8.5.2021 | Den vítězství


Diskuse k článku

BEST OF HYENA: Gari ochlasta

Naši pejskové mají společnou misku na vodu. Snažím se ji průběžně doplňovat, taky Ljuba doplňuje, když si všimne, že je miska prázdná. Mám v poslední době pocit, že víc a častěji lemtá Garina.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Jurax 18.11.2020 22:39

No, to nabíjecí aku přes "něco" je přesně to, co má Váš Olda ... do nabíječky či počítače vetknete ten konec kabliku, kde je konektor USB a do obojku, kde je to nabíjecí aku, ten druhý konec s konektorem micro USB - to je ten menší. Stejným způsobem lze dobíjet i mobil, tablet či laptop ... :-)

J. Jurax 18.11.2020 22:42

Patří pod příspěvek pana Vobra ... když se píše přes androidí tablet, tak ten redakční software dost koktá, asi na Lidovkách šetří na testerech ...

V. Pavelka 18.11.2020 17:44

Štastná smečka!

P. Jirsík 18.11.2020 5:32

Když pejsek začne hodně pít, může to znamenat nemoc.

J. Vobr 18.11.2020 1:50

Nevím co je to nabíjecí aku přes "něco" , ale Olda má již druhý rok svítící/blikající (dle nastavení) obojek , který se dobíjí tak, že kabílek strčím jedním koncem do obojku a druhým do počítače. A je to !!!

Je to mnohem lepší než vyměňovat baterie.

Taky se musím pochlubit, že jsem vyléčil toho našeho desetiletého labradorského kluka , který začal kulhat na pravou přední tlapku. Po týdnu léčby condrosulfem přestal kulhat a nyní už zase běhá jako "šus" !!! Udělali jsme chybu, že jsme mu nedali obvyklou jarní kůru.Nyní už víme, že condrosulf na klouby potřebuje 2x ročně a je fit !!!

Tak to je vše ... konec hlášení !!!

Pejskům i páníčkům zdar !!! :-)

J. Jurax 18.11.2020 22:43

No, to nabíjecí aku přes "něco" je přesně to, co má Váš Olda ... do nabíječky či počítače vetknete ten konec kabliku, kde je konektor USB a do obojku, kde je to nabíjecí aku, ten druhý konec s konektorem micro USB - to je ten menší.

Stejným způsobem lze dobíjet i mobil, tablet či laptop ... :-)