Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Fallowa
18. 1. 2006 8:34
King Kong
mě fascinoval vždycky,už od mala,kdy jsem zhlédla v biu Iluzion toho úplně prvního.Nicméně příběh je pochopitelně stále stejný,jen se lepší výprava,triky a scény jsou ještě více akční.Mě se(na rozdíl od pana Neffa)taky líbil český Casanova,který ještě ve stáří dokázal okouzlit mladou dívku.Nehledě k tomu,že Casanova v Duchcově opravdu byl.Líbil se mi režisérův neotřelý pohled na tohoto úžasného milovníka žen - prostě posadil skutečnou postavu do skutečného prostředí.Což u King Konga nejde - to je dobrodružný,fantastický film.
0
0
možnosti
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz