Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

DESTATERO: Jak být dezolátem

Stačí dodržovat tohle desatero a staneš se ozdobou každé demonstrace!
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MG

Tak jsem byl připraven o svůj titul dezoláta, nesedí na mně pořádně ani jeden bod. Už ani toho dezoláta nedělám dobře ...

0 0
možnosti
DL

Mate pravdu. Ja, "dezolat a chcimir" se spoustou bodu vubec nesouhlasim. Ale nezoufejte, mozna ze autor toho "dezolata" proste jen spatne pochopil.

0 0
možnosti
VK

V37. 56K12u87h75a47j

25. 3. 2024 10:43

A ta věta o zablokování oponentů měla být co, probůh?! Vy se snad už nepamatujete, které weby byly zablokovány, aby nemohly šířit nesprávné názory? Nebo snad nevíte čí příspěvky bývají mazány?

0 0
možnosti
VK

V41. 72K53u49h38a51j

25. 3. 2024 10:38

To myslíte vážně? Dneska být dezolátem, na to stačí mít názor odlišný od vládního. Příklady dezolátů: senátorka Hamplová, politolog a bývalý vyslanec ve Francii Drulák, sociolog PhDr. Hampl, učitelka Bednářová, lídr strany PRO Rajchl, všichni zemědělci a hlavně jejich lídři, atd. atd.

Tohle jste nemusel(a). Právě tak by bylo možno napsat štiplavý článek na chciválky.

0 0
možnosti
HR
VK

V71. 62K49u10h69a36j

25. 3. 2024 10:38

Satire podle vzoru hromade?!;-D

0 0
možnosti
JN

A něco ze své hlavy byste neměl?

0 0
možnosti
RM

no, autore--kdyby hloupost nadnášela....ale s jedinou větou lze přece jen souhlasit: že zdravý selský rozum je často víc než diplom. zvláště takový, jaký vlastní vládní politici. 8-o

0 0
možnosti
DP

Je to snůška hloupostí. Tak jako se smí nazývat Okamura Pitomio, může se podobně nazývat i předseda vlády. Obojí je hloupé.

Bohužel takové pindy omezují a vylučují svobodnou a argumentovanou diskusi. Mě by například zajímalo, jak nám pomůže nákup stíhaček F-35 k odvrácení hrozby, když (jak se píše) Rusko bude připraveno k napadení NATO do tří let, jak tento nákup omezí schopnosti protivzdušné a protiraketové obrany a schopnosti pozemního vojska, které by byly v případě války důležitější než naše stíhačky uložené v plánech výroby. Žádná taková diskuse bohužel neproběhla, ale odborníci intelektuálně vybaveni stejně jako absolventi vysoké školy života v tom mají taky naprosto jasno. Duningův - Krugerův efekt nezná hranic.

0 0
možnosti
Foto

Jsme v NATO a to znamená, že jsme součástí kolekticní obrany. Stíhačky F35 budou součástí kolektivní obrany a Evropa jich bude mít 500 stíhaček F35. Stíhačku F35 nelze vidět jen jako fyzický stroj, ale jde o celý informační systém.

0 0
možnosti
JV

Autorovi už jen chybí dodat: A proto tě zavřeme. Nejlépe do nějakého pracovního lagru.

0 0
možnosti
FN

Chceš být dezolátem? K tomu není třeba dodržovat 11 přikázání. K získání takové nálepky stačí být realistou, myslet a chovat se racionálně.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz