Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Chceme pro vás bezpečné a kvalitní diskuse, proto mohou diskutovat pouze přihlášení uživatelé.

Využijte nejrychlejší přístup do diskuse pomocí přihlášení přes Bankovní identitu.

Přihlásit / Registrovat

FN

Výrok Zdechovského na závěr je opravdu hezkou třešinkou na dortu. Nejprve je prý nutno vypracovat a dojednat dopadovou studii, projednat a odsouhlasit, a pak teprve měnit něco, co po léta devastuje evropskou ekonomiku. Při "šíleném" tempu práce EU je vypracování studie záležitostí několika let. Navíc každá studie EU je ideologickým blábolem, který se nezakládá na faktech, ale na šíleném guláši, který se vaří v bruselské pekelné kuchyni.

Foto

Když použiji věty z článku, ta ano 100 dalších změn ... "... je zatraceně málo na to, aby to něco změnilo na tom, že Green Deal vede státy v EU do chudoby. Navíc do chudoby, jež planetu nepřiblíží ani o píď oficiální cíli Green Dealu. Tedy zastavení vývoje klimatu."

JP

Cíl GD , tj.omezení produkce co2 je prolhaný, nic nenasvědčuje tomu, že se ovlivní klima. Naopak opravdovým cílem GD je zničení průmyslu, zemědělství, buzerace obyvatelstva a jeho zchudnutí . Naopak se finančně napakují globální banky a bruselská šlechta. Proto neprosazujte žádný ústupek Leynové, již se napakovala na covid očkování a nijak nevysvětlila podivný nákup "vakcin".

LP

no tedy, že zrovna falešná pětka Zdechovský je zárukou čehokoliv seriózního a spolehlivého-to tedy :). Ten zvedne bez řečí pazouru pro šílenou Leynovou a sem bude psát silácké články, jak jim slíbila dopadovou studii - a bude je psát celých 5 let svého eu poslancování a celou dobu žádná studie nebude - nemohou ji vypracovat z podstaty, neb by celou tu green katastrofu museli odpískat, nebo na rovinu občanům říci, jak budou ty jejích zelené životy skutečně vypadat - no, a pak občané odpískají je.

JJ

J62u17r41a 74J23u22r67a47x

11. 7. 2024 10:30

Nicméně očekávat v bruseli rozum je zcestné. Prýští odtud dílem peachoviny včetně grýndýlu a dílem prázdné žvanění.

A dílčí ústupky za udržení paní z Leyenu ve funkci lze charakterizovat jen jako politické a tudíž špinavé čachry. Green Uršula by měla jít od válu; akorát že není naděje, že by ji nahradil někdo rozumný, neprogresivní a newoke, jehož mozek není prožrán zelenou plísní.

A grýndýl by měl být zrušen jako celek - stejně už je pět minut po dvanácté. To ovšem od bruselských pitrysů, putovnich cirkusáků a eurohujerných přisluhovačů v eurostátech čekat nelze, ať bude šéfkomisařem kdokoli.

"Znáte nějaký bruselský recept, který opravdu funguje? Já tedy ne." moudře a odvážně děl náš nynější nejlepší pětikolný premiér - ale v roce 2014.

VK

Dopadovou studii mohu udělat já. V roce 2050 nastane v EU deindustrializace, ztratí obranyschopnost a v Evropě bude vládnout postputinovské Rusko nebo Islámský stát. Klimatické změny nebudou nikoho zajímat.

Bohužel máte pravdu. Rudozelené náboženství nezná hranice. Průmysl netřeba, tak musíme ty vystudované mladé lidi "upíchnout" ve firmách a úřadech. Pracovat rukama už se nechce, však je mamka s taťkou zajistí. Kromě toho musíme uživit zbytek světa, má se evidentně hůř a dobře se množí. Tlak dělohou je dobře vedená strategie, jak zničit bílého člověka. Později bude možná zřídit rezervace. Místo vývoje ekonomiky a skutečné vědy se pleteme do klima. Ve větším už to pocítili na středním východě záplavami po pokusu ovlivnit počasí. Na čistě bez uhlíkovou ekonomiku nemáme ani dost surovin ani připravené pracovníky - proto nelze provádět ten zmíněný audit. Změna ve snížení obsahu síry a polétavých prachových částic ve vzduchu se projevuje zlepšením zdraví populace a oteplením oceánů a pevniny.

VC

Dopadová studie, to je rozumný požadavek a u tak závažných rozhodnutí ovlivňující podstatně! budoucnost milionů! lidí určitě nutnost.

Pokud to kabinet Leyenové neudělal, tak vyhodit z funkce a zavřít.

Co tam máte dál?

ZL

Upozorňuji na předpoklad, podle mě pochybný až vysloveně mylný, že ta studie bude... No, nemusím rovnou zpochybňovat její serioznost, ono by úplně stačilo, aby byla politicky nezávislá. Tedy že ji nebude dozorovat IPCC nebo tak někdo.

VC

To samozřejmě ano, aby měla studie smysl bylo by třeba ji potom porovnávat s reálnými výsledky. Ideálně pak mít víc studií a porovnávat s realitou. Nejlépe pak odborníky zaplatit až po té jak se bude predikce lišit od reality.

Takže řešení jsou. Jestli je to průchodné v současné politice Západu? Není.

Foto

L53u32b31o32š 35K49r67á28l

11. 7. 2024 7:06

Skutečným cílem je zničení kapitalismu a výsledků, které kapitalismus vybudoval. Západní společnosti.

Že je kapitalismus a západní společnost největším nepřítelem zelené / progresivní ideologie, přiznávají všichni viditelní aktivisté.

Kapitalismus a západní společnost považuje za největší problém i hlavní ideolog progresivní levice Herbert Marcuse.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz