17.10.2019 | Svátek má HedvikaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EKOLOGIE: Příběh zeleného handlířeVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 6, poslední: 12.11.2008 18:54, přehled diskusí

No,:
Autor: Jura Jurax Datum: 10.11.2008 10:56

jen další doklad škodlivosti Zelených. Jeden z mnoha!

Zelení jsou zemští škůdci a s jako takovými by s nimi mělo býti naloženo! ;-€;-O(Y)

Re: No,:
Autor: para Datum: 10.11.2008 11:48

A nejsou  Juro větší Zemští škůdci fanatici a zaslepenci všeho druhu? Např i ti co hlásají či dokonce prosazují zavedení různých typů společenských vin a trestů?! Nepřipadáš si tak alespon občas?;-)

Re: No,:
Autor: Jura Jurax Datum: 10.11.2008 13:09

Nepřipadám, milé para, nepřipadám ;-D;-D i když Vám nějak moc nerozumím ... mohl byste trochu rozvést ono zavedení různých typů společenských vin a trestů ...

A nejsou  Juro větší Zemští škůdci fanatici a zaslepenci všeho druhu? Jistěže jsou - a Zelení tam arciť patří, neboť charakteristika fanatiků a zaslepenců jim sedí jak Jandák na hrnci. A zase ještě - prosím, větší než co?

A mimochodem, jistě Vám neušlo, že Vám vykám - to je taková zdořilostní konvence mezi dospělými lidmi, co se neznají a nebyli si dosud představeni ... ;-)

Re: No,:
Autor: para Datum: 10.11.2008 22:00

No dobrá pane Juro Juraxi - přiznávám, že mi lecos ujde - i to Vykání od Vás jsem nějak dosud přehlížel - nepřehlížel jsem Vaše názory - to asi byla hlavní chyba. Budu se snažit Vám Vykat - nebo se Vám spíše vyhnout.  Byt píšete, že jsem pro vás milé para...  tak je Vám možná dost nemilé co píši.  Někdo zde  sice nadhazoval, že ti co se hlásí svým nikem to tu berou otevřeně a  kamarádsky...  a tak si tykají.... Obecně to vykání na de facto anonymním serveru ale nebrání v obhroublostech, osočování či lživosti a demagogiích všeho typu a tak to jaksi přispívá k frašce tohoto jinak důstojného postoje. Máte ale naprostou pravdu, že se neznáme a že není důvod Vaše přání nerespektovat.

Re: No,:
Autor: Petr Kiebel Datum: 10.11.2008 15:08

...a to si jako představujete jak? Insekticid? Nebo cyklonB?

Re: No,:
Autor: DARK RAVEN Datum: 10.11.2008 15:57

Neefektivní plýtvání a takový fuj slovo s B ste použil a ani to nejni enviromental friendly . Pravej Zelenej Khmer by použil větrem hnanej masomlejn následně solarní sušárnu a nakonec poctivou zvířecí silou hnanej lis na pelety.R^