Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SVĚDECTVÍ: Fotky z Buči versus fotky z olympijských her v Paříži

Fotografové jsou ti, kteří nám svým uměním správně zmáčknout zprostředkovávají silné okamžiky, plné emocí a faktického popisu skutečností, o kterých sice víme, ale nejsme si vždy schopni je představit v plném rozsahu. Ať už jde o společenské události, novodobou historii, záběry umělců a sportovců či magické okamžiky z přírody.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
FN

Je pochopitelné, že pan Vodvářka burcuje ke světové ofenzívě proti ruským sportovcům. Je to součást fialového třeštění, které nemá ve světe obdoby. Jistě ho velmi mrzí, že třeba v americké NHL klidně hrají ruští hokejoví profesionálové a diváci jim za jejich výkony tleskají. Ale měl by ještě přitvrdit a burcovat k ostrakizaci i ruské kultury, protože takový Puškin, Tolstoj, Šostakovič, Bunin, Cvetajevová a podobní by mohli nebezpeční, protože podle rasových teorií Vodvářků to byli Ruskové a proto můžou za válku USA s Ruskem na Ukrajině. To jsem zvědav, kdy pan Vodvářka navrhne, aby se zkoumala rasová čistota předků všech sportovců až do roku 1760, jak to bylo v jedné árijské a antisemitské organizaci, která měla heslo "Má čest se nazývá věrnost!"

0 0
možnosti
Foto

Normálně na podobné slinty nereaguji, pane Navrátile. Pokud jste z mého článku vyčetl, že mi vadí ruská kultura a dokonce hlasuji pro výzkum rasové čistoty, nejde jen o obyčejný diskusní faul, ale projev Vaší neskutečné stupidity.

0 0
možnosti
MB

A za chvíľu nás presvedčia, že v Kramatorsku zabíjala civilov na stanici ruská raketa. :-/ Tisíckrát opakovaná lož sa stáva pravdou, fakty skoro nikoho nezaujímajú.

Ukrajinská zvěrstva od Buči až po Mariupol -

https://antivirus.22web.org/av/220408-ukrajinska-zverstva-od-buci-az-po-mariupol.htm

Ruská televize odvysílala segment, který vysvětluje proč Ruská armáda nestojí za masakrem ve městě Buča. Samozřejmě to můžeme označit za Ruskou propagandu. Rozhodně bych netvrdil, že Rusové o všem říkají pravdu. Ale je tu ten fakt, že zatímco západ obviňuje bez důkazů, Ruská strana vysvětluje, co je co, a jejich 'story' na rozdíl od té Ukrajinské/Americké/Britské dává smysl.

Ruská televize - proč Ruská armáda nestojí za masakrem ve městě Buča

-

https://www.bitchute.com/video/E92PPu6uLH7h/

0 0
možnosti
JL

"Ruská televize odvysílala segment, který vysvětluje proč Ruská armáda nestojí za masakrem ve městě Buča." No když to říkají v Kremlu... In vino veritas (když piju víno věřím v TASS). Asi nebude problém projít družicové snímky a zjistit jak se věci měly doopravdy. J.L. end

0 0
možnosti
VC

Tak kdyby dostatečné množství sportovců dalo najevo že s Rusy sportovat nebude, sponzoři že se odvrátí, a občané nikam nepojedou, neměl by MOV jinou možnost než Rusy nepustit.,

Totéž by bylo kdykoliv, kdyby se lidé proti agresorům spojili. Na druhé straně olympijské hry jsou apolitické proto, že je těžko rozhodovat kdo zaútočil neoprávněně.

Třeba za války v Iráku by musel být vyloučen celý Západ a možná i když uzavřel Západ vzdušný prostor na Lybií.

A přiznejme si Indie, Afrika, dokonce Jižní Amerika považuje okupaci Ukrajiny za zaviněnou Ukrajinou. Samozřejmě, válka na Ukrajině je agrese evidentní, pokud to v Africe nechápou, nechápu proč bychom měli chápat, že potřebují rozvojovou pomoc.

0 0
možnosti
JV

J62a96n 67V56i27n76t22r

2. 2. 2023 7:51

I v současné válce na Ukrajině je vina západních zemí. Kdyby necpaly kyjevskému režimu zbraně, tak už je dávno po válce. Nebo by spíš žádná nezačala....

0 0
možnosti
DM

Zkorumpované vedení olympijského výboru naprosto popírá smysl olympijských her, které byly ve starověku a zatím většinou i v novověku přístupné jen těm zemím, které nevedly válku. Co na tom, že Putin užívání tohoto slova zakázal. Je potřeba podporovat aktivity Dominika Dominátora Haška.

0 0
možnosti
RL

Fotky z Kosova by nebyly?

0 0
možnosti
DM

Tak dodejte. Ale asi žádné nejsou, takže zbývá jen hloupé plkání.

0 0
možnosti
PK

P96a84l24o 58K95a40z73o

2. 2. 2023 7:07

Odkiaľ sme si istí, že ten pes patril tomu zabitému mužovi?

0 0
možnosti
DM

Na mieste, kde nemajú hen ten mier!

0 0
možnosti
MV

Osudné chování olympijského výboru. Dokud Rusko nezaplatí veškeré reparace a to včetně náhrad za ztracené životy, tak má zůstat v izolaci.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz