30.5.2020 | Svátek má Ferdinand


Diskuse k článku

BEST OF HYENA: Nedokonané stěhování

Nora našla v alejce za Šmoulovem plyšového medvídka. Nebo ho našla Gari? Je to jedno. Chvílemi ho nesla jedna a druhá jí ho chtěla sebrat a pak se vystřídaly. Podstatné je, že hubou nerozdílnou dopravily medvídka až na sám práh naší zahrady.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 2, poslední: 13.3. 2020 10:23, přehled diskusí

L. Písařík 13.3.2020 7:55

Zví-ža-ta jsou čím dál víc chytřejší. Máme v domě kočky, jednu jsme si dovezli a druhá si nás vybrala sama, když kdysi v mrazech přišla na okno jídelny, zmrzlá, nemocná s rýmou a hladová a ještě měla ukousnutého kus ucha. Ty dvě kočky se stravují v kuchyni na podlaze. Kromě toho nás denně navštěvuje Meggi, voříšek, kterého chovají zeť a dcera nahoře v poschodí. Protože Meggi vyžírala kočkám granule, bylo jí přísně zakázáno chodit do kuchyně vyžírat misky, smí být pouze v jídelně. Ale Meggi přemýšlela a našla řešení. Když se nikdo nedívá, vplíží se do kuchyně, ukradne misku s kočičími granulemi, donese do jídelny pod lavici a tam ji "vyčistí". Správně si to vymyslela, konzumovat kočičí granule v jídelně jí nikdo nezakázal. Nestačíme se smát.

R. Langer 13.3.2020 9:34

Aby pejsci kočičkám nevyžírali misku, tak je možné ji dát tam, kam nevyskočí. Pokud vám tedy doma nevadí kočky na vyvýšených místech.

Ale máte pravdu, zvířátka jsou opravdu velice chytrá a vynalézavá, a ani bych se nedivil, že to ten pejsek opravdu tak vymyslel. Ví, že v kuchyni se prostě nesmí. :-)