Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BEST OF HYENA: Zima naučila Dalibora…

Obvykle se o pelech dohadují a jednají podle zásady „lepší je ten její‟. V praxi to vypadá tak, že sotva jedna vytáhne paty, druhá jí do pelechu vleze. No a vida, během neděle klesla teplota o deset stupňů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZL

S odběrem krve může být i legrace. Sestřička tehdy neměla svůj den a projevilo se to hned dvakrát. Nejprve jí v ruce obzivla zkumavky a krev lítala všude kolem, ale to jsem ještě zůstal ušetřen. Pak jsem se přesunul do separé k paní doktorce, ta byla mj. zajímavá tím, že si pacientům stěžovala na SVÉ nemoci, a najednou koukáme, mám rukáv celý od krve.

Skončilo to tak, že mi v ordinaci prala košili, abych při odchodu nebudil v čekárně děs a pohoršení.

0 0
možnosti
Foto

A neberete náhodou léky na ředění krve? Po mně chce skoro každý doktor krev a občas se přihodí nepříjemnost např. po kardioskopii mi povolovali tlakový obvaz tepny na pravem zápěstí podle předpisu, já při tom dřímal pod vlivem léčiv a krev ukapávala na zem, byla tam slušná louže, než to sestra zjistila. Vůbec to nebolelo.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz