Diskuse
BEST OF HYENA: Přibyli strávníci
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
L17i54b77o10r 43S70e23v71e56r21a
Kdykoliv se pan Neff ve svém článku zmíní o své paní, vzpomenu si na jejího tatínka. Pan Krb byl zástupcem americké firmy Down Corning u nás, která vyráběla silikonový tmel. Podnik ve kterém jsem pracoval stavěl tehdy v Praze několik staveb a mezi nimi i hotel Praha. Megalomanský projekt který jsme stavěli pro ÚVKSČ, takže častým zástupcem investora byl Vasil Bilak. Pro fasádní panely bylo zapotřebí velké množství tmelu, takže o dodavatele ze zahraničí nebyla nouze. Výběr provedly zkušební ústavy (TAZÚS). Několikrát jsem se s panem Krbem a panem Lutzem z Německa setkal i neoficiálně. Oba byli velmi milí společníci. Také jsem se tehdy dověděl, že dcera pana Krba začala, po absolvování školy, svoji uměleckou dráhu v televizní inscenaci románu J. Londona "Martin Eden". Hotel Praha existoval poměrně krátce. Otevřen byl v roce 1981 a zbourán 2014. Provoz tak přepychového hotelu nebylo možné bez velkých ztrát zachovat.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz