15.10.2019 | Svátek má Tereza


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
15.6.2006 7:46

Re: Re: Re: Když vrchní blb (Pablb) zatroubí do útoku,tak se nelze divit výsledku bitvy....

Pane Machu, Vaše vyjádření je ubohou, nepromyšlenou reakcí na fakt, že člověk je hrdý na to, že se dokázal dobrat ke vzdělání / bez úplat, protekcí - druhou vejšku jsem studoval již s rodinou, která nesměla trpět finanční nedostatečností / a pochopitelně i na to, že táta byl obyčejný strojní zámečník. O ekonomickém vzdělání se nebudu rozepisovat, ale úspěšné 2 fabriky / Ústecký kraj a Střední Slovensko / v rodinném majetku, řádně získané při veřejném výběrovém řízení dávají zaměstnání 600 lidem a prosperitu máme zajištěnou.

14.6.2006 22:11

Re: PAROUBEK - V ZÁVĚRU NEGATIVUM SOC. KAMPANĚ

Jakým právem mne nazýváš buranem? V jádru jsi kovaný komunista, ti také nepřipustili jiný názor. Tak že: jdo do ....

14.6.2006 20:30

Re: Re: Re: Je to mnohem horší a nebezpečnější

Stát, který budují socialisté již dvě volební období, není státem sociálním ale, spíše se jedná o stát asociální. Finanční prostředky vybrané od občanů ve formě daní a ty, které si stát vypůjčí, přerozdělují strátní úředníci. Státní peníze jsou přerozdělovány ve formě různých dotací, nelépe přídělových, svým kamarádíčkům a lidem, kteří mají dlouhé prsty a informace.

       Pro lidi, kteří se ocitnou v nouzi nedělá stát téměř nic. Jsou budovány penziony pro staré lidi, ale většinou pro ty, kteří se dokážou sami o sebe postarat. Pro lidi, kteří potřebují cizí pomoc toho bylo uděláno velmi málo. Rodina velmi těžko může zvládnout péči o bezmocného člověka. I když jsou ochotni hradit péči, těžko hledají zařízení, které by bylo ochotno takového člověka příjmout. Přitom by v takových "domovech" našel práci velký počet procovníků se středním zdravotnickým vzděláním, pomocných pracovníků a lidí pracujících ve službách.

      Rozdávají se peníze ze státního rozpočtu na projekty cizích firem, které sem přesunují zastaralé technologie a vyrábějí neprodejné výrobky.

14.6.2006 20:17

Autor je sociolog - manipulator

Mnozstvi jeho PR "nezavisle expertnich"

komentaru by se dalo snadno zpochybnit. Snad nejhorsi je veta

"Elektorát zelených jsou ovšem vzdělaní, mladí z velkých měst, tedy ani levice ani pravice v dosavadním smyslu"

ktera se, po zamene slova zeleny za rudy, velmi

dobre hodi i na popis situace tesne po 2. svetove valce... Bohuzel, mladych humanitnich "vzdelancu"

(casto zcela negramotnych co se prirodnich a technickych ved tyce) z velkych mest je jiz tolik, ze diky jim -a podpore medii- budou zeleni jiz navzdy trvalkou nasi politicke sceny

14.6.2006 19:43

Re: Re: Takže.

V 8.36 jsem se omluvil za hrubky. Děkuju za upozornění na ně z 12.34.

14.6.2006 18:59

Re: Re: lez!

;-D Stalo se! ;-D;-D;-D

14.6.2006 18:46

Re: Hlídací psi demokracie

Ještě že ti nezkorumpovaní novináři z R. Práva psali objektivně! ;-D;-D;-D

14.6.2006 17:58

Re: Re: Re: Jen pokračujte v tomto nekompetentním tónu

A z ceho tak soudite? Podle me s nazorem vetsiny lidi uz Kubice nehnul a pokud nekomu pomohl tak spis "chudakovi" Paroubkovi. Stylem "Kouknete pani Novakova co oni tomu nasemu chudakovi provadi. Ja jsem chtela jet na chatu ale takhle to jeste tem odpornym zlodejum ukazu. Takhle si vymyslet na batusku Sta... chci rict Paroubka."

14.6.2006 17:54

Můžete to dokázat?

14.6.2006 17:35

Pan Gabal a jeho agentůra

přišla jako první s tím že zelený mají 8% preferencí a potom je tlačila celou volební kampaň.Teď je po bitvě tak je Gabal generál!!Rv

14.6.2006 17:19

Re: ČSSD a její přínos pro KSČM

Pokud by Zelení vstoupili do vlády se socialisty s podporou komunistů, spáchyli by politickou sebevraždu a při příštích volbách by se do sněmovny nedostali.Teď je podpořilo mnoho voličů, kteří je volili jako alternativu za liberální strany a nechtěli volit ODS.Nebo nechtěli volit žádnou  velkou stranu, komunisty ani lidovce. Tito voliči by to chápali jako zradu a příště by buď volili jinak, nebo nešli volit vůbec. Tohle si Bursík moc dobře uvědomuje.

14.6.2006 17:06

Re: Xavere, to nám chcete namluvit, že to byla jen výjimka?

Ano, a dobře, že už to těžko zapře!

14.6.2006 17:05

Re: Kdyby policie byla řádně vedena, nemohlo by dojít ke Kubicově zprávě.

I o té slušnosti by se dalo s úspěchem pochybovat. Ale působí tak, to ano.

14.6.2006 17:04

Re: lez!

No nebyli. Ti melouni to holt dělají chytřeji. Představte si Zieleniece zmydleného policajtem v TV.

14.6.2006 16:53

Re: Re: Je to mnohem horší a nebezpečnější

Stredni trida jsou ti, kteri maji takovy prijem, ze ho mohou investovat, neziji jen z ruky do huby. jsou to tedy vice mene svobodni lide, kteri aktivne vytvareji svet, ve kterem ziji - treba investicemi, dobrymi napady za kterymi stoji ekonomicka sila, ktera umoznuje ty napady realizovat.

Z toho vyplyva, ze v Cechach stredni trida prakticky neexistuje.

14.6.2006 16:40

lez!

Pane Gabale, co blabolite? Zeleni meli mocnou medialni podporu - na rozdil od Zielence. Se stejnou medialni podporou by byli i Evropsti demokrate v parlamentu.

Proc lzete?

14.6.2006 16:40

Re: Hlídací psi demokracie

Paroubek si nastval novinare tvrdymi utoky proti nim, podstatne horsimi, nez blahe pameti Zeman ci Klaus. Nejhorsi bylo, ze se mu povedlo nektere novinare odstavit. To se tem predchozim nepovedlo.

Neni se mu co divit. Novinari odstrelili jeho predchudce ve funkci, tak to byla zuriva sebeobrana z jeho strany. A taky ti novinari neustale vytahovali nejake afery a aferky jeho nesikovnejsich spolustraniku, za ktere se ze sve diktatorske zidle citil zodpovedny. Nebo spis kterymi se citil ohrozeny. A tak kdyz nakonec hodil Kubice na stul souhrnny prehled tech aferek, vrhli se na to novinari jako psi. Divite se jim?

14.6.2006 16:38

Kdyby policie byla řádně vedena, nemohlo by dojít ke Kubicově zprávě.

Právě proto, že je v policii takový nepořádek, tak mohl Kubice snadno uspět. Mnozí snadno uvěřili, protože to zapadá do jejich předchozích zkušeností. Bublan je možná slušný člověk, ale bohužel zřejmě neschopný. Takový policii ani v policii důvěru a autoritu nezíská. Také policejní prezident působí spíše jako by byl z těsta a nikoliv z ocele. Takže jestli si Paroubek stěžuje, že ho tenhle případ poškodil, sklízí jen to, co ministři vnitra a prezidentové policie za vlády ČSSD zaseli.

14.6.2006 16:26

Re: Re: Vládními strana byly ČSSD (nárůst), KDU¨-ČSL(pokles) US-DEU (vymizení)

ODS pouze vyuzila spontannich akci lidi nastvanych Paroubkovym spojenim s komunisty a Rathovym zestatnenim zdravotnictvi. Divite se zdravotnikum, kdyz jim nekdo likviduje jejich firmu, ze se mu postavi, dokud neni pozde? Tedy jeste pred volbami? A pokud mozno ucinne, tedy tim, ze vam nevytrhnou zub? Jak byste se tvarila, kdyby Paroubek a Rath zustali a finance zkutecne dosly a vas zacal zub bolet v listopadu? Protrpela byste si to do ledna s vidinou, ze to tak bude dalsi ctyri roky stejne a cim dal tim horsi?

ODS pouze vyuzila spontannich akci lidi zahnanych do uzkych, at uz to byli zdravotnici nebo Kubice. Ja jsem taky volil ODS, poprve, protoze jsem se citil bytostne ohrozen Paroubkovym koketovanim s komunisty. A jak ukazal jeho povolebni projev, bylo to pravem.

14.6.2006 16:08

Xavere, to nám chcete namluvit, že to byla jen výjimka?

Naopak, tohle byl skutečný Paroubek !!!

14.6.2006 16:03

Jo, po volbách

je každý sociolog generálem .....

A ty americké rady jsou moc vypečené. Oni se mohou pomlouvat do alelujá (byť tak činí se svým podpisem a ne poťouchle, po socdemácku, s podpisem falšovaným), nemusí totiž po volbách ve většinovém systému patlat dohromady koalici.  Paroubek teď neví, jak od svých sviňáren zacouvat.

14.6.2006 15:35

Re: ČSSD a její přínos pro KSČM

Milý příteli. Demokratičnost politické strany se neměří tím, zda je zvolena v demokratickém prostředí. To nemusí být nutně její zásluha, ale jejími cíly ke kterým směřuje a z tohoto hlediska komunisté nejsou demokratická strana ani náhodou. Souhlasit s tím, aby Paroubek se spojil s komunisty a s nimi vládnul by mohlo také být to poslední co byste pro demokracii v téhle zemi udělal.;-(

14.6.2006 15:26

Re: Re: Vládními strana byly ČSSD (nárůst), KDU¨-ČSL(pokles) US-DEU (vymizení)

Inu, vykládat si může každý co chce. Mě tedy socdem neoslovila ani náhodou. Naopak slušné vystupování M. Topolánka  i dalších mě přesvědčilo, že jsou to lidé, kterým nakonec i dluhodobě věřím, tak jaképak copak. Hlavně mě ovšem pobavil bilboard: Budu pro vás pracovat, to tedy je "americká" reklama!

14.6.2006 15:09

Re: Re: Když vrchní blb (Pablb) zatroubí do útoku,tak se nelze divit výsledku bitvy....

No, asi blb a primitiv nebudete, ale moc inteligentní asi taky ne. Ono totiž udávání svých titulů o velké inteligenci nesvědčí a obsah vašeho komentáře taky ne. Zřejmě netrpíte ekonomickým vzděláním, co, dělnický synku (jak tohle může ještě dnes někdo napsat).

14.6.2006 15:04

Re: Re: Když vrchní blb (Pablb) zatroubí do útoku,tak se nelze divit výsledku bitvy....

hj, z vašeho komentáře není jasné, jak je to s tou vaší inteligencí. Podle pravopisu ale to nic moc nebude. A podle srozumitelnosti textu taky nic moc. Na začátku tvrdíte, že ODS volili jen blbové a primitivové, ale na konci tvrdíte, že jste nejblbější, neb v úvodu označujete voliče s jiným názorem za blby a primitivy.t Tak jak je to s vámi? 

14.6.2006 14:53

Re: Re: Re: Jen pokračujte v tomto nekompetentním tónu

Jste si racku jist tím, co nám tu tvrdíte? Nesmíte věřit všemu, co vám ČSSD a rudé právo nakukají. On totiž demagogický a vulgární Paroubkův tón v TV debatách řadu lidí odpudil a navíc ČSSD neukázala žádný volební program, jenom negovala program ODS. To sice na socky působilo, ale socky moc k volbám nechodí. Ale asi by to chtělo solidní sociologický rozbor a pro ten Gabal opravdu není ta nejvhodnější osoba. Znáte trochu jeho background?(omlouvám se za cizí slovo, ale pozadí svádí k blbým vtipům)

14.6.2006 14:50

Re: Re: Je to mnohem horší a nebezpečnější

Střední třída je stav mysli. Příslušníkem střední třídy je občan, který považuje svůj majetek a příjmy za dostatečné natolik, aby nepožadoval v běžném životě finanční podporu od jiných řekněme s výjimkou nějaké opravdu vážné katastrofy.

Sociální stát  v původním pojetí mělo být dočasné opatření pro mimořádnou situaci válkou zbídačené země na ochranu před nebezpečím ryzího komunismu. Jako mnoho jiných věcí se podařilo dobrou myšlenku zneužít.

Rádoby socialisté potřebují v co nejvíce lidech tento stav mysli změnit tak, aby se považovali za příjemce pomoci a byla jim co nejvíce ztížena možnost spočítat si, že jsou za prvé ve skutečnosti přispěvateli a za druhé, že svým příspěvky podporují hlavně šibaly po cestě.

 

14.6.2006 14:21

Re: Naprostý souhlas

R^:-)

14.6.2006 14:20

nevim co je na tom nefer, cssd si najala emerickou agenturu a ta doufa, ze dostane zaplaceno

zadarmo to urcite nebylo. Jen by se mela poucit od pravnika, ktery vyhral cssd lidovy dum, ten zaplaceno nedostal ikdyz mel smlouvu. Koneckoncu to stranam platime vsichni, tak proc ne :-/

14.6.2006 14:16

paroubkova sprostota privedla k volbam ony pasivnejsi skupiny

a volili proti nemu, dle vzoru cokoliv jen ne paroubek.