Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BEST OF HYENA: Podívej, co mám

Byli jsme už kousek od baráku, načež koukám, maže si to Nora ve svém červeném kabátu, kdežto Gari je v čudu. Bylo mi jasné, že zaplula k někomu na pozemek. Potvora, jakmile vidí pootevřená vrátka, šup a je uvnitř.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ZJ

Hm hm, můj milovanej zlaťák Lord jednou zmizel a posléze se objevil s velkým, už vykuchaným lososem ve smějící se tlamě. Ráda bych viděla výraz kuchaře, když se vrátil do kuchyně lesního hotelu a připravený losos v... no, nikde!

A že jsme my i psi všude stejní... můj muž přemlouvá kocoura ‘Poď se mnou nahoru k počítači, pustím ti mouchy!’ Co k tomu dodat.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz