Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

OS

Druhá normalizace začala po zveřejnění zprávy BIS 2017, kde se tato opřela do vlády a politiků kvůli špatnému proruskému výkladu dějin. A od té doby se jí daří i v politice jako na př. kauzy Ricingate a Vrběticgate, které za cenu cca 200milíchjardů ročně přenesených na občany ve vládním chaosu a inflaci vyrovnaly stavy ambasád CZ a Ruska. Hurá!!!!

SK

Osobně si nejsem jist, zdali jsme spíše svědky analogie počátků „obrodného procesu“ anebo konců výmarského Německa.

Stran zmínky o von der Leyenové, pokud se vůbec může připouštět, že by se tahle kreatura (naší paní Angely) mohla stát podruhé šéfkou EK, (neřku-li, že se to stane realitou), tak to nejvíc vypovídá o samotném vnitřním fungování bruselských institucí.

A to mi připomíná báseň od pana Vodňanského z léta 89: „Dnes sen, zítra realita – jde s námi i Mohorita – není Vasil jako Vasil – každý sklidí, to co zasil.“

J26a96n 71Č51e67r71n78ý

14. 6. 2024 15:13

To je zas blábol . Tonda Novotný byl.v prosinci 1967 vyměněn proto, že odmítal rozmístění sovětských ( tedy i ukrajinských vojsk ) na našem území.

PD

Hlavně proto, že vedl Československo ke krachu, komouš jeden zasranej.

MP

Pro pamětníky Vlčáky

Historického termínu, který ve svých vizích budoucnosti zmínila slepá Baba Vanga, 2076, se už nikdo z diskutujících nedožije.

Nicméně prý Baba Vanga tvrdila, že v roce 2076 bude na celé planetě Zemi socialismus.

Dva komentáře

1. Na jednom vesnickém školení řečník z tribuny vášnivě vykřikoval: "Soudruzi, my sice už ne, ale naše děti, naše děti budou žít již v komunismu!"

Pod tribunou sedící dědeček ten politický výkřik prý okomentoval následně: "A já myslím, že je to tak správné. Vždyť oni ti chuligáni si ani nic lepšího nezaslouží!!!"

2. "v roce šedesátém šestém, to už bude vážně všude mír" .... zpívala Pavlína Filipovská, někdy začátkem 60. let minulého století.

https://www.youtube.com/watch?v=geQMixu_doI

PB

P17e43t54e 27B63r13i48c35h

14. 6. 2024 12:40

Už naše generace bude žít v komunizmu, nám vyhrožovali. A už se mu blížíme. Tomu válečnému ...:-(

PB

P57e38t12e 60B14r82i88c92h

14. 6. 2024 12:25

Donat a předehnat!! Ve vědecko-technické komunitě se tehdy říkalo: Dohnat ano, nikoliv předehnat, aby nebylo vidět, jak máme holou prdel.:-)

LB

Nezapomínejme, že po každém lednu přijde včas srpen.

HR

TAk si nám pan autor a většina zdejších spoludiskutujících zdatně odflusl na ženskou, jejíž partaj v německý volbách do EU právě zvítězila. Nějak popletené vnímání světa.

RL

No to víte, to je ten zvyk, jak jste všichni odflusávali na Babiše a Zemana, soudružko. Asi se to od vás nějak rozšířilo. ;-D

VN

Včera mluvil na Radiožurnálu Síkela k tomu, zda by vzal funkci komisaře v tom sebedestruktivním spolku. Docela cudně zdůrazňoval, že jenom, kdyby šlo o silné portfolio, a že mu o funkci nejde. Chce řídit něco jako čistotu hospodářské soutěže v EU. Tak ministr hospodářství v zemi s nejhoršími hospodářskými výsledky, tomu se říká kvalifikace. Třepe se na tu funkci, jako nadržený puberťák.

Doma se zatím pokládá v přímém přenosu jeden z největších průmyslových podniků a on ze sebe nevydává ani signál, Asi procvičuje angličtinu.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz