25.10.2020 | Svátek má Beáta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Jana Hybaskova 27.2.2007 17:18

Dalsi dotaz a podekovani

Dekuji velice za Vase kvalifikovane informace. Predstavuji presne kousek dilku, ktery mi nebyl jasny. Mate prosim trochu alespon radove info o casech? 

Jana Hybaskova MEP

Rys 27.2.2007 17:35

Re: Dalsi dotaz a podekovani

Vazena pani Hybaskova.

Vy uz jste si tady udelala jmeno kdyz jste v dobe kdy na zdejsich diskusich bylo zamlcovane ze zakladna neni NATO a ze Nemecko a Francie protestuji jednoduse mlcela. Vy jste v diskusich Evropskeho parlamentu davno musela vedet co se deje ale ve svem clanku vsechno co neodpovidalo Vasemu jasnemu umyslu "prodat" zakladnu volicum prinejmensim ignorovala.

autor 27.2.2007 19:22

Re: Dalsi dotaz a podekovani

Neni zac. Vse co je v mych clancich uvedeno je volne dohledatelne na netu nebo pochazi z casopisu s vojenskou tematikou. Jake presne casy mate na mysli?

Ondřej 27.2.2007 21:38

Re: Re: Dalsi dotaz a podekovani

Autore a jak se dá argumentovat na to že proti 10 antiraketám bude útočit několik raket pravých a mnoho dalších falešných třeba v pořadí nejdřív falešné (bez jaderné hlavice) a až se "vyplácá" těch pár antiraket, tak teprve přijdou ty "pravé" ? Vyrobit "pravou" hlavici stojí vzácný obohacený uran, ale raket si snad mohou vyrobit kolik budou chtít, ne ?

Honza 27.2.2007 17:03

Septikus

Dlouho jsem tyhle stranky nenavštěvoval. Pamatuji se, že v dobách, kdy jsem ty komentáře pravidelně čítával, vyskytoval se zde mimořádně nacionalistický hlupák, ochotný uvěřit každé hloupé konspirační teorii, kterou mu kdejaký manipulátor nabulíkoval. Říkal si přitom paradoxně "Skepticus Maximus" - jeho přezdívka mne vždy iritovala ještě víc než jeho názory, protože skepticismus je vlastnost vznešená a noblesní.

Přiznám se, že teď cítím určité uspokojení, že tento člověk je současně antisemita - docela mi to zapadá. Děkuji.

krtek 27.2.2007 16:45

Drazí předrazí "válečníci" a "mírotvorci" !

Jak podnětná diskuse, ale k čemu ? Jak zase někteří všechno víme, jako vždycky. Jak se zase pěkně vykecáme než půjdeme z díla domů (nebo do hospody). Referendum nereferendum, v podstatě je většina tohoto národa podělaná a podělaná zůstane. Proti obrannému systému brojí především zapřísáhlí komunisti a pak už jen primimitivní odpad společnosti. Každý se už svým vyjádřením zařadil. Proti tomuto obrannému zařízení mohou být pouze srabové a totální blbci. Hezký den a zařaďte se ...

kylchap 27.2.2007 17:21

Re: Drazí předrazí "válečníci" a "mírotvorci" !

Správně krtku, to je správné bolševické slovo. Radar si rozvracet nedáme!

Ludva 27.2.2007 18:02

Re: Drazí předrazí "válečníci" a "mírotvorci" !

Pro obranný systém chránící pouze území USA z naší země mohou být jen vlezdo(Y). Hezký večer a zařaďte se....

PetrH 27.2.2007 18:29

Re: Re: Drazí předrazí "válečníci" a "mírotvorci" !

Proč pouze USA? Článek jste nečetl, že ne?

X/X/L 27.2.2007 15:31

Velmi se pletes jirko.s,

k bolsevikum jsem se nikdy nedal, protoze jsem od svych rodicu uz od detstvi vedel, kdo byli skutecni kati, kteri povrazdili desitky miliony prostych Rusu ci Ukrajincu.Titiz kati, kteri se rekrutovali z dvacetitisicove mensiny v patnactimilionove republice Ceskoslovensko zacali radit presne podle vzoru v Rusku,(popravy, lagry a likvidace nekomunistu) a vysledkem byla devastace ceskeho a slovenskeho naroda.Ty je jednotne nazyvas komunisty, na takove dezinformacni kecy si vyber treba dobreho krestana Cecha, ale ne me.Znovu ti to opakuji, precti si seznamy obeti povalecnych procesu a zjisti, kolik Zidu bylo jako obeti represi a naopak, kolik Zidu bylo na strane totalitni moci.S tim koresponduje i to tve priblble zvaneni o hlazeni az do uplneho vyhlazeni.Vy nenavidite Slovany a Rusy zvlaste uz se samotne podstaty jejich existence, tak jako Hitler.Chutzpa!

PetrH 27.2.2007 18:36

Re: Velmi se pletes jirko.s,

Aha, takže ne bolševik, ale slovanskej jurodivej antisemita. Ono se to od sebe (a od nácků) dost blbě rozlišuje...

Ašek 27.2.2007 15:29

vše odvolávám

Původmě i za komančů jsem měl rád USA,teď jsem však proti všem ozbrojeným silám na našem plácku,protože članek paní Bobošíkové a Jelínka mě přesvědčili,ať to sem spadne co nejdříve.Jinak se tady budou rodit stale poloněco-bolševici.

Ladislav 27.2.2007 15:22

Vladimir Krychtalek

Vladimir Krychtalek by to nedokazal vyargumentovat lepe!

X/X/L 27.2.2007 13:13

Stvaci, neni to jedno, jestli Rusaci chlastaji nebo US homoklady fetuji?

X/X/L 27.2.2007 13:06

Tohle je vase sablonka sionisticti valecnici, ze jo?

“Chámství a impertinence, lež a podvod, opilství a drogová závislost, živočišný strach jednoho před druhým a nestoudnost, zradu, nacionalismus a nevraživost mezi národy, a především nevraživost a nenávist vůči ruskému lidu: to vše budeme obratně a nenápadně pěstovat… A jen nemnozí, velmi nemnozí se dovtípí nebo pochopí, oč tady jde. Ale takové lidi zaženeme do bezvýchodného postavení a uděláme je terčem posměchu. Najdeme způsoby, jak je pomluvit a pak je prohlásíme za odpad společnosti.”

(Americký generál Allen Dulles byl šéfem politické rozvědky USA v Evropě, který se nakonec stal ředitelem CIA.)

jirka.s. 27.2.2007 14:03

Re: Malý dotaz!

"Chámství a impertinence, lež a podvod, opilství a drogová závislost, živočišný strach jednoho před druhým a nestoudnost, zradu, nacionalismus a nevraživost mezi národy, a především nevraživost a nenávist vůči ruskému lidu: to vše budeme obratně a nenápadně pěstovat…"

O kom že je to tu vlastně řeč? Já jsem měl cca 30 let neblahý pocit, že vše o čem je v tvé citaci, tlusťochu, řeč, do mně hustili právě tvoji soukmenovci z KSČ, hlavně co se týkalo té nenávisti k ruskému národu. Jenom s tím malým rozdílem, že za odpad společnosti jste mne vyhlásili zase jenom vy, soudruzi! Doufám, že se dnes nedovoláváš toho, že bych tě měl za to zmrvení celého mého života i životů mých dětí teď začít milovat. Jo hladit, to bych tě mohl, ale jenom až do úplného vyhlazení!

Štváč 27.2.2007 12:48

CA

Prozatím není třeba se ruské armády obávat. Ožralé důstojnictvo s vojáky, by nemohlo soutěžit ani s armádou Etiopie. Strach o funkci, nemožnost vyslovit vlastní názor, vyhýbat se konkrétní odpovědnosti a čekání na velitele, který leží denně ožralý na kavalci, dělají z této armády hadr na boty. Putin to samozřejmě ví a samozřejmě nepřizná.

Rejpal 27.2.2007 12:51

Obavy sem, obavy tam

Je v celku jedno, jestli jsou Rusové nebezpeční nebo ne, když s nimi radar nemá nic :-D společného, ne?

Radar je přece kladivo na teroristy, stbáky a komunisty.

vasekpav 27.2.2007 12:35

radary rakety

čína sestřelila satelit !! jestli jste si nevšimli  , vy odpurci  radaru a raket ..Bylo porušeno moratorium z roku 1985 .Tady nejde jen o íran.rusové američané japonci a indové o tom vědí svoje ,.čína nexpanduje jenom ekonomicky ,  

Rejpal 27.2.2007 11:56

poznámka k argumentyci PRO radar

cituji: "...něco málo času zabere (řádově minuty), kritickým místem je ovšem vlastní rozhodnutí o sestřelu, tedy (jako vždy) lidský faktor."

nazvat tuto argumentaci vágní by bylo příliš shovívavé, právě zde je totiž zakopán ani ne tak pes jako spíš slon >-

Mard 27.2.2007 18:03

Re: poznámka k argumentyci PRO radar

No a co bys k tomu chtěl dodat? Johny zjistí že došlo k zážehu rakety - začne se sledovat = doba 20-30 sec (též několikrát přenos na družici a zem). Systém zjistí trajektorii (nejméně 120 až 180 sec) n;v průběhu je informován velitel směny], a stanoví ohrožené země. Dochází k informaci příslušných velitelů (velitelem směny) a vyhlášení poplachu (doba předání informace 120 - 320 sec). Následuje ověření u velvyslanectví, CENTCOM, SITCOM (cca 180-240 sec). Rozhodnutí o odpalu (15 sec.- předstartovní příprava provedena v předstihu). Zážeh (20 sec.). Let (nejméně 300 sec pro 2x bežná rychlost MRBM). Součet optim=775sec (zasah), pesim=1105sec (minutí)

L 27.2.2007 11:55

USA jsou nejlepsi

Proto je dobre se tam jako turista podivat na dovolenou. Na to je treba vyplnit zadost o visum a zaplatit poplatek na velvyslanectvi USA. Oni pak tu zadost zamitnou s oduvodnenim, ze zadatel by tam snad chtel cistit nekde hajzly na cerno. Poplatek si samozrejme nechaji. Jsou to takovi chytraci a proc ne.

Tak vite co, vy chytraci? Nechci ten vas radar. A at vam ty atomofky ty vase hajzliky treba rozbori.

Rejpal 27.2.2007 11:58

Re: USA jsou nejlepsi

Když vyhodíš desetitísíce za přiblblý výlet, tak proč pláčeš pro pár stovek za vízum? Radši prodáš vlastní zemi za pár drobků z panského stolu? >-

Žulový Aston 27.2.2007 11:58

Re: USA jsou nejlepsi

Hluboce s Vámi nesouhlasím: V tomto se Američané chovají spravedlivě a stejně:

Stejně k Čechům jako k Iráncům.

Rejpal 27.2.2007 12:49

V tom případě chci radar

Jestli se na nás dívají jako na Iránce, tak chci ten jejich radar, dovlastních střílet nebudou. :-D

gerontusinza 27.2.2007 15:29

Já bych to tak růžově neviděl. To tzv hloupá úvaha.Re: V tom případě chci radar

Vždyť sestřelit i vlastní letadlo je tak snadné. Vlastní postavení se ve všech válkách likvidovalo, když hrozila možnost zneužití či jen vyzrazení technologií. Tomu nerozumíte, hurá americký vlastenče?:-/

Kubeš 27.2.2007 11:49

Re: Proč jednoznačné.....

Crutone, hned bych tě jmenoval poradcem Putina.A vzal bys spolu všechny podobně smýšlející a již byste se nevraceli.A bylo by tady jistě líp.

Cruton 27.2.2007 12:02

Re: Re: Proč jednoznačné.....

Nic z mých příspěvků jste tímto provoláním nevyvrátil. Ke všemu jste se ukázal jako zbabělec. Nemáte odvahu se mnou diskutovat přímo a schováváte se mezi jiné komentáře.

Rejpal 27.2.2007 11:46

Radar si rozvracet nedáme!

Demokratky a demokraté, přítelkyně a přátelé,

je čas, aby Evropou zazněl z Česka jednotný hlas všech pokrokových a demonkratických sil! Kolik úsilí jsme vynaložili na propagandu, kolik špíny nakydali na ty, kdo s námi nesouhlasí - a to má přijít vniveč? NE, přátelé! A ještě jednou NE!

Když je všechno připravené, z Brd zní radostný zpěv kopáčů, vlajky vlají a davy jásají, v tu chvíli přichází nějaký přivandrovalec z Anglie a chce nám odtrhnout plody naší práce od medem pomazaných úst? NIKDY!

Je třeba zapomenout na malichernosti, které nás dělí a zvolat jako jeden muš: Pryč se zrádci! Pryč se samozvanci! Radar si rozvracet nedáme! ;-€;-€;-€

Jan 27.2.2007 13:04

Re: Radar si rozvracet nedáme!

Za ty tvoje žvásty se ti dá jedině odpovědět : .." Běž do P....e !"