Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

BEST OF HYENA: Gari léčitelka

Tuhle jsem seděl ne u stolu ale jaksi ven do místnosti a přibatolila se Gari a s velkým zájmem mi začala bolavé koleno očichávat. Mohl bych si navymýšlet, že bolení přestalo.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Naše 5 měsíční labradorka Bára má zeleninu ráda v hovězím vývaru. Ale ovoce jí bez tepelné úpravy ... pomeranče, mandarinky, kanadské borůvky.

0 0
možnosti
KV

Astone, co takhle trochu zdravotní parfors? Roztáhnout mordu psí a piňulku vložit na kořen jazyka a mordu zaklapnout a držet. Medikament po chvíli bude polknut, byť šelma bude krapánek na páníčka "nakrknuta". Sejra až potom, jako ofěru.

0 0
možnosti
Foto

My tuto metodu ještě doplňujeme třením krku jako při krmení hus šiškami !!! :-) :-) :-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz