22.6.2021 | Svátek má Pavla


PSÍ PŘÍHODY: Generálka na Silvestra

6.12.2005

Zatímco Bart se nebojí nikoho a ničeho na světě, Iris má dva velké nepřátele. Je to bouřka a rachejtle. V pondělí bylo Mikuláše. No a vida, lidi si už vyzkoušeli petardy.

Šel jsme večer na procházku a uslyšel jsem petardu. A sakra, začalo to brzy, blesklo mi hlavou a podíval jsem se na Irdu.
Taky se na mě dívala, užasle.
Jak jsi tohle mohl připustit?
Připadám si provinile. Iris se chová tak, jako bych bouřku zavinil já a já jsem ten, kdo odpaluje petardy. Nemá smysl jí vysvětlovat, že na bouřky nemám ani ten nejmenší vliv a že petardy jsem odpaloval jenom jednou, na balkoně, za Bartovy nadšené asistence. Od té doby jsem to nedělal, protože bylo jasné, že se Bart chce s petardami utkat, jako by ten ohnivec byl nějaký hodně vypečený jedlý pes.
Pak už žádná petarda nebyla.
Iris se zklidnila, aspoň trochu. Capkala po mokré cestě, ale chvilkami se ohlížela.
Nechystáš se odpálit další petardu?, ptal se její pohled a já na to opravdu neměl žádnou odpověď.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.