Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DOKUMENT: Vít Rakušan na Facebooku

Ministr vnitra Vít Rakušan zveřejnil na svém Facebooku rozsáhlé prohlášení k současné situaci. Přinášíme v plném znění.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DU

To je neuvěřitelné. Myslel jsem, že se do větších výměšků už dostat nemůže, že už se bude jen pomalu potápět. A on to dokázal.

0 0
možnosti
IM

I60. 11M87e33n33t70l60í34k

20. 8. 2022 3:27

Přiznám se, že jsem celý, údajně Rakušanův, příspěvek na Facebooku nedočetl. Ve třetím odstavci už byl dokonale zasmrádlý. I řekl jsem si: Střez se lidí, kteří si o sobě myslí, že jsou předurčeni vybudovat lepší (snad dokonalý) svět. V historii (i české) je mnoho příkladů, že takové snahy vždy končí katastrofou.

0 0
možnosti
KN

K12a39r91e32l 63N58o21v23ý

20. 8. 2022 3:03

Koho dalšího jim tam Rédl dosadí?

0 0
možnosti
JM

A je to. Princezna Krasomila se nachází v bezpečných rukách krále Miroslava.

0 0
možnosti

Politicky boj se ani v Cechach nevede v rukavickach, akteri maji regulerne nasazene boxerky a davaji si do tela. Obcas i vystrikne krev z rozbiteho nosu, jednou za delsi dobu se ocitne nekdo z politiku na zemi a skonci KO....

Potud je vsechno v poradku, aspon mym pohledem.

Co mi vsak vadi, je to, kdyz si politik strci do boxerky podkovu.

U Rakusana je tou podkovou jim zmineny Vladimir... ( asi nema “gule” na to, napsat na plnou hubu - Putin ). Podkova je to z toho duvodu, ze predchozi vlada Ceske republiky usty premiera na oficialni tiskovce oznamila podil agentu ruske tajne sluzby GRU na Vrbeticich a nasledne opet usty premiera oznamila vyhosteni nekolika desitek ruskych agentu pod diplomatickym krytim z ruske ambasady. Vladimir Putin nechal po tomto, tehdy bezprecedentnim, jednani ceske vlady zaradit Cesko na seznam nepratelskych zemi. Tehdy byl seznam velmi kratky, byla na nem pouze Ceska republika a USA. Navic byl cesky premier v Bilem dome a s sefem BIS v sidle CIA. Ani do jednoho z tech baraku si Americani nezvou ruske agenty....

Takze mi absolutne nevadi, kdyz Rakusan kritizuje Babisovo jednani v Cechach a snazi se jej dostat na kolena a do KO. To prece patri k politickemu boji a je jen a jen chybou Babise, ze dal opozici tolik argumentu.

Jenze tvrzeni, ze chce Babis Putina, to je sprosta lez. Nejen vuci Babisovi, je to i sprosta lez vuci Ceske republice.

A z meho pohledu je ze “stejne becky”, zalozene na stejne sproste lzi i nejnovejsi billboard s Babisem a Putinem v pozadi. To neni jen na Babise. To taky skodi Ceske republice.

Poznamka pod carou - kdyz Rakusan lze v tomto ostrem boji, jak poznam, kdy tedy rika pravdu.

0 0
možnosti
JM

Myslím, že se poznámkou pod čarou nemusíte trápit. Pánové z “Pětikolky” lhali, lžou a lhát budou i nadále. Pan Rakušan je strategická osoba. Bez něj nebude vládnoucí koalice. Vědí to. A tak lžou.

A kdo lže, jak říkávala moje babička, ten i krade.

0 0
možnosti
SK

Přečetl jsem a pochopil: Za problémy p. Rakušana může Putin, Babiš (a ještě event. Zeman) - a potom hlavně to, že je, jak se říká, "příliš dobrý pro tento svět". Možno případně rozšířit i na celý STAN.

Nebo jsem nepochopil správně ?

0 0
možnosti
JM
ZJ

Mám důvod se domnívat, že Vít Rakušan nemá jasnou představu, kdo je kdo v policii. To ale vypovídá i o jeho způsobilosti vybrat dobře ředitele zpravodajské služby.

0 0
možnosti
Foto

Tak jsem se dozvěděl, že zatímco soudruzi bolševici koupili chybu za chybou, ale třídní boj proti kapitalistům nevzdali, tak STAN taky kupil chybu za chybou, ale třídní boj proti jednomu kapitalistovi nevzdá.

Gottwald uměl ten jejich třídní boj taky okecat podobně, jako Rakušan ten svůj.

0 0
možnosti
Foto

Ještě se moc neorientuji v tom new speaku a tak jsem dodnes netušil, že se korupčnímu jednání říká:

... tropit neplechu...,

...Vršení chyby za chybou,...,

... špatná orientace...

...naivně se nechat připravovat o balon...

Děkuji pane Rakušane za poučení a obohacení mého slovníku o další výrazy pro korupční jednání. Naposledy mě takto výrazně překvapil pan Martin Kocourek z ODS se svým výrazem odklonil pro zatajení peněz. Ještě jednou díky...

0 0
možnosti
Foto

Jinak tady je pane Rakušane něco pro vás, co je ovšem ještě psáno v old speaku a tak netuším, zda tomu ještě budete rozumět:

Korupční a jiné auzy které STAN stihnul za pár měsíců a kterými tak hravě překonal i ODS v devadesátkách a ČSSD v miléniu. Ještě, že se jim podařilo zbavit se předchozího policejního ředitele a tak se nad tím mávne rukou:. Policejní prezident po schůzce a Rakušanem došel k názoru, že jeho setrvání ve funkci není žádoucí:

https://cnn.iprima.cz/policejni-prezident-svejdar-konci-po-schuzce-s-rakusanem-odchazi-do-civilu-53451

Michalík a jeho podezřelé podnikání: https://neovlivni.cz/50-milionu-spojenych-s-michalikem-slabe-misto-fialova-tymu/

Netransparentní financování STAN: https://cnn.iprima.cz/stan-musi-na-penize-z-kypru-reagovat-mini-politolog-v-kauze-hraje-roli-i-michalik-53392

https://www.info.cz/nazory/z-volebni-komety-vladnim-flastrem-problemy-stanu-nici-celou-vladu

Polčák a jeho podvod a střet zájmů se získáním odškodnění za Vrbětice: https://odkazovac.cz/odmena-pro-polcaka-mela-byt-10-tisic-pak-si-rekl-o-miliony-tvrdi-radni-197612.html

https://denikn.cz/842285/polcak-chce-provizi-za-pomoc-s-odskodnenim-za-vrbetice-jen-pro-kolegy-nikdo-nevi-kdo-to-je/

Farský a jeho podvod na voliče: https://nazory.aktualne.cz/komentare/farsky-kasle-na-volice-i-na-poslancovani-na-sebe-ne/r~82457882730e11ec98380cc47ab5f122/

Hlubuček a jeho nejasné majetkové poměry o které se zajímá policie: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-prazsky-lidr-stan-ma-byt-ve-spanelsku-majetkove-pomery-ale-odmita-zverejnit-195404

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz