22.6.2021 | Svátek má Pavla


PSÍ PŘÍHODY: Velké vyznamenání

20.1.2006

Bart stárne, stává se čím dál samotářštějším, zřídka opouští pelech u domovních dveří, kde čeká na svoji životní příležitost, na Zloděje k Sežrání. Tomu je připraven dát co proto, to předesílám!
Zato Iris je pes přilnulý. Píše se mnou, tedy, leží u mne, zatímco píšu. Dávám jí pelech skoro až pod stůl, poblíž nohou. Dnes mi nějak ujela ruka a pelech jsem dal trochu blíže ke středu pokoje.

A Iris si lehla k mým nohám, na koberec, místo aby si lehla na měkký pelíšek.

Cítil jsem se být velmi vyznamenám. Ano, je to pocta, vážím si jí, protože na rozdíl od jiných poct je nezáludná, upřímná a opravdová.Postarejte se o svou fyzičku i během léta. Soutěžte s pečivem Fit den o hodinky GARMIN
Postarejte se o svou fyzičku i během léta. Soutěžte s pečivem Fit den o hodinky GARMIN

Načerpejte energii díky chlebům Penam Fit den, které jsou určené pro každého, kdo chce být fit. Díky vysokému obsahu vlákniny vás zasytí na delší...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.