Diskuse
DRZOST: Na rohu ulice vrah o morálce káže
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
V45l16a54d78a94n 61K44u73č33e10r
A Babiš udělal jedinou zásadní chybu že neprosadil dostavbu Temelína. Čapí hnízdo je prkotina proti solárnímu podvodu.
H28a72n60n42a 96R66y33b59n54i57c96k58á
Pane autore, vynikající článek. Těch pár frustrovaných kteří svůj frust pravidelně vylévají na NP si moc nevšímejte.
V23l83a73d41i97m25í44r 34Č67e15r66m94á41k
Teplo, paní Rybnická, Novodobá Svazačko? Kdo má jiný názor jako Vy, je buď Komouš, nebo Frustrovaný. Hodně Jednoduché, takové Svazácké...
V72l74a76d74i76m46í55r 36Č25e98r67m36á27k
Vládě Signála teče do bot a bude hůř, protože se konečně dovíme Nové Ceny Energií, takže pozoruji, že Babiš se znovu stává klíčovou postavou v ringu. Aktivně se opět zapojují paní Netolická a paní Rybnická, Novodobé Svazačky, na koho ukážou, s tím je Ámen.....
A30n45t57o88n75í59n 67H92l46a64v93á57č82e79k
Já jenom reaguji na závěr vašeho příspěvku, to nevymyslíš. Policie vyšetřuje korupci členů STAN a to ne ledajakých ale dost vysoko postavených no a jejich šéfem, ministrem, je předseda STANu který, jak se ukazuje, o tom již před časem věděl. Nebo přesněji byl na to upozorňován, dokonce i ČT o tom věděla. Tak tohle opravdu nevymyslíš!
V80l60a12d85i67m73í73r 71Č96e73r91m59á73k
Ten Neodstoupí, rozpadla by se tím celá 5tikola na elementy...
V97l95a86s34t27i45m79i54l 26P20o77d36r33a17c68k34ý
Presumpce viny je nesmysl. Nikdy neustupujme z demokratických vyzkoušených zásad. Nikdy neustupujme z ústavy! Ty věci jsou vyzkoušené staletími. Už staří Římané ověřovali tyto zásady. Presumpce viny znamená chaos, neuvěřitelné množství obvinění, u politiků neustálé odstupování, to může vymyslet jen Putinův troll, který chce rozvrátit stát.
V33l75a23d81i85m28í72r 86Č53e54r35m56á56k
Ta, že Pánek je trdlo na kvadrát, to ano, troll snad, i když je to ze slovníku Havloidů, ale proč zrovna Putinův? Teplo?
D73a59n25i82e98l 93H94r50u77b69ý
A zase lhaní, na které skočí nejeden osel. Babiš v době žádání o dotaci postupoval v naprostém souladu s platnými zákony. Můžete nadávat, můžete protestovat, ale to je tak všechno co můžete. Ten zákon nevymysleli pro Babiše a Babiš nebyl ten, kvůli komu ho chytré hlavy vymyslely. Zákon umožnil vytvoření nového právního subjektu a podmínkou bylo, že se to pět let po obdržení dotace, nesmí prodat. Tu žádost o dotaci Hrabišovi schválili a on ji dostal. A dostal ji, protože meporušil zákon. Jestli někdo selhal, pak komise pro schvalování dotací. Takže Babiš se dopustil moralálního selhání. To ano. Ale to zákon netrestá. Lidi ignorují podstatně. Ten zákon vymysleli pro kujóny, jako je Babiš a Babiš jistě není jediný, kdo tu mezeru využil. Ale to není podstatné. Že ne? :)
H40a47n98n35a 44R91y17b41n50i66c12k72á
Jaký zákon? Pokud pan předseda vlády obdrží dotaci mezinárodní instituce musí se držet pravidel této instituce a ne jakéhosi "zákona" nějaké malé republičky. Ostatně už při podání žádosti.
V50l26a46d90i22m76í23r 46Č73e89r54m97á69k
Ta paní Netolická, není to ta Ebenova novodobá Svazačka? Ten Jas v očích a ta jasnozřivost z ní tryskající, každého utluče těma perutěma.....
L45i27d21a 49N17e73t39o81l97i53c51k48á
Stačí číst, pozorovat a být poctivý a poctivost u politika vyžadovat. I vy byste to možná dokázal pochopit, ovšem, musel byste vyžadovat od politika, kterého se zastáváte pravdomluvnost, nebýt pokrytec, nemanipulovat lidmi,trestně stíhán, nepodvádět, dodržovat zákony, nekorumpovat voliče, nenastavovat si pravidla svého podnikání, založit hnutí, které slouží lidem a ne pouze jemu atd atd. Nezaměňujte korumpování voličů penězi nás všech za bohulibý skutek. Je to vše o charakteru člověka a to vy zřejmě, bohužel, postrádáte. A nebo jste za to placen a o to ještě hůř.



F29r47a52n61t46i92š16e88k 70Z86r73c66e62k
Pane Pánek, já nechci k turkovi. Ani ke gazdíkovi, ani k jurečkovi, a z pekari-adami je mi blivno. Ale vím, že v době předsednictví CE (rady evropy) je blbé tenhle slepenec rovnou vyhazovat jako za topola. Neudělalo to dobrý dojem, tak ať si soudruzi ještě chvíli užijí.
Ale ruku na srdce, pane Pánek, myslíte si, že vaše kydy zpevnily vaši pozici? Nebylo by snad lépe sečkati, než váš šéf bude muset uzavírati nová, lepší spojenectví?
M12a81r72c63e32l65a 56M54o37r74a55v88c30o10v58á
https://twitter.com/i/status/1549426884861214720
Co bránilo Čechům kupovat plyn za 6 Kč/m3?
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz