26.6.2022 | Svátek má Adriana


Diskuse k článku

BEST OF HYENA: Milovník silných aromat

Každý pes je milovník silných aromat, nicméně Gari je speciální případ. S jinými pejsky sdílí nadšenou vášeň pro smrdutá aromata, nemusím to snad rozebírat. V tom si mohou s Norou podat tlapky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. David 6.9.2021 7:51

Aroma, jo, jo. Moje nebožka čubinka NKO milovala lázeň v močůvce u hnojišť na polích, či vydrbat hřbet ve shnilé rybě na břehu rybníka. Ještě na mne nevinně koukala, že ji nedopřeji navonět se psím "Chanel Coco Mademoseille Intenze" a ještě jí plísnit. Bohužel jsem pomalu hodil flintu do té močůvky, neb mi bylo jasno, jaký parfors od baby nás bude čekat po návratů domů (domácí baba užívala originál "Chanel Coco Mademoseille Intenze"), který se od té močky dle mého soudu senzoricky lišil pramálo. Dezaktivaci čubiny jsem sice provedl již v extravilánu, aportem z rybníku vhozením již ulovených kachen (voda odér vyplaví), baba doma ale měla čich, jako barvář. Nastala dezaktivace intravilánová, sprcha čubiny studenou vodou a nějakými "koupelovými organofosfáty" s vůní kovalinek. To zase čubině nevonělo, krapánek chrchlala a vzpěčovala se (holt jí to smrdělo, ty konvalinky). A pak se našinec v těch babách má vyznat. Přeji pěkný začátek týdne.

A. Dudík 6.9.2021 4:18

Když to tak čtu, tak nabývám dojmu, že ten náš labrador Olda je zřejmě "molto intelidžento" ... nic z toho co líčí Aston nedělá.

A proto mu říkám DOKTOR ;-D;-D;-D

M. Kodet 6.9.2021 1:09

"Mám na to metodu – přiklopím vosu, papírkem uzavřu sklenici zespodu a vynesu vosu na svobodu."

Když se podívám doprava, tak na skříni stojí sklenice a obdélníkový tvrdý papír. Jsou tam (tyhle obě kamarádky) už drahně let a slouží k vyhošťování nejen vos, ale i pavouků a vůbec hmyzu rozličného.

Je tedy zřejmé, že metoda páně Astonova napadla kdekterého vola.

A. Dudík 6.9.2021 4:13

To mě nenapadlo, to asi nejsem vůl ;-D;-D;-D

R. Langer 6.9.2021 7:01

Však tam se snad nikde nepíše, že by to Aston vynalezl, ne?

Ale tak je dobré, že vás to také napadlo. Mě to napadlo také. ;-)

M. Kodet 6.9.2021 10:17

"Mám na to metodu", napsal. Pokud má k metodě vlastnické právo, tak ji také vynalezl, takhle přišli ke svému majetku všichni vlastníci, např. pan Babiš vynalezl penamský chléb, pan Kožený kouzlo, kterak nechat zmizet celou námořní obchodní flotilu a pan Bakala vynalezl sociální bydlení pro horníky. Tedy z toho nepřímo vyplývá, že Aston se staví do role vynálezce metody, čímž ovšem zpochybňuje moje i vaše vlastnické právo. Měli jsme si to, volové, nechat patentovat.

Jinak je zajímavé, jak sofistikovaná debata se může rozvinout nad takovouhle kravinou.