Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SERIÁL: Neskutečný propadák České televize

Osmý díl s názvem Lada Lazarová uzavřel seriál To se vysvětlí, soudruzi!, kterému před jeho premiérou 3. března předcházely mimořádné přísliby.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

V době vysílání seriálu běžela na ČT2 kovbojka která začala o něco dříve takže jsem seriál nesledoval.

0 0
možnosti
MM

Za mou osobu super seriál. Ano asi nedosahuje množstvím vtipů na díl jako Kosmo, ale krásně vystihuje dobu a takové to naše věřím nevěřím. Postavy které hrají v '' pozadi'' jsou jak z nějakého komisu a i krátký čas v záběru z nich dělá důležité postavy. Doufám a prosím za pokračování.

A jen podotýkám, že s filmem,herci ani producenty nemám nic společného 🙂

0 0
možnosti

ČT, tedy mimo zprávy a politické komentáře považuji z tradičních tv kanálů ČT, NOVA a PRIMA za nejlepší. Některé jejich minisérie jsou lepší, než minisérie na jiných kanálech. Seriály nesleduji nikde. Poplatky na rozdíl od reportérů a moderátorů Propagandistů, kterým se vyhýbám, mě nevadí.......:-/

0 0
možnosti
VM

ALE JÓ,

občas se jim něco povede i pro ČT 1.

Ale na to, co mají peněz, by toho mohlo být více, jen by muselo přestat kamarádíčkování, odklánění, že !

0 0
možnosti
Foto

Neuvěřitelný bezobsažný škvár, jediné, na co šlo dívat, byla historka o paní, která shořela v kostele až na nohy. Fantastická byla konečná zápletka, to jsem se nachechtal.

0 0
možnosti

No ona to byla komedie, že...

0 0
možnosti
JJ

J10u58r11a 63J14u85r11a81x

8. 5. 2024 15:36

No, Kosmo jsem neviděl, ale To se vysvětlí, soudruzi byla fakt neskutečná hovadina. Tvůrci si holt neujasnili, zda chtějí něco jako Akta X nebo thriller nebo horor nebo komedii nebo prvoplánovou agitku o blbosti soudruhů. Tak to zmixovali a výsledek byl trapný dort pejska a kočičky.

0 0
možnosti

Ale, že jste to shlédl, stejně jako já, značí, že to až tak úplně blbé nebylo, i když dost. Podle mě bylo dobré, že z Komoušů nedělali Ideologicky pitomce, jako dosud všechny dílka z té doby, ale že tu jejich dobu využili jen jako prostředí komediální minisérie..

0 0
možnosti
JP

Vzhledem k tomu, že se na ČT již léta nedívám, nejsem ničím překvapen ani zklamán. Tu a tam si na ČRo 2 pustím zprávy, abych se dozvěděl , jaké hovadiny si vymýšlí 6tikolka , co se skutečně děje se dovídám z jiných zdrojů. Tu tam se podívám na Primu, ale nic moc nového se tam nedozvím. Má-li ČT 2200 zaměstnanců, pak jde o marné vysílání do zdi.

0 0
možnosti
MP

TV uz minimalne 10 let vubec nezapinam, radio v kuchyni, trvale naladen CRo2, rano nez jde do prace na pul ucha, odpoledne to stejne, max hodinu /s prestavkami/ denne, "zpravy"stejne jako za soudruha Husaka/lzi/polopravdy/prekrucovani, pokud si pozvou hosta/komentatora tak vzdy takoveho ktery rekne presne co soudruzi z EU/NATO chteji slyset.Tim moje spojeni s ceskym svetem konci, tedy jeste Pes, ctu pouze komentare a cca 90% automaticky preskakuji, po ovoci poznate je. Filmy, mam predplaceny americky server, obrovska nabidka a kupodivu musim konstatovat ze filmy/dramata z muslimskeho/arabskeho sveta byvaji velice kvalitni a sbiraji ceny na tech nejprestiznejsich film festivalech. Vcera film In between, odehrava se v Izraeli ale hrdinky jsou 3 mlade Palestinky, z nich jen jedna asi splnuje predstavy bezneho Cecha o muslimskych/arabskych zenach. Vrele doporucuji .

https://www.youtube.com/watch?v=-pgGL7F6Wu0

0 0
možnosti

"TV uz minimalne 10 let vubec nezapinam" - pak jste jistě jednou těch nejpovolanějších osob hodnotit její úroveň! Já na ČT oceňuji, že dávají staré filmy, ke kterým navíc přidávají titulky, což vzhledem k svému věku vysoce oceňuji.

0 0
možnosti
LN

Teď vidím, jaké mám štěstí, že na Českou televizi nekoukám... Tyhle problémy ať si řeší šílenci, kteří mají žaludek a čas na to, aby usedali k seriálové produkci jakékoliv televizní stanice. Kolik jich vlastně ještě je? :-P

0 0
možnosti
FK

Já vlastně nevím, už několik let naše televizní vysílání sledují jen velmi omezeně. A nové seriály, no shlédnu jeden díl a pokud mě nezaujme, jdu od toho. Nemám tolik času, abych ho strávil tak, že budu sledovat něco, co považuji za zbytečné. Pro milovníky evropského filmu, kde lze ovšem vidět i neevropské filmy, doporučuji stream Edisonline. Za pár korun měsíčně lze přeci jen vidět trochu jinou kvalitu. V poslední době jsem si také pustil Novu a musím říct, že z jejich pořadů a zejména zpravodajství jsem doslova znechucen. No ale jak se říká "proti gustu ......

0 0
možnosti
FN

Propadákem je celá Česká televize a neskutečným propadákem je zejména její propagandou cinknuté zpravodajství.

0 0
možnosti

Přesně tak a dělá to tam jen určité množství lidí, se kterými si ani nový ředitel neví zatím rady. Ostatní programy včetně minisérií a to i tou zmiňovanou, To se vysvětlí soudruzi, jsou podle mě lepší, než srovnatelné programy a minisérie na Nově, či Primě. Seriály jsou ovšem špatné všude. ..:-/

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz