17.10.2019 | Svátek má HedvikaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


POVÍDKA: Náprstkova proroctvíVýpis zvoleného vlákna. Zobrazit celou diskusi podle vláken, času
počet příspěvků: 5, poslední: 30.3.2018 23:23, přehled diskusí

rekl bych, ze ty cizokrajine narody:
Autor: P. Sulc Datum: 30.3.2018 2:58

mohou belochum dekovat, protoxe je zcivilisovali. Na pr. Indum dali spolecnou rec, indove take uz neupaluji zaziva vdovy s neboztikem.

Re: rekl bych, ze ty cizokrajine narody:
Autor: R. Szewczyk Datum: 30.3.2018 12:00

tentokrát se mýlite, indové měli společnou řeč, co do upalování vdov, tento pěkný zvyk měli slované snad ještě kolem 14 stol, čarodějnice jsme upalovali jakoby předevčírem, co se týče civilizace, tak ta barbarská evropská zničila kolébku kultůry , Indii, zcela namátkou uvedu odporné kšefty s opiem padajíc na vrub vrahům z Londýna, ti také nechali v čele s čurčilem chcípnout hlady cca 5mega Bangladéšanů za ww2, no a co se týče toho, že bílý muž barevné naučil jíst příborem, tak jen připomenu, že příbor doznal v evropě všeobecného rozšířšní až v 19stol

Re: rekl bych, ze ty cizokrajine narody:
Autor: J. Lepka Datum: 30.3.2018 18:44

Je vidět,že máte argumenty hezky srovnané, z nějaké ruské agitky, řekl bych. No jak se rusáci chovali k původním národům na Sibiři nám dost přesně popisovali např legionáři, mezi nimi bylo spisovatelů dost a z dřívějších pamětníků např. Jan Welzl. A když už tak pěkně porovnáváte údajné Churchillovy zločiny, co takhle Stalin a dobrých 10 milionů za hladomorů na Ukrajině?

Re: rekl bych, ze ty cizokrajine narody:
Autor: J. Krásenský Datum: 30.3.2018 20:22

Stalin byl Gruzín a v onom hladomoru zemřelo také podobné množství etnických Rusů. A to jen proto, že byly německou ideologií marxizmu označeni za bohatce a tedy třídu určenou k likvidaci.

Re: rekl bych, ze ty cizokrajine narody:
Autor: I. Vermis Datum: 30.3.2018 23:23

Aha, a teď ještě o tom, že Hitler nebyl Němec, ale ... víte vůbec kdo, soudruhu?