30.11.2021 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

BEST OF HYENA: Bestie jedny nevymazlený

Jdeme po ulici, někde stojí nějací lidé a Gari s Norou tam hned běží a nechávají se hladit a šmajchlují hlavami o nohy. Vůči dětem jsou tedy ostražitější – Gari vždycky stojí jako socha nebo jako vycpanina, kdežto Nora jde stranou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Krátký 12.5.2021 20:13

Máme druhého Toma ( prvnímu bylo 15,5 než odešel a tomu novému je teď asi 4,5 ) první byl čistokrevný Labrador - ten druhá je šmrcnutý Bernským salašnickým - tedy údajně. Má sice plovací blány mezi prsty ale do vody jde jen po bříško aby se moc nenamočil. Oba ale milovali kočky fest - ten současný s nimi spí smotaný do klubíčka jak na chatě - tak i s těmi dalšími v Praze - a ony to cení a nosí mu myši - zcela zbytečně a tak si je zblajznou samy - hezký večer R^R^R^

J. Fráňa 12.5.2021 8:47

Jediné co mě zaujalo na tomto pejskařském příspěvku je věta "Cesta je cíl". Má nejoblíbenější kapela Mňága a Žďorp zpívá slovy Petra Fialy "I cesta může být cíl". Pro mě, jakožto motorkáře, je vždy cílem cesta a je jedno kam vede. Prostě jedu, dokud se mi chce, nebo dokud nedojde benzín. Jen by mě zajímalo, kdo tu větu řekl jako první. Konfucius to řekl trochu jinak "Důležitý není cíl, ale cesta."