1.10.2020 | Svátek má Igor


Diskuse k článku

BEST OF HYENA: Pomocník

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vobr 6.8.2020 10:26

Pěkné počtení !!! Oldovi se zase líbily fotky , má dobrý vkus !!!

:-)

,Oldovi

R. Polášek 4.8.2020 13:08

Skalník roste extrémně pomalu, ne rychle.

J. Jitková 4.8.2020 9:19

No tedy .. pánové Malovec a Pávek .. nějak jsem nepobrala, proč to tu tedy čtete??? Já osobně proto, že je to milé čtení, které vždy pobaví

M. Malovec 4.8.2020 9:24

Cituji ze svého příspěvku: "Povídání o psech od pana Neffa je lepší, než diskuse pod jinými utory - tisíckrát." Proto to RÁD čtu. Asi jste mne nesprávně pochopila.

M. Malovec 4.8.2020 8:33

Potvory nevděčný? Zvolil byste výraz, který byste mi vymazali, kdybyste si kočičí ovno namíchli s pískem do malty a nahodili s tou maltou zeď. Nedoporučuji!

I. Pávek 4.8.2020 7:31

Včera jsem si po dlouhé době otevřel na snídani sardinky a v návalu mlsnoty jsem je sežral celé. No za hodinu už byla krabička cítit v bytě a tak jsem ji vzal, že ji při cestě hodím do kontejneru. Když jsem kontejner s nápisem ,,kovový odpad" otevřel, musel jsem si protřít oči jestli dobře vidím a když jsem se takto ujistil, přestal mi mozek myslet. To, co jsem viděl bylo nad moje chápání. Kontejner byl plný - ale čeho? Konzerv od psího a kočičího žrádla. Neviděl jsem jedinou plechovku od paštiky, vepřového, hrášku, kompotu, prostě od něčeho lidského. Je toto normální? Je toto normální na vesnici? Běžte se vycpat pane Neffe s vašim psem a kočkami. I s vašim trávníkem. Dřevěnou kosu mi děda vyrobil v pěti letech a opravdovovou malou jsem sekl ze sekáči na louce v desíti. A taky by mě nenapadlo publikovat co dělám ve volném čase.

M. Malovec 4.8.2020 8:41

Jestli místo své potřeby upřednostním krmi pro psa, je moje věc. (pes mi to desetkrá vrátí). Vám jsem neubral. A to, že umíte sotva jste vylezl z povijanu sekat s kosou? Mnozí z nás se museli při stavbě svého bylení naučit spoustu řemesel. "Zlatý komunisti" - jsem dosud soběstačný. Povídání o psech od pana Neffa je lepší, než diskuse pod jinými utory - tisíckrát.

J. Tulejová 4.8.2020 8:56

Pane Pávku, rubrika Best of hyena je nejmilejší čtení na celém NP. Je to pohlazení na duši, nejen pro pejskaře a vůbec milovníky zvířat. A co dělá pan Neff ve volném čase mne zajímá a možná by mne zajímalo i co děláte vy, pokud by z toho čišelo laskavé lidství a ne na..ný a namyšlený dědek. Pardon.

Z. Lapil 4.8.2020 9:52

Je to normální z toho důvodu, že - rozhlédněte se v obchodě - v klasické ocelové konzervě koupíte právě tak kočičí/psí žrádlo a rybičky. Jo, a nějaký ten mandarinkový kompot a konzervovanou zeleninu (fazole v kečupu a tak). Paštiky všeho druhu v jakémsi festovnějším alobalu nebo v plastu, pití v hliníku.

Když se u nás na vsi řešilo, jaký odpad budeme třídit, byly právě kočičí/psí konzervy tím důvodem, proč k papíru a spol. přidat také plechovky.

M. Krátký 4.8.2020 12:39

dejte si pár facek a už to nikdy nečtěte - dědku nervózní - jiné řešení ve vašem případě nevidím - jsem dědek 77 let starej a někdy taky nervózní - zrovna teď se mi přetrhnul papír v tiskárně a moje žena není nikde nablízku - zase to od ní schytám - asi půjdu večer se psem na procházku - 40 kg Labrador šmrncnutej Bernským salašnickým - úplně leskle černej a s bílou náprsenkou do tvaru kříže 20x20 cm - nádhera. Železné konzervy od psího žrádla zatím nevyhazuji - á 1 litr na hřebíky, šrouby atd R^R^R^