22.5.2022 | Svátek má Emil


PSÍ PŘÍHODY: Darované kosti na zuby nekoukej

6.2.2006

Zcela nesmyslný titulek... Kost přece nemá zuby! Ale darovaná byla. Bart dostal kost od šunky a měl z ní radost úměrnou její velikosti. Po omezenou dobu.

Byla to kost dekorativní, pořádná, s bambulemi na konci, i stopa masa na ní zbyla - prostě, byl to dárek jak se patří pro psa. Však taky byl Bart náramně nadšený, když Míša přišla z nákupu domů. Bart věděl, že je jeho - nepochyboval ani na okamžik. Míša musela z igelitového pytlíku vytáhnout pytlík druhého řádu, v němž byla kost ukryta. Bart skákal, zdálo se, že přišel na antigravitační prostředek.
To trvalo omezenou dobu. Pak se uchýlil do soukromí, abychom mu ji neukradli a nesežrali - této psí logice by se divil jen ten, kdo nikdy žádnému psovi nepřišel blíž než na patnáct metrů a nebyl s ním déle než hodinu.

Jenže Bart si vzal do hlavy, že si kost odnese do obýváku a měl jasně v úmyslu ji zpracovávat uprostřed koberce po dědečkovi. Byl tedy vyhnán i s kostí před dům na mráz.
Nesl to nevrle, ale kost mu byla dostatečnou útěchou. Přilehl k ní jako bojovník k něžné milence. Jenže, místo aby se do ní tvrdě pustil, začal ji nešikovně obracet v tlapách a zkusmo ji olizoval.
Opustili jsme ho. Po nějaké době přišel domů, mokrý od sněhu. Bez kosti. Jasné to znamení - někam ji zahrabal, do té nejhlubší závěje. Samozřejmě zapomněl, kam. Takže ji pro jistotu hledá ve svém pelechu.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!