27.1.2020 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

BEST OF HYENA: Placatí pejskové

V jídelně máme dlažbu, chvála bohu! Profitují z ní hlavně Gari s Norou, protože po procházce se na ni rozplácnou, takže vypadají jako ty exotické předložky před krbem, jak je známe ze zobrazení šlechtických interiérů: kůže tygra s vypreparovanou hlavou a na ní spočívají aristokratovy revmatické nohy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kraus 8.7.2019 22:37

Kosáci

u nás ve Kbelích už tu zkratku přes nějakou vyšší dimensi objevili. Zkoušeli to pár let, letos ale nebylo pochyb. Přes zimu se neukázal ani jeden až z toho šel strach, na jaře najednou kosák na každém pátém stromě. Jeden zpíval ještě minulý týden. A teď zase někam zmizeli. Podobně čmeláci. Ve Kbelích už je nevidět léta, ale na zahrádce se mi zhmotňují po desítkách. Tedy na levanduli a na obří slézové růži, kterou mi před pár lety přinesl taky nějaký pták a upustil ji na ideální místo proti vchodovým dveřím.

Jedna pavědecká teorie to dobře vysvětluje. Země je bombardována stále intensivnějším zářením o vysokých frekvencích. Lidé s vyššími vibracemi to nějak ustojí, mělo by je to dokonce posílit, ostatní to zahubí. Cílem je vytřídit lidi, ovšem nikoli zmasakrovat nízkovibrační němou tvář. Jak to bude s nerosty nebo betonem, Pavěda neříká. Nepochybujme ale, že to mají dobře vymyšleno.

J. Vobr 8.7.2019 8:12

Děkuji za povídání i foto !!!

Rád čtu a prohlížím !!!

:-)