6.4.2020 | Svátek má VendulaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POVÍDKA: PřepadeníŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 4, poslední: 16.8.2014 11:00, přehled diskusí

Jo, jo, za všechno může přepadenej...:
Autor: J. David Datum: 16.8.2014 9:10

Slovy klasika: "Když jsem se jednou v noci vracel od Banzetů, přiběhl ke mne nějaký pán a přetáhl mne bejčákem. Když jsem ležel na zemi, tak si na mne posvítil a řekl, to není on. To ho tak rozčílilo, že mne tím bejčákem přetáhl ještě jednou".

Díky, zasmála jsem se:
Autor: Z. Kulhánková Datum: 16.8.2014 0:37

A vzpomněla na svého otce, který by nejspíš reagoval stejně. Akorát že jsme bydleli ve vyšším patře.

Re: Díky, zasmála jsem se:
Autor: J. David Datum: 16.8.2014 9:31

Víte, jsem starší ročník a vzpomínám na takové školní lapálie. Když jsme byli unisono  "vyfackováni" kantorem (ať jsme byli či nebyli přítomni třeba koštování žitné), před tatíkem doma jsme vždy drželi kušnu. Obvykle by nezkoumal, zdali synek pil kořalu, nebo tam nebyl u daného úkonu, tatík by měl vždy po jeho provedené exekuci slogan: Kdybys tam byl, tak bys také pil (asi by měl pravdu). Holt to byla jiná doba, kdybych si tehdá na kantora stěžoval rodičům, doma bych dostal trest znásobený, neboť kantor se dle rodičů zachoval příliš mírně vúči jejich neřestníkovi a přestupci školního řádu (i preventivně), a je nutné trest znásobit. Vše berme s úsměvem.

:))))))))))))))))) Co by tomu řekli lidi?:
Autor: V. Ondys Datum: 16.8.2014 11:00

:)))) Ale no tak, paní Kulhánková. Vidím to spíš jako typicky socialistickou devastaci rodinných vztahů se společensky příkladnou nedůvěrou k vlastním a nejbližším. Pivní pupík tatíka svědčí o jeho uvědomělém proletářství v hospodských představách, které se většinou dost liší od představ kavárenských povalečů, aby s nimi ale vždy souzněly ve společné nevraživosti k samostatným. Po poučení z krizového vývoje v socialistické společnosti se to postupně vylepšilo až k současně nejpokrokovějšímu: :))))) Kdo beztrestně nekrade ze společného, nestydatě šidí vlastní rodinu!