Úterý 21. ledna 2025, svátek má Běla
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DŮCHODY: Nejsou o politice, ale o matematice

Systém důchodového pojištění skončil v roce 2023 záporným schodkem 72,8 miliardy korun.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RV

Dostatečný objem finanancí na to, abychom se postarali o naše penzisty, nezajistí nic jiného, než fungující ekonomika s vysokou produktivitou práce. A úkolem vlády je aby pro to vytvořila podmínky. Bohužel ta naše to nedělá a přijímá rozhodnutí, která jdou přímo proti tomu - například vysoké ceny energií vyhánějí firmy jinam a současně k nám vláda chce přivést nekvalifikované lidské "roboty" z Filipín či "motyky" z Ukrajiny do našeho zemědělství.

16 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz