Čtvrtek 11. června 2026, svátek má Bruno
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

DRZOST: Na rohu ulice vrah o morálce káže

Tak nám Andrej Babiš v jednom televizním vystoupení prohlásil, že z politiky neodejde a i kdyby jej prý soud pravomocně odsoudil za dotační podvod, tak ho to jenom nakopne v pokračování v politice. To jsou strašná slova, považuji to za absolutní aroganci, pohrdání morálkou a lidmi této země. Takže naštěstí už bývalý premiér dává všem najevo, že pro něj žádná pravidla neplatí.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

TK
VK

A Babiš udělal jedinou zásadní chybu že neprosadil dostavbu Temelína. Čapí hnízdo je prkotina proti solárnímu podvodu.

0 0
možnosti
HR

Pane autore, vynikající článek. Těch pár frustrovaných kteří svůj frust pravidelně vylévají na NP si moc nevšímejte.

0 0
možnosti

Teplo, paní Rybnická, Novodobá Svazačko? Kdo má jiný názor jako Vy, je buď Komouš, nebo Frustrovaný. Hodně Jednoduché, takové Svazácké...;-D

0 0
možnosti

Vládě Signála teče do bot a bude hůř, protože se konečně dovíme Nové Ceny Energií, takže pozoruji, že Babiš se znovu stává klíčovou postavou v ringu. Aktivně se opět zapojují paní Netolická a paní Rybnická, Novodobé Svazačky, na koho ukážou, s tím je Ámen.....;-DRv

0 0
možnosti
HR

Kéž by. Byl byste první.

0 0
možnosti
AH

Já jenom reaguji na závěr vašeho příspěvku, to nevymyslíš. Policie vyšetřuje korupci členů STAN a to ne ledajakých ale dost vysoko postavených no a jejich šéfem, ministrem, je předseda STANu který, jak se ukazuje, o tom již před časem věděl. Nebo přesněji byl na to upozorňován, dokonce i ČT o tom věděla. Tak tohle opravdu nevymyslíš!

0 0
možnosti

Ten Neodstoupí, rozpadla by se tím celá 5tikola na elementy...;-DRv

0 0
možnosti
VP

Presumpce viny je nesmysl. Nikdy neustupujme z demokratických vyzkoušených zásad. Nikdy neustupujme z ústavy! Ty věci jsou vyzkoušené staletími. Už staří Římané ověřovali tyto zásady. Presumpce viny znamená chaos, neuvěřitelné množství obvinění, u politiků neustálé odstupování, to může vymyslet jen Putinův troll, který chce rozvrátit stát.

0 0
možnosti

Ta, že Pánek je trdlo na kvadrát, to ano, troll snad, i když je to ze slovníku Havloidů, ale proč zrovna Putinův? Teplo?;-D

0 0
možnosti
DH

A zase lhaní, na které skočí nejeden osel. Babiš v době žádání o dotaci postupoval v naprostém souladu s platnými zákony. Můžete nadávat, můžete protestovat, ale to je tak všechno co můžete. Ten zákon nevymysleli pro Babiše a Babiš nebyl ten, kvůli komu ho chytré hlavy vymyslely. Zákon umožnil vytvoření nového právního subjektu a podmínkou bylo, že se to pět let po obdržení dotace, nesmí prodat. Tu žádost o dotaci Hrabišovi schválili a on ji dostal. A dostal ji, protože meporušil zákon. Jestli někdo selhal, pak komise pro schvalování dotací. Takže Babiš se dopustil moralálního selhání. To ano. Ale to zákon netrestá. Lidi ignorují podstatně. Ten zákon vymysleli pro kujóny, jako je Babiš a Babiš jistě není jediný, kdo tu mezeru využil. Ale to není podstatné. Že ne? :)

0 0
možnosti
HR

Jaký zákon? Pokud pan předseda vlády obdrží dotaci mezinárodní instituce musí se držet pravidel této instituce a ne jakéhosi "zákona" nějaké malé republičky. Ostatně už při podání žádosti.

0 0
možnosti

Ta paní Netolická, není to ta Ebenova novodobá Svazačka? Ten Jas v očích a ta jasnozřivost z ní tryskající, každého utluče těma perutěma.....;-D

0 0
možnosti
LN

Stačí číst, pozorovat a být poctivý a poctivost u politika vyžadovat. I vy byste to možná dokázal pochopit, ovšem, musel byste vyžadovat od politika, kterého se zastáváte pravdomluvnost, nebýt pokrytec, nemanipulovat lidmi,trestně stíhán, nepodvádět, dodržovat zákony, nekorumpovat voliče, nenastavovat si pravidla svého podnikání, založit hnutí, které slouží lidem a ne pouze jemu atd atd. Nezaměňujte korumpování voličů penězi nás všech za bohulibý skutek. Je to vše o charakteru člověka a to vy zřejmě, bohužel, postrádáte. A nebo jste za to placen a o to ještě hůř.RvRvRvRvRv

0 0
možnosti
FZ

Pane Pánek, já nechci k turkovi. Ani ke gazdíkovi, ani k jurečkovi, a z pekari-adami je mi blivno. Ale vím, že v době předsednictví CE (rady evropy) je blbé tenhle slepenec rovnou vyhazovat jako za topola. Neudělalo to dobrý dojem, tak ať si soudruzi ještě chvíli užijí.

Ale ruku na srdce, pane Pánek, myslíte si, že vaše kydy zpevnily vaši pozici? Nebylo by snad lépe sečkati, než váš šéf bude muset uzavírati nová, lepší spojenectví?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz