Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BEST OF HYENA: Noví kamarádi

Šel jsem s foťákem a při zpáteční cestě se pejskové dostali do jedné linky se srnkami. Ty se každé ráno pasou uprostřed pole, kolem kterého chodíme. Pejskové o nich vědí, ale nevšímají si jich.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Hlásím, že naše tříapůl měsíční bílá labradorka už váží skoro 15 kilo. Byt dovede během dne dokonale zdemolovat, Ale v noci spinká až do šesti do rána ... obvykle u paničky v posteli. Čurá jen na inkontinenční sací podložku .Tablety polyká bez problému.

Seznámila se již s pejsky v okolí a běhá s nimi i dětmi.

0 0
možnosti
Foto

P47. 35P15o58s45p38i56s50i13l

28. 10. 2023 5:51

ad pilulka v sejru:

Pilulka zabalená v sejru nebo v kolečku šunky je u nás rovněž objevena a vyplivnuta. Ale přešel jsem na vyšší level balamucení psa, totiž pilulka zabořená v mazlavém (čím mazlavější, tím lepší. S nemazlavým Primátorem to nefunguje) taveném sejru. Postup špetka taveného sejra slíznutá z prstů -> špetka taveného sejra s pilulkou slíznutá z prstů -> špetka taveného sejra slíznutá z prstů -> špetka taveného sejra s pilulkou slíznutá z prstů... funguje nad očekávání.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz