Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DOBA: Co do demokracie nepatří

Předvolební boj má ke klidné diskusi hodně daleko. Nejde jen o hysterické uřvance, sprosťáky, posílání nábojů, výhružky nebo pouliční kravály.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Nový prezident jakoby se snažil co nejrychleji přesvědčit občany, že není přítelem demokracie.

0 0
možnosti
PD

"Jakoby ... " :-P

0 0
možnosti
KK

Bavil jsem se se studenty. V Brné. Že budou volit generála. Proč ? No, bude sranda ! To je "argument" dnešních studentů. Něco tak blbého, i když vysokoškolsky "vzdělaného", by nemélo mít volebni právo.

0 0
možnosti
VM

JO,

sranda bude, až budou muset " tancovat, jak Laudón/5kolka píská ".

0 0
možnosti
KK

Do demokracie nepatří boj o koryto. Zrušte vysoké platy poslancům a politikům, dejte jim jen to, co dostává za tvrdou práci lékař na klinice, a budou muset s tím vystačit. Tím odpadne ta pětikolková verbež, která nám momentálně vládne. Babiš dával svůj plat na charitu.

0 0
možnosti
JJ

J94u67r52a 14J42u39r21a35x

1. 2. 2023 18:48

Ano.

Za službu vlasti se neplatí © Alois Rašín

Jenže to by do politiky nikdo nelezl; nebo by si holt politikové museli, aby nenuzovali, v politice na úplatcích dost vydělat, potažmo dost nakrást ... víc než teď ... :-)

0 0
možnosti
VP

Uvědomujete si, že "argumenty" voličů Slepence, tak jak se houfně objevují ve všemožných diskuzích, např. "důstojný president," jsou hodné tak žáků pomocné školy? NIKDE jsem nezaznamenal argument, kde by diskutující souhlasil třeba s ekonomickým programem Slepence či se vyjadřoval k zásadním politickým tématům. Snad někdo obvinil Babiše, že chce odejít z NATO či EU, což on, vůbec nechce a referendum o setrvání v EU odmítá.

To svědčí o bídné úrovni českého národa.

0 0
možnosti
EH

Celý dnešní "Západ" je demokracií spíše jen formálně. Levice dnes vítězí (díky nízké úrovni medií, též převážně levicových) a využívá své "početní" převahy, nejsou to rovné podmínky.

Ti dva finalisté byli současně těmi nejhoršími a vyhrál ten vůbec nejhorší, voják, který čeká na rozkazy. I ten Zima, který dostal 0,6% byl lepší řešení. Vliv České televize na úroveň demokracie je negativní.

0 0
možnosti
RD

Skoro šest milionů spoluobčanů si to nemyslí. Někde bude chyba.

0 0
možnosti
PB

P42e62t97e 23B50r87i34c87h

1. 2. 2023 15:00

Místo VYSPĚLÉ demokracie jsme to po třiceti letech dotáhli jen na VYČPĚLOU demokracii;-(

0 0
možnosti
JP

Největším argumentem proti demokracii je pětiminutový rozhovor s běžným voličem.

Winston Churchill

0 0
možnosti
JV

J 31V35l96č13e58k

1. 2. 2023 14:14

Ano, a proto je potřeba názory všech sjednotit nastolením totality a volby zrušit, že, pane Ptáčku. ;-D

0 0
možnosti
Foto

Předseda vlády měl naprostou pravdu a ministr vnitra rovněž a tak jsem já a většina lidí volby chápal.

0 0
možnosti
TK

No a to je právě ten největší omyl.

0 0
možnosti
Foto

Ta pravda a láska, je zde použita tolikrát, že nelze pochybovat, co k nim autor cítí. Nedemokraty vláda nikoho nenazvala. O lži a nenávisti, se zde pro jistotu nemluví. Těm " Sluníčkářům" se nemusí věřit všechno. Ti na druhé starně, at už z opozice, nebo přímo i z ulice, se mohou jevit , jako pozoruhodní. Já se domnívám, že jsou spíše pozoru-hodni 🥴

0 0
možnosti
PK

P39e14t74r 32K80u74b10á71č

1. 2. 2023 11:14

Televizní hlavy pořád melou o rozdělené společnosti - aniž by si uvědomili že "Česko B" jsou lidi, kteří dělají skutečnou práci a jako takovým jim v globalizovaném světě konkurují Bangladéšani - pracující za hrstku rýže - nebo Číňani páchající z únavy hromadné sebevraždy.

Chtělo by "Česko A" - takové podmínky, nebo jim lépe vyhovuje nějaké to teplé - rádoby manažerské - místo financované nesplatitelným státním dluhem - provozované až do hořkého konce ?

Ba dokonce jsme svědky úplného obrácení logiky - místo abychom uklízečky vynášeli do nebes neb v korporátním sídle ze skla a oceli umyjí záchody - považují jej - nic neprodukující - úředníci z tohoto sídla za ohrožení demokracie - neb volily Babiše.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz