19.11.2019 | Svátek má Alžběta


PSÍ PŘÍHODY: Velké vyznamenání

20.1.2006

Bart stárne, stává se čím dál samotářštějším, zřídka opouští pelech u domovních dveří, kde čeká na svoji životní příležitost, na Zloděje k Sežrání. Tomu je připraven dát co proto, to předesílám!
Zato Iris je pes přilnulý. Píše se mnou, tedy, leží u mne, zatímco píšu. Dávám jí pelech skoro až pod stůl, poblíž nohou. Dnes mi nějak ujela ruka a pelech jsem dal trochu blíže ke středu pokoje.

A Iris si lehla k mým nohám, na koberec, místo aby si lehla na měkký pelíšek.

Cítil jsem se být velmi vyznamenám. Ano, je to pocta, vážím si jí, protože na rozdíl od jiných poct je nezáludná, upřímná a opravdová.PORADÍME: Jak vybrat zimní boty pro děti?
PORADÍME: Jak vybrat zimní boty pro děti?

Zima pomalu, ale jistě klepe na dveře, a proto je nejvyšší čas myslet na zimní obutí vašeho dítěte. Dětská nožka roste rychlostí blesku, a tak se každoročnímu nákupu sezónní obuvi nevyhnete.


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.