20.4.2021 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

BLAMÁŽ: Kostka cukru

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hadí oči 6.9.2008 2:56

Re: No, a to ještě zapomněli uvést,

Když jsme u toho Jágra. Myslíte si, že má k naší republice nějaký jiný vztah, kromě Oidipovského komplexu?

anah 8.9.2008 10:03

Re: Re: No, a to ještě zapomněli uvést,

:)

Mě tedy spíše než dohady o národnosti objevu kostky cukru (kauza švýcarský, či český zukerín by se mohla v podstatě i ke vnímání Evropy jako celku, kde příslušnost k národu je jazykovým, kulturním a osobním rozhodnutím, vtipně vztahovat- nechápu jak někdo může ve 21.století řešit, že- ojéé, není to české, ale švýcarské, jak podstatné...) vadí ta hnusná záštiplnost v "My vám to osladíme"- takže vtipní? Ale opět negativně, záškodnicky, postraně a posraně? Tohle není švejkovské, tohle je agresivně a podloudně tupé. To výše zmiňované "My si na to posvítíme" mi připadá alespoň na plnou hubu řečené, i když také pitomé. Alespoň z toho nečiší taková malost.

Jinak "reklama" je natočená dobře, pokud by byla natočena jako parodie na naše "předsedání" . Někdo si bezvadně vystřelil a bezesporu si to užil, což je ve vztahu k momentálnímu stavu EU pochopitelné, ale pro jednou bych si přála abychom do toho šlápli nejen neotřele, ale taky sebevědomě a s pozitivním poselstvím.

A je celkem vostuda, že jediné osobnosti, co většina i tu na diskuzi zná jsou Jágr a Maxová. To je tedy sakra k zamyšlení o nás samotných. Ocukrovaná kvalitka skutečně... Ach jo, aspoň se někdo dozvědel, že třeba taková Klimentová, Jiřičná, Pešek existují... Jsou opravdu dobří a jsem ráda, že se tam octli. R^ Spot každopádně probudil ledacjaká témata a to je skvělé, ale spíše o nás a pro nás (v ČR), bude mít i širší dopad? Těžko a když, tak spíš negativní.