nás, prosté občany, na což dostali mandát. Nedávno mne soused přesvědčoval, že krasomluv je nejlepší premiér v historii - pro Ukrajinu.

FDW

Toho ovšem nejsou schopni. A možná ani ochotni.

Foto

Pražáci zachránili Péti-koalici před výpraskem. Průměrná volební účast mimo Prahu byla okolo 32 procent. Praha měla 42 procent. A protože Pražáci Babiše nenávidí, tak šli hromadne volit Péti-koalici do Europarlamenu.

Sněmovní volby budou mít ale volební účast vyrovnanou. A protože mimo Prahu dosáhlo ANO volební zisk vysoko přes 30 procent, bude to příští rok pro Péti-koalici velký vyprask

VC

Tak po pravdě, podle keců lidu bych čekal ještě míň než 37% (naopak pro Piráty ;-€ víc). Koalice není až tak hrozná v porovnání s minulými vládami.

Jenže, je to udržovací vláda ve složitém světě s obrovskými výzvami. Už dávno bylo potřeba problémy řešit a mít osobnosti s novými nápady. I taková skvělá vláda by to ale měla vzhledem k divokému vnějšímu světu těžké obhájit.

Pokud udržovací vláda v takovém světě dostala 37% je to hodně.

Foto

A38. 39R81e80n32j11a31s84c47u

12. 6. 2024 10:25

Také jsem přesvědčen, že 37% pro tuto vládu je hodně. Vzhledem k tomu, že premiér Fiala je nejméně populární premiér na světě a že této vládě nedůvěřují tři čtvrtiny obyvatel ČR je vidět, že se opět projevil "efekt Praha". Pokud by se obtěžovali volit i voliči z periferií, tak by byl součet někde okolo 20% Praze navzdory... Jinak o udržovací vládu nejde ani náhodou, protože - pominu li, že její vládnutí je založeno na lžích - je snad ve všech ukazatelích tou nejhorší vládou od plyšaku a jejím jediným "úspěchem" je, že nevládne Babiš. Jinak mezi další "úspěchy" patří nejvyšší inflace, která znehodnotila třetinu úspor obyvatel ČR, rekordní propad reálných mezd, který je nejvyšší ze všech zemí EU i OECD, rekordní propad spotřeby, rekordně drahé energie, rekordní deficity a tím i zadlužování ČR, které jsou nasobkami deficitů před covidem s jeho lockdowny navzdory zvýšení daní včetně brutálního zvýšení daní z nemovitostí a okradení důchodců, důchodová "reforma" založená na práci do "smrti", propad výroby, mafiánské kauzy Dozimetr se čtyřmi mrtvými svědky, financování STANu, Michalík a jeho praní peněz a Kampelička se zaklenutým milionem, ztrátou 15 milionů eur od nesených v igelitce a "sebevražda" ředitele..., které převyšují kauzy ODS v devadesátkách a ČSSD v miléniu...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz