Diskuse
EKOLOGIE: Bečva za třicet stříbrných
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
F87r53a17n20t36i56š18e24k 25N85a98v88r84á40t38i60l
Autor správně ukazuje na podivné chování ekologických organizací. Bohužel si neuvědomuje, že zelení aktivisté protestují výhradně tehdy, pokud dostanou předem zaplaceno nebo pokud má mediálně vyfutrovaná akce vydírací potenciál. V tomto případě sice politici opobloku a s nimi spojená média naznačují, že za otrávením Bečvy stojí Babiš, ale do skutečného nezávislého vyšetřování se nikomu nechce. Stopy totiž vedou do areálu Tesly Rožnov, kde je několik provozů mezinárodních firem, které používají ve výrobních operacích kyanovodík a sloučeniny niklu. Jít do sporu s týmy mezinárodních právníků se nechce ani politikům, ani orgánům státní správy. Jakýkoliv důkaz musí být stoprocentní, jinak ve vzduchu létají miliardové sankce.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz