22.6.2021 | Svátek má Pavla


RODINA A PŘÁTELÉ: Vánoce se blíží, tak hurá k doktorovi

7.12.2005

Uvědomil jsem si to, když jsem byl dnes v lékárně - mají tam stromeček a pod ním hromady léků coby dekoraci. Už je to tu zase! Jsou tu opět vánoce a já jsem opět v lékárně!

Psal jsme o tom loni, to jsem taky vymetal apatyky. Loni krempýrovala jenom Ljuba, předloni to byla Ljuba a navíc moje dcera Irena. Dnes jsem si o tom povídal s přítelem Vladem Ríšou.

"Jak je to možné," ptal jsem se ho, "že se o ženských říká,že mají tužší kořínek než my chlapi? Vždyť ženské jsou pořád na hromadě a mně, stařičkému alkoholikovi, nikdy nic není?"

"Nevím," odpověděl můj moudrý přítel. "Třeba je to tím, že ženský jsou furt nemocný, ale zůstanou dýl na živu, kdežto my dřív umřem."

Myslel jsem v apatyce na Vladovu poněkud pochmurnou moudrost. Koupil jsem tam i prostředek proti stárnutí. Měli ho ve zlatém obalu, pěkně vánočním. Uvnitř byl leták, něco ve smyslu VESELÁ SOUTĚŽ. Potěšila mě nabídka cen: první cena komplexní vyšetření u deseti specialistů, druhá cena vyšetření u pěti specialistů.

Nepřečetl jsem si to až do konce, takže nevím, kolikátá cena je rektoskopie a pumpování žaludku.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.